مشکل عجیب در ترجمه ووکامرس

darvishi

تازه وارد
با سلام خدمت همه اساتید

من قالب flatsome رو نصب کردم به خوبی کار میکنه برای ویرایش کلمه حراج ،  روی لوکال مشکلی نداره همه با افزونه هم حلقه ترجمه ویرایش میشه ولی روی هاست    یه مشکل برام پیش اومده جستجو کردم از همه گزینه ها مثل افزونه ها  و حلقه ترجمه و غیره  استفادهکردم ولی ترجمه نشد عجیب اینه که وقتی افزونه ووکامرسفارسی رو هم غیر فعال میکنم باز افزونه ووکامرس فارسیه !! به نظرتون مشکل از کجاست از قالبه ؟؟ برای این مشکل چه پیشنهادی دارید؟؟

حسـام

کاربر عضو
دستی برید داخل هاست و فایل ترجمه رو ویرایش کنید

نشد آدرس بدید چک بشه

darvishi

تازه وارد
دستی برید داخل هاست و فایل ترجمه رو ویرایش کنید

نشد آدرس بدید چک بشه
تشکر دوست عزیز 

فایل ترجمه رو از این مسیر (wp-content\plugins\persian-woocommerce\languages\woocommerce\fa_IR.po) دستی ویرایش کردم اما باز نشد در پایگاه داده چک کردم حلقه ویرایش درست ثبت شده تو لوکال درست نشون میده اما تو هاست تغییرات اعمال نمیشه!!

یه نکته !!!! در هاست وقتی افزونه ووکامرس فارسی رو هم غیر فعال میکنم باز افزونه ووکامرس ، فارسیه !! ؟؟؟؟ ولی در لوکال درست عمل میکنه

به نظرم ووکامرس از جایی دیگه ترجمه میشه ؟؟؟درسته؟؟؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اول آدرس سایت رو درج کنید در اینصورت ممکن جواب های نادرست دریافت کنید

ضمنا این مسئله ربطی به ووکامرس نداره مربوط به قالب شماست

شما باید یا زبان قالب رو تصحیح نمایید یا باید در کد های مربوط به برگه تغییرات ایجاد کنید.

موفق باشید

Qalekhani

قلعه‌خانی
تشکر دوست عزیز 

فایل ترجمه رو از این مسیر (wp-content\plugins\persian-woocommerce\languages\woocommerce\fa_IR.po) دستی ویرایش کردم اما باز نشد در پایگاه داده چک کردم حلقه ویرایش درست ثبت شده تو لوکال درست نشون میده اما تو هاست تغییرات اعمال نمیشه!!

یه نکته !!!! در هاست وقتی افزونه ووکامرس فارسی رو هم غیر فعال میکنم باز افزونه ووکامرس ، فارسیه !! ؟؟؟؟ ولی در لوکال درست عمل میکنه

به نظرم ووکامرس از جایی دیگه ترجمه میشه ؟؟؟درسته؟؟؟
شما فایل fa_IR.po رو فقط ادیت میکنید. اما باید fa_IR.mo هم ویرایش بشه. وقتی روی لوکال با po edit ویرایش کنید، خودش فایل mo رو آپدیت میکنه و نتیجتا درسته

توصیه میکنم بعد از ویرایش نهایی هر دو فایل (هم mo و هم po) جفتشون رو آپلود کنید روی هاست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

darvishi

تازه وارد
شما فایل fa_IR.po رو فقط ادیت میکنید. اما باید fa_IR.mo هم ویرایش بشه. وقتی روی لوکال با po edit ویرایش کنید، خودش فایل mo رو آپدیت میکنه و نتیجتا درسته

توصیه میکنم بعد از ویرایش نهایی هر دو فایل (هم mo و هم po) جفتشون رو آپلود کنید روی هاست
تشکر آقا رضا خدا خیرت بده فایل fa_IR.mo رو هم آپلود کردم درست شد  :53:   :53:   :53:  

فقط چیزی که برام سواله اینه که وقتی روی هاست افزونه ووکامرس فارسی رو هم غیر فعال میکنم باز افزونه ووکامرس ، فارسیه !! ؟؟؟؟ ولی در لوکال زبانش انگلیسی میشه!!

بازم تشکر :53:  

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
فایل ترجمه اصلی ووکامرس در این آدرسه

wp-content/languages

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا