مشکل قالب WOOSTORE فارسی

amirrezajoon

تازه وارد
سلام دوستان

یه پست در این رابطه هستش داخل قالب های ووکامرس ... این پوسته با اون چیزی که دمو نشون میده از زمین تا آسمون فرق داره و دموش خیلی زیبا تره... اون آیا تنظیمات خاضی داره؟؟

حسـام

کاربر عضو
خیر

معمولا به خاطر پست هایی که اونجا قرار دادن زیبا به نظر میاد شما هم با شخصی سازی میتونید اون جوری که تمایل دارید درستش کنید

دمو بدید ببینیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrezajoon

تازه وارد
خیر

معمولا به خاطر پست هایی که اونجا قرار دادن زیبا به نظر میاد شما هم با شخصی سازی میتونید اون جوری که تمایل دارید درستش کنید

دمو بدید ببینیم
دوست عزیز لطفا اون پست اصلی رو ببنید... اگر میتونید راهنمایی کنید چجوری مثل اون درست کنیم؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

قالبی که الان توی اون پست دموش هست به آدرس قالب وب مارکت هست.

ظاهر قالب وواستور همونی هست که تو عکس دیده میشه، اگه راجب اون عکس سوال دارید سوالات رو جزیی تر بپرسید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrezajoon

تازه وارد
سلام ؛

قالبی که الان توی اون پست دموش هست به آدرس قالب وب مارکت هست.

ظاهر قالب وواستور همونی هست که تو عکس دیده میشه، اگه راجب اون عکس سوال دارید سوالات رو جزیی تر بپرسید.
دوست عزیز قالب این هستش 

من اینو دانلود میکنم با اون عکس داخل تایپیک فرق داره اصلا مثل اون نیست نه دکمه هاش و نه اسلایدرش....شما یه بار بریزش ببین و با عکس مقایسش کن... خیلی فرق داره... من میخام مثل اون بشه

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

نصب کردم اون قالب رو؛ مشکلی نداره، فقط باید تنظیماتشو انجام بدید در قسمت های مختلف قالب .

مثلا برای اسلایدر چند اسلاید بسازید و صفحه نخست سایت رو روی حالت پیش فرض قرار بدید ( نوشته های تازه )

یه اسکرین شات میذارم ببینی با عکس تو اون تاپیک فرق نداره :

amirrezajoon

تازه وارد
سلام ؛

نصب کردم اون قالب رو؛ مشکلی نداره، فقط باید تنظیماتشو انجام بدید در قسمت های مختلف قالب .

مثلا برای اسلایدر چند اسلاید بسازید و صفحه نخست سایت رو روی حالت پیش فرض قرار بدید ( نوشته های تازه )

یه اسکرین شات میذارم ببینی با عکس تو اون تاپیک فرق نداره :

قربان اگر میشه بگید کامل تر از کجا این شکلیش کردید؟؟ من نفهمیدم متاسفانه

لطفا واضح تر و از ابتدا بگید لطفا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جناب لطف کن شما یه عکس بزار تا بفهمیم شما اصلا داری چی می بینی...

بالا