مشکل قالب با مرورگرها

tikala

تازه وارد
با سلام

بنده مدیر سایت هستم و از قالب آیدی استور استفاده میکنم.

مشکل من از صفحه اول سایت یا همان خانه شروع می شود.

مشکل اول:زمانی که با مرورگرهای IE و Firefox وارد سایت می شویم و اضافه به سبد خرید محصولی را فشار می دهیم بر روی محصول نوشته محصول شما به سبد خرید اضافه شد می آید اما وقتی به سبد خرید می رویم نوشته است سبد خرید شما خالی است.

مشکل دوم:باز هم با مرورگر IE و یا Firefox به سایت میرویم و محصول را به سبد خرید اضافه میکنیم و به صفحه تسویه حساب مراجعه میکنیم.سایت قیمت محصول تعداد و مابقی اطلاعات را نمایش می دهد،حالا می خواهیم روش ارسال را انتخاب کنیم.زمانی که روش ارسال را تغییر میدهیم چونکه هزینه متفاوت است سایت به حالت بروزرسانی در می آید تا جمع هزینه محصول و ارسال را به خریدار نمایش دهد(مشکل همینجاس)که متاسفانه در این مرحله سایت به حالت بهم ریخته در می آید و همچنین صفحه جدیدی باز میکند که انگار ***** است و پیوندها نمایش داده می شود.

عکسی از پلاگین های نصب بر روی سیستم هم برای شما گذاشتم.

لطفاً کمکم کنید این مشکل رو بر روی قالب قبلیم هم داشتم که مجبور شدم سایتمو از صفر دوباره بسازم.

You must be registered for see images attach

LimooWEB

تازه وارد
مشکل اول :

وارد بخش ووکامرس / وضعیت سیستم / ابزار ها بشوید و

Transientهای ووکامرس

سشن مشتری

رو پاک کنید ( البته با این کار تمامی سبد خرید های کاربران 0 می شود )

یک بار هم کش مرورگرتون را پاک کنید (*از تنظیمات مرورگر )

tikala

تازه وارد
دوست عزیز با این کار مشکل من حل نشد.ولی بابت توجه شما ممنونم

زمانی که صفحه داره برای محاسبه همزمان هزینه محصول و ارسال بروزرسانی میشه عکس گرفتم.

attachment.php

و پس از چند دقیقه بصورت عکس زیر می شود.

attachment.php

LimooWEB

تازه وارد
من خودم دو روز پیش همین مشکل رو با فایرفاکس داشتم که سبد خرید رو خالی نشون می داد ... از ابزار ها همه چیز رو ریست کردم و دیروز اوکی شده بود.

در مورد مشکل دوم قالبتون رو دانلود کردین؟!! در سایر قالب ها نیز به همین شکل میشه؟

اگر با عوض کردن قالب درست شد که مشخصا مشکل از قالب هست در غیر این صورت به احتمال زیاد از تداخل افزونه هاست این مشکل

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
یکی از دلایل مشکل خالی نشون دادن سبد خرید ؛ میتونه استفاده از افزونه کش باشه .

tikala

تازه وارد
من خودم دو روز پیش همین مشکل رو با فایرفاکس داشتم که سبد خرید رو خالی نشون می داد ... از ابزار ها همه چیز رو ریست کردم و دیروز اوکی شده بود.در مورد مشکل دوم قالبتون رو دانلود کردین؟!! در سایر قالب ها نیز به همین شکل میشه؟

اگر با عوض کردن قالب درست شد که مشخصا مشکل از قالب هست در غیر این صورت به احتمال زیاد از تداخل افزونه هاست این مشکل
اما برای من اوکی نشد.این مشکل برای قالب قبلیم که Boemia بود هم وجود داشت که فکر میکردم مشکل از قالب هستش و تعویض کردم.

عکس افزونه های نصب شده هم قرار دادم.بنظر شما کدوم افزونه مشکل ساز شده؟

tikala

تازه وارد
یکی از دلایل مشکل خالی نشون دادن سبد خرید ؛ میتونه استفاده از افزونه کش باشه .
دوست خوبم ولی فکر میکنم افزونه کش بر روی سیستم نصب نباشه.

عکس لیست افزونه ها داخل پست اول هست بیزحمت شما که استاد کار هستید ملاحظه کنید همچین افزونه ای وجود دارد؟

اگر میشود جواب بقیه سوال ها رو نیز بدید.مثلاً مشکل محاسبه تغییر هزینه

tikala

تازه وارد
دوستان پشتیبان لطفاً پاسخگو باشید من فروشگاهم خوابیده...

LimooWEB

تازه وارد
اما برای من اوکی نشد.این مشکل برای قالب قبلیم که Boemia بود هم وجود داشت که فکر میکردم مشکل از قالب هستش و تعویض کردم.عکس افزونه های نصب شده هم قرار دادم.بنظر شما کدوم افزونه مشکل ساز شده؟
افزونه هاتون را غیر فعال کردید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
با سلامبنده مدیر سایت هستم و از قالب آیدی استور استفاده میکنم.

مشکل من از صفحه اول سایت یا همان خانه شروع می شود.

مشکل اول:زمانی که با مرورگرهای IE و Firefox وارد سایت می شویم و اضافه به سبد خرید محصولی را فشار می دهیم بر روی محصول نوشته محصول شما به سبد خرید اضافه شد می آید اما وقتی به سبد خرید می رویم نوشته است سبد خرید شما خالی است.

مشکل دوم:باز هم با مرورگر IE و یا Firefox به سایت میرویم و محصول را به سبد خرید اضافه میکنیم و به صفحه تسویه حساب مراجعه میکنیم.سایت قیمت محصول تعداد و مابقی اطلاعات را نمایش می دهد،حالا می خواهیم روش ارسال را انتخاب کنیم.زمانی که روش ارسال را تغییر میدهیم چونکه هزینه متفاوت است سایت به حالت بروزرسانی در می آید تا جمع هزینه محصول و ارسال را به خریدار نمایش دهد(مشکل همینجاس)که متاسفانه در این مرحله سایت به حالت بهم ریخته در می آید و همچنین صفحه جدیدی باز میکند که انگار ***** است و پیوندها نمایش داده می شود.

عکسی از پلاگین های نصب بر روی سیستم هم برای شما گذاشتم.

لطفاً کمکم کنید این مشکل رو بر روی قالب قبلیم هم داشتم که مجبور شدم سایتمو از صفر دوباره بسازم.
پوسته با نسخه جدید ووکامرس سازگار نیست. شما دو راه دارید یا اینکه از نسخه های قبلی ووکامرس استفاده کنید و یا اینکه

tikala

تازه وارد
پوسته با نسخه جدید ووکامرس سازگار نیست. شما دو راه دارید یا اینکه از نسخه های قبلی ووکامرس استفاده کنید و یا اینکه
خلیل عزیز من از وضعیت سیستم ووکامرس طبق همون تاپیکی که شما برای سازگاری قالب با ووکامرس گذاشته بودید سازگار کردم ولی مشکل فکر کنم از همین جا شروع شد.

به نظر شما چجوری برگردونم به ووکامرس قبلی؟

tikala

تازه وارد
قالب رو با ووکامرس سازگار کردم اما مشکل همچنان پابرجاست.

مشکل جدید:وارد تسویه حساب که میشیم صفحه تغییر میکنه.

تصویر صفحه را آپلود کرده ام.
attachment.php

بالا