مشکل عجیب در لینک خرید محصولات وابسته

ruydarwatch

تازه وارد
سلام.سایت من محصولاتش وابسته هستن و تبلیغات یک فروشگاه دیگه را میکنم و محصولاتشو میزارم و پورسانت میگیرم.چند تا محصول اضافه کردم هیچ مشکلی نداشت.اما الان هر محصولی میزارم و لینک خارجی برای خرید محصول میدم بعد از بروزرسانی هیچ لینکی اضاف نمیشه و وقتی روی خرید محصول کلیک میکنی فقط رفرش میشه و همون صفحه قبلی نشون میده.لطفا راهنماییم کنین کجای کارم اشتباهه؟

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام.سایت من محصولاتش وابسته هستن و تبلیغات یک فروشگاه دیگه را میکنم و محصولاتشو میزارم و پورسانت میگیرم.چند تا محصول اضافه کردم هیچ مشکلی نداشت.اما الان هر محصولی میزارم و لینک خارجی برای خرید محصول میدم بعد از بروزرسانی هیچ لینکی اضاف نمیشه و وقتی روی خرید محصول کلیک میکنی فقط رفرش میشه و همون صفحه قبلی نشون میده.لطفا راهنماییم کنین کجای کارم اشتباهه؟
با سلام و احترام

آدرس سایتتون رو لطف کنید بفرستید

ruydarwatch

تازه وارد
توی صفحه اصلی سایتتون روی دکمه خرید پستی کلیک میشه درست هست و مشکلی نداره

ولی توی صفحه کالا برای خواندن توضیحات و... که میری اونجا دکمه خرید نداره؟!
مشکل اینجاست

مثلا

خرید پستی ساعت مردانه مچی لاروس

توی صفحه توضیحاتش لینک خرید داره اما

خرید پستی ساعت اسپرت کاسیو جی_شاک

با اینکه لینک خرید اضافه کردم اما باز هم لینک ذخیره نمیشه و نه توی صفحه اصلی و نه توی صفحه توضیحات نمیشه خرید کرد.توی صفحه اصلی روی خرید این محصول که میزنی دوباره صفحه اصلی همین سایت نشون میده.اصلا لینک نمیگیره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا از صفحه ثبت محصول کاری که انجام دادید ، یک اسکرین شات بگیرید و اینجا بگذارید

ruydarwatch

تازه وارد
تصویر اولی و دومی و سومی از بالا تا پایین سایت وقتی محصول اضافه میکنم هست و تصویر آخری وقتی محصول اضافه کردم هست.در تصویر آخری لینک خرید پاک میشه و اصلا لینک نمیگیره!لطفا کمکم کنین چیکار کنم؟ممنون

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر تداخل پلاگین ها رو بررسی کردید و مطمئن هستید

لطفا شرایط مشابه رو در یک هاست دیگه ازمایش بکن ببین حل میشه یا نه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک به یک ، افزونه ها رو غیر فعال کنید. لینک قرار بدید درون محصول بروز کنید و چک کنید ایا باز هم لینک میره یا خیر، همین روال رو تا اخرین افزونه (به جز ووکامرس و ووکامرس فارسی) طی کنید.

ruydarwatch

تازه وارد
همه افزونه ها را به جز ووکامرس و ووکامرس فراسی غیر فعال کردم اما درست نشد.میشه من یه حساب مدیریت برای شما بسازم و شما از نزدیک نگاه کنین ببینین چی کار کردم که اینجوری شده؟

ruydarwatch

تازه وارد
یک به یک ، افزونه ها رو غیر فعال کنید. لینک قرار بدید درون محصول بروز کنید و چک کنید ایا باز هم لینک میره یا خیر، همین روال رو تا اخرین افزونه (به جز ووکامرس و ووکامرس فارسی) طی کنید.
یوزر و پسوورد را براتون بفرستم؟

ruydarwatch

تازه وارد
سلام.تشکر.الان مشکلم حل شد.

اشتباه من این بود که پشت http:// یه فاصله افتاده بود.برای همین لینک قبول نمیکرد.

بالا