مشکل مشکل فوری در قیمت گذاری Gravity Forms

ashool

تازه وارد
15/12/09
2
0
1
وقت همه دوستان بخیر
من برای طراحی سایت از جوملا استفاده می کنم ولی برای سفارش جدیدم که صرافی ارز دیجیتال هست وقتی برای فرم تبدیل و فروش ارزها داشتم مطالعه می کردم و افزونه ها رو دانلود و آماده می کردم متوجه شدم با گراویتی فرمز بهتر میشه این کار رو انجام داد و برای همین وردپرس و گراویتی فرمز رو نصب کردم اما مشکلی دارم که هرچی اینترنت رو گشتم راه حل پیدا نکردم و ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید یا مشکلم رو حل کنید.

همونطور که گفتم سایت صرافی ارز دیجیتال (بیت کوین و سایر ارزها) هست. برای ساخت صفحه تبدیل ارز ها، لازم هست مثلا مشتری ارزی که لازم دارد و ارزی که دارد و می خواهد تبدیل کند را انتخاب کند که هر کدام قیمت متفاوت و لحظه ای دارد. مثلا کاربر می خواهد بیت کوین خودش را به لایت کوین تبدیل کند. حالا می خوام وقتی بیت کوین و لایت کوین را انتخاب میکند قیمت همان لخظه را از سایت دیگر استخراج کند و بر هم تقسیم کرده و مقدار آنرا نمایش دهد که بعد از آن باید مقداری به عنوان کارمزد اضافه شده و در صورت وارد کردن کد تخفیف مقدار آن هم اعمال شده و در فیلد دیگر و یا پایین فرم برای مشاهده و پرداخت نمایش داده شود.
مشکلی که هست همین استخراج قیمت از سایت دیگر هست (مثلا از )... برای این کار چیزی که به ذهنم اومد استفاده از شورت کد سایر افزونه ها هست ولی متاسفانه شورت کد ها در ساده ترین حالت تنظیمات به این صورت نشان میدهد: 6825.12 USD که قابل استفاده نیست (به علت وجود USD) و کاملا عددی نیست و حتی dynamic population هم کاربردی نداشت. چون تعداد ارزها متنوع و زیاد هست و قیمت ها لحظه ای تغییر می کند نمی توان به صورت دستی برای قیمت کالا وارد کرد و حتما باید از سایت های معتبر دیگر و اتوماتیک آپدیت شود.
لطفا کمکم کنید دیگه باید سایت رو تحویل مشتری بدم ولی هنوز نتونستم این مورد که اصلی ترین کار سایت هست رو حل کنم و راه حلی هم براش توی سایت های فارسی و انگلیسی پیدا نکردم.

با سپاس
 

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,356
462
83
33
PersianScript
برای این مورد ، سیستم اماده ای نیست! یا ندیدم
همه مبتنی بر api و سیستم های اختصاصی هستند.
 

ashool

تازه وارد
15/12/09
2
0
1
برای این مورد ، سیستم اماده ای نیست! یا ندیدم
همه مبتنی بر api و سیستم های اختصاصی هستند.
دو تا راه حل نصفه و نیمه به ذهنم رسیده ولی چون کد نویسی jQuery بلد نیستم، مطمئنی نیستم...
برای این موارد جایی خواندم از get() و post() میشه استفاده کرد اما اگر اشتباه نکنم باید در صفحه مرجع post استفاده کرد و. در صفحه خودم get اما نمی‌دونم چطوری هست و اینکه در مبدا post استفاده شده یا نه و اگر استفاده شده با چه شناسه ای هست که برای صفحه خودم get را با همان شناسه استفاده کنم؟
راه حل دوم هم اینکه یک صفحه برای سایت خودم بسازم و از همان شورت کد های پلاگین دیگر استفاده کنم و روی همان صفحه post را استفاده کنم و در صفحه فرم فروش get را استفاده کنم ولی طوری که فقط قسمت عددی شورت کد را نمایش دهد تا USD حذف بشه...
حالا نمی دونم این کار شدنی هست یا نه؟ و اینکه jQuery رو بلد نیستم