مشکل عجیب و غریب در کش سرور ، هاست یا مرور گر؟؟؟

• نویسنده موضوع psdha
  • تاریخ شروع

psdha

تازه وارد
سلام دوستان من مشکل بسیار عجیبی روی سایتم پیدا کردم

در اواسط آذر ماه سایتم را از یک شرکت هاستینگ به شرکت دیگری منتقل کردم 

الان حدود یک ماه از آن روز می گذرد و در این مدت سایتم را چندین بار بروز رسانی کردم و مطالب مختلف در سایت نوشتم

ولی در طول شبانه روز چند مرتبه اتفاق می افت که ناگهان سایت اطلاعات روز انتقال هاست یعنی اطلاعات همان حدود یک ماه پیش را برای چند ساعت نشان می دهد

افزونه های کش را غیر فعال کردم فایده نداشت

به هاست جدید خبردادم گفت کش را پاک کردم باز هم فایده نداشت ، به آی اس پی گفتم گفت به ما ربطی ندارد ولی عجیب این است که اگر با اینترنت همراه اول هر لحظه سایت را نگاه کنم دقیقا آخرین مطالب و کاملا بروز شده نشان داده می شود

ممنون میشوم هرکسی از دوستان راهنمایی کند

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام ، خیلی خودتو اذیت نکن، اول با سیستم دیگه امتحان کن با هر دو تا isp اگه دیدی با isp اشتراک خودت فقط مشکل داره ، مودم رو ریست کن ، اگه خوب نشد و به پشتیبانی نت گفتی و حلش نکرد ، سه راه داری یک صبر کنی تا چند وقت خودبخود از آی پی دیگه ای وصل بشی یا یه دامین مشابه به نام دامین فعلی بگیری ، یا کلا قید این نت رو بزنی بری جای دیگه

موید باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

2 حالت داره یکی اینکه سرویس ارائه دهنده اینترنت شما داره از کش برای سرعت بالاتر و هزینه پایین تر استفاده میکنه و شما نمی تونی این جریان رو ثابت کنی مگر با شکایت به سازمان مربوطه و ارائه مدارک کافی 2وم سرور شما ایرادی داره و ممکن هستش شرکت ارائه دهنده دچار پاک شدن سیستم میشه {حالا به هر دلیلی} و با بک آپ دوباره بازگردانی میکنه که این اتفاق برای برخی سرور ها پیش میاد . {این یکی گاهی اوقات اگر وارد سرور بشی یه پوشه میبینی به اسم cdn یا همچین چیزی} که در حالت اولیه سرور از سمت پنل ها نصب میشه تا فعال بودن سرور رو نشون بده

بهتره شما از روش بالا که دوستمون گفته هم با چند آی اس پی دیگه مثل .ایرانسل. یا .رایتل. یا سایر اینترنت های دوستان یا آشنایان تون یه بار سایتتون رو چک کنید .

موفق باشید

psdha

تازه وارد
سلام ، خیلی خودتو اذیت نکن، اول با سیستم دیگه امتحان کن با هر دو تا isp اگه دیدی با isp اشتراک خودت فقط مشکل داره ، مودم رو ریست کن ، اگه خوب نشد و به پشتیبانی نت گفتی و حلش نکرد ، سه راه داری یک صبر کنی تا چند وقت خودبخود از آی پی دیگه ای وصل بشی یا یه دامین مشابه به نام دامین فعلی بگیری ، یا کلا قید این نت رو بزنی بری جای دیگه

موید باشید
سلام و تشکر از شما عزیزان

از چند نفر در چند شهر درخواست کردم تا سایت را در ساعات مختلف چک کنن و نتیجه جالبی داشت

معمولا روی مرورگرهای مبتنی بر اندروید این مشکل وجود داره و روی مرورگرهای ویندوز چنین نبوده

و این مشکل در طول شبانه روز چند بار پیش میاد یعنی چند ساعت سایت بروز شده نشون میده و چند ساعت هم مطالب 20روز پیش رو نشون میده

واقعا نمیدونم چه کار باید کرد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بهتر آنست که شما آدرس سایت رو قرار بدید و آخرین مطلبی رو هم که نوشتید تیترش رو بنویسید ضمنا ساعاتی که مشکل شما بیشتر وجود داره رو هم اگر میدونید بنویسید تا دوستان در اینجا هم بررسی کنند شاید بهتر بشه راهنمایی کرد

موفق باشید

بالا