مشکل لود cpu و ارور class-emogrifier

pouriahector

تازه وارد
سلام

من ارور های زیر رو دریافت میکنم لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم برای حلش

کد:
[22-Apr-2017 13:49:25 UTC] The WC_Customer::set_country function is deprecated since version 3.0. Replace with WC_Customer::set_billing_country.
[22-Apr-2017 13:53:02 UTC] The WC_Customer::set_country function is deprecated since version 3.0. Replace with WC_Customer::set_billing_country.
[22-Apr-2017 14:33:10 UTC] id was called incorrectly. Order properties should not be accessed directly.. This message was added in version 3.0.
[22-Apr-2017 14:33:24 UTC] PHP Warning:  DOMXPath::query(): Invalid expression in /home/bodymani/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/libraries/class-emogrifier.php on line 289
[22-Apr-2017 14:33:24 UTC] PHP Warning:  DOMXPath::query(): Invalid expression in /home/bodymani/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/libraries/class-emogrifier.php on line 289

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ووکامرس رو بروز کردید اما قالبتون بروز نیست. ووکامرس رو به نسخه قبل برگردونید.

pouriahector

تازه وارد
ووکامرس رو بروز کردید اما قالبتون بروز نیست. ووکامرس رو به نسخه قبل برگردونید.
wp-jalali با نسخه ۳ ووکامرس بهتر عمل میکنه٬نسخه ۲.۶.۱۴ رو که نصب کردم تقویم اعداد رو قاطی نشون میداد و از کار افتاده بود.افزونه صدور فاکتور ووکامرس استفاده میکنم تقویم برام مهمه دوستان عزیز چیکار کنم چه پیشنهادی دارین؟

pouriahector

تازه وارد
کلا مثل اینکه wp jalali هم قصد اپدیت نداره ایا افزونه معتبر بروز و سبکی سرغ دارین parsi date هم مشکل داره و لود رو بالا میبره متاسفانه.حیف خود ووکامرس تقویم شمسی نداره اکتیو کنیم

m0h4mm4d

کاربر عضو
ببخشید افزونه ی صدور فاکتور ووکامرس منظورتون این هست ؟

مگه پشتیبانی نداره ؟

pouriahector

تازه وارد
ببخشید افزونه ی صدور فاکتور ووکامرس منظورتون این هست ؟

مگه پشتیبانی نداره ؟
بله منظورم همینه.بنده احساس میکنم کپی کرده چون وقتی میگم با ووکامرس ۳ سازگار نیست و...جواب سرسری میده پشتیبانیش!

gar_1383

کاربر عضو
کلا مثل اینکه wp jalali هم قصد اپدیت نداره ایا افزونه معتبر بروز و سبکی سرغ دارین parsi date هم مشکل داره و لود رو بالا میبره متاسفانه.حیف خود ووکامرس تقویم شمسی نداره اکتیو کنیم
wp jalali کلا مشکل داره هر بار یه ناسازگاری میده. اپدیدت جدیدparsi date هم کلا سایت منو برده به کمای 503.تاپیک هم زدم گفتن منتظر اپدیت جدید باشید ناسازگاری برطرف بشه.خیلی بار روی سرور داره

Qalekhani

قلعه‌خانی
wp jalali کلا مشکل داره هر بار یه ناسازگاری میده. اپدیدت جدیدparsi date هم کلا سایت منو برده به کمای 503.تاپیک هم زدم گفتن منتظر اپدیت جدید باشید ناسازگاری برطرف بشه.خیلی بار روی سرور داره
الان روی بیش از 30 سایت wp-jalali رو نصب داریم با نسخه 4.7 وردپرس. مشکل خاصی نداره. در ضمن اینا 30 پوسته مختلف هم روشون سوار هست.

gar_1383

کاربر عضو
در مورد wp jalali چند بار استفاده کردم همش تداخل با افزونه ها داشت دیگه استفاده نکردم.در پرشین اسکریپت هم چندبار مطرح کردم گفتن این افزونه ناسازگاری داره از parsi date استفاده کنید.parsi dateبا اپدیت جدید سایت رو خیلی کند کرده.من خودم بعد از اپدیت به نسخه جدید با مشکل روبرو شدم و مجبور شدم دانگرید کنم.همین افزونه باعث شد خطای 503 برام ایجاد بشه.البته این حرفها دلیل بر ایراد افزونه نیست. از سازندگانش کمال تشکر رو دارم. که این همه زحمت کشیدن.فقط  مشکل در مورد بروزرسانی داره که یا دیر به روزسانی میشه یا مشکلاتش برطرف نمیشه.

بالا