مشکل عجیب با سئو و جایگاه سایت در گوگل

moein921

کاربر عضو
سلام من میخوام سایت خودم رو در الکسا ثبت کنم اما موفق به این کار نشدم چطور این کارو کنم

من رفتم سایت الکسا اما پلن رایگان نداشت که ثبتنام کنم

لطف کنید راهنمایی کنید تا من هم بتونم سایت خودم رو در الکسا ثبت کتم و رتبه ی الکسا داشته باشم الان با این که حدود دو ماهه سایت دارم رتبه ی الکسا ندارم!!

مشکل عجیب دیگر رتبه ی سایت در گوگل هستش

رتبه صفره

چرا؟

ممنون میشم از راهنماییتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
ایران تحریمه. با فیلترشکن هم نمی تونی ثبت نام کنی. قبلا می شد ولی الان نمیشه

moein921

کاربر عضو
ممنون از پاسخ شما من امروز با یک سایت سئو سایت رو تحلیل کردم در صورتی که همه ی نکات رو رعایت کردم و همه چیز اوکی هست شما به دو عکسی که ضمیمه کردم نگاه کنید

چرا سایت من در رنگ گوگل صفر هست!!!!

و در عکس دوم اولین خطای ذکر شده که مربوط به مشکل طولانی بودن نام سایت هست

اما خطای بعدی منظورش چیه؟یعنی واسه ی برگه ها کلمات کلیدی و برچسب تولید کنم اگه منظورش جایی دیگست ممنون میشم راهنماییم کنید

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

گوگل رنک خیلی وقته مثل خیلی از سرویسهای وبمستری دیگه گوگل به سیاه چاله تاریخ اینترنت پوسته

حل مشکل 404 اینو توی گوگل سرچ کن هم آموزشش هست ک چیه اصلا هم میگه چه کنی،معمولا بعد از تغییر پیوند یکتا رخ میده که گوگل لینکهاش با لینکهای سایت تو یکی نیست در نتیجه بهت گیر میده

احتمالا چگالی کلمات کلیدیت مرتبط با موضوع سایتت نیست یا کلمات کلیدی صفحه اصلیت یا نوشتهات مرتبط نیستن

اینو بایست از همون سایتی ک توش سرچ کردی بپرسی ببینی منظورش کدوم کلمات کلیدی هست؟

default_65.gif

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin_program

تازه وارد
اول این که برای ثبت سایتت در گوگل آموزش های زیادی وجود داره ، با یه جستجو کردن بهش میرسی . در رابطه با سئو هم حتما با چنتا سایت سئوی سایت رو چک کن چون ممکنه سایتت مشکلاتی داشته باشه که به همین خاطر توسط گوگل تایید نشه ، یا فایل robots.txt سایتت درست نباشه و دسترسی رباط ها رو بسته باشه .

بالا