مشکل فارسی ساز ووکامرس با ویرایش فیلدهای تسویه حساب

babak1983

تازه وارد
سلام، وقت بخیر

فکر میکنم همه با این مشکل برخورده اند همونطوری که من این مشکل رو دارم

وقتی ووکامرس رو چه با فارسی ساز چه بدون اون نصب میکنم ترتیب و ایندکس فیلدها با راستچین و فارسی بودن هماهنگ نیست

فیلد نام در راست قرار داده شده درحالی که وقتی با دکمه تب میخوایم پیمایش بکنیم ابتدا به فیلد نام خانوادگی میره!

و مشکل مهمتر از اون ترتیب فیلدهای شهر، استان، آدرس و کد پستی هست

چون در لاتین ابتدا آدرس سپس شهر و بعد استان نوشته میشه در نسخه فارسی عناوین ترجمه شده ولی متاسفانه ترتیب این فیلدها اصلاح نشده

زمانی هم که با افزونه های ویرایش فیلدهای تسویه حساب ویرایش میکنیم و میخوایم ترتیبها رو عوض کنیم به حالتی که اول استان، بعد شهر، بعد آدرس و بعد کد پستی درخواست بشه کلا فیلدها بهم میریزه

من اومدم اجبارا تنظیم فیلدها رو جوری گذاشتم که فقط تک ستون بشه و ترتیبشون رو اصلاح کردم، مشکلم تا حدودی به صورت موقت حل شد، کاری هم به این ندارم که با هر بار آپدیت به نوعی مجبور میشم دوباره یه تغییراتی بدم

مهمترین مشکل من اینه که وقتی افزونه فارسی ساز ووکامرس رو فعال میکنم فیلدها کلا بهم میریزه و تغییراتی که با ویرایشگر فیلدها دادم از بین میره

وقتی هم که افزونه فارسی ساز رو غیر فعال میکنم مشکل نام استانها و شهرها رو دارم

کسی راهکار مناسبی برای اینکار داره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مربوط به قالب شماست و ربطی به فارسی ساز نداره

با قرار دادن ادرس سایت بهتر میشه کمک کرد

babak1983

تازه وارد
سلام

وقت بخیر

ممنون از پاسخگوئی شما

من از قالب نیلسن استفاده میکنم

ولی مسئله ای که گفتم فقط با فعال سازی فارسی ساز ووکامرس پیش میاد بدون اون مشکلی از بابت فیلدها وجود نداره درحالی که من فالب رو تغییر نمیدم

آدرس سایت پیام خصوصی شد

MahdiY

راهبر انجمن
و مشکل مهمتر از اون ترتیب فیلدهای شهر، استان، آدرس و کد پستی هست

چون در لاتین ابتدا آدرس سپس شهر و بعد استان نوشته میشه در نسخه فارسی عناوین ترجمه شده ولی متاسفانه ترتیب این فیلدها اصلاح نشده

زمانی هم که با افزونه های ویرایش فیلدهای تسویه حساب ویرایش میکنیم و میخوایم ترتیبها رو عوض کنیم به حالتی که اول استان، بعد شهر، بعد آدرس و بعد کد پستی درخواست بشه کلا فیلدها بهم میریزه
سلام

درباره این مشکل تلاش های فراوان شده است، در حال حاضر امکان اینکه با فارسی ساز جایگاه استان و شهر رو عوض کنیم وجود ندارد

در حال گفتگو با woocommerce برای اعمال چنین گزینه ای هستیم

بالا