مشکل ( سایت شما نمی‌تواند درخواست loopback را کامل کند )

arianfar

تازه وارد
سلام به همه

برای حل مشکل کلی در عموگوگل جستجو کردم اما به نتیجه ای نرسیدم و مجبور شدم تاپیک بزنم! ( اگر موردی هست مدیران محترم انجمن لطف کنند زحمتش رو بکشند )

و اما مشکل : در قسمت سلامت سایت وردپرسی یک مشکل بحرانی وجود دارد و وجود خطا بعنوان (سایت شما نمی‌تواند درخواست loopback را کامل کند) است که توضیحاتش به صورت زیر است:

درخواست‌های حلقه بازگشت برای اجرای رویدادهای برنامه‌ریزی شده استفاده می‌شوند، همچنین توسط ویرایشگرهای پیش‌فرض پوسته‌ها و افزونه‌ها برای تایید ثبات کد استفاده می‌شوند.
درخواست حلقه بازگشت به سایت شما ناموفق بود، این بدان معناست که ویژگی‌های وابسته به آن‌ها در حال حاضر آنطور که انتظار می‌رود کار نمی‌کنند.
خطا: [] cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received

بنده با غیر فعال کردن یکی یکی افزونه ها و تست همه، متوجه شدم که مشکل از ووکامرس فارسی است!

ممنون میشم بفرمایید چطور حل می شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hz361

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
با سلام
دقیقا همین مشکل رو بنده داشتم و با هاستینگ در میان گذاشتم ان ها گفتن مشکلی از سمت ما و cURL نیست و ناگزیر شدم یکی یکی افزونه ها رو تست کنم تا اینکه متوجه شدم مشکل از ووکامرس فارسی هستش
ممنون میشم جناب مجیدی عزیز بررسی بفرمایند
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hz361

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
ووکامرس فارسی کار خاصی در زمینه curl انجام نمیده. مگر در قسمت قالب ها و پوسته ها که درون پیشخوان گذاشتیم
لطفا یک نفر از دوستان یوزر پسورد برای تست و خطایابی ارسال کنه به پ.خ بنده.

faridboushasb

تازه وارد
با سلام من هم دو مشکل بحرانی توی سایت خودم دارم که یکیش همین loopback هستش.اون یکی هم این هستش((درخواست REST API به دلیل یک خطا ناموفق شد)).مدیر انجمن اگه به نتیجه ای برای حل این مشکلات رسیدن لطفا با ما به اشتراک بزارن.ممنون از همکاریتون

mhd6621

تازه وارد
باسلام ، این مشکل برای من با فعال شدن گرویتی فرم فارسی نمایش داده میشه
@Mohammad
من همه افزونه ها رو غیر فعال کردم و یکی یکی تست کردم و بررسی سلامت رو رفرشس کردم ، فقط برای گرویتی فرم فارسی این خطا رو میده
میشه بررسی بکنید
ممنون

sabzkarmahdi070

تازه وارد
سلام
این مشکل معلوم نشد چطور باید رفع بشه؟
کسی حلش کرد بگه راهش رو

بالا