مشکل ناقص دانلود شدن فایلها از افزونه edd

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام خدمت شما دوستان عزیز.

من یه مشکلی با edd دارم که فایل های زیپ یا rar بعد از پرداخت به کاربرا نشون میده و دانلود میشه اکستراکت نمیشه.

یه جورایی فایل ناقص دانلود میشه.

ولی همون فایل اگر مستقیم از سی پتل دانلود بشه یا از پوشته edd خارج بشه بدون مشکل فایل دانلود و راحت اکستراکت میشه.

خواهش می کنم در این زمینه کمکم کنید

با تشکر از لطف و محبت شما.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حجم فایل ها همگی دارای یک حجم هستند؟ نزدیک به حجم اصلی هستن یا نه؟

نوع دانلود چگونه تنظیم شده؟

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام خدمت آقا محمد عزیز.

حجم فایل ها مشکلی نداره و دقیقا همون حجم دانلود میشه.

ولی زمانی که اکستراکت میشه ارور میده.

تمامی فایل ها اینجورین.

تو گوگل هم جستجو کردم یکی نفر دیگه هم این سوال رو پرسید ولی به نتیجه نرسید.

چند روش رو تست کردم به این نتیجه رسیدم او زمانی که از Edd دانلود میشه یه جای کار ایراد داره.

منظورتون از سوال زیر چی هست متوجه نشدم.

نوع دانلود چگونه تنظیم شده؟

hamid_00a

کاربر عضو
وارد پیکربندی شو از قسمت متفرقه بعد نوع دانلود رو بزار روی redirect فکر کنم درست میشه

rocki3oy

کاربر عضو
وارد پیکربندی شو از قسمت متفرقه بعد نوع دانلود رو بزار روی redirect فکر کنم درست میشه
سلام دوست عزیز.

موردی که فرمودید انجام شد و بدون مشکل دانلود شد .فقط یک سوال پیش اومده اینه که لینک دانلود مشخص میشه و هر کسی این لینک رو داشته باشه می تونه بدون پرداخت دانلود کنه.

راه حلی وجود نداره دوست عزیز؟

omrdabakhte

تازه وارد
سلام دوست عزیز.موردی که فرمودید انجام شد و بدون مشکل دانلود شد .فقط یک سوال پیش اومده اینه که لینک دانلود مشخص میشه و هر کسی این لینک رو داشته باشه می تونه بدون پرداخت دانلود کنه.

راه حلی وجود نداره دوست عزیز؟
از قسمت پیکربندی > متفرقه > انقضاء لینک دانلود ، تنظیمات رو اعمال کنید . ( چرا به فکر خودت نرسید ؟ )

rocki3oy

کاربر عضو
از قسمت پیکربندی > متفرقه > انقضاء لینک دانلود ، تنظیمات رو اعمال کنید . ( چرا به فکر خودت نرسید ؟ )
با سلام خدمت شما دوست عزیز.

این موردی که شما فرمودید زمانی کار می کنه که حالت دانلود روی "به زور" تنظیم شده باشد.

در حالت redirect افزونه edd بعد از خرید لینک دانلود مستقیم میده که هر کسی راحت می تونه این لینک رو دانلود کنه.

ولی حالت "به زور" اصلا لینک مشخص نیست و هیچ دسترسی نمیده.

حالا یه سوال از ما دوستان دارم می خوام بدونم روی سرور چه چیزی باید فعال باشه که حالت "به زور" درست کار کنه که مجبور نیشیم از حال redirect استفاده کنیم؟

hamid_00a

کاربر عضو
شما مگه نمیخوای فایل رو بفروشی؟ به اون شکل تنظیم باشه بعد از پرداخت فایل رو در اختیار کاربر قرار می ده الان مشکلت چیه؟

rocki3oy

کاربر عضو
شما مگه نمیخوای فایل رو بفروشی؟ به اون شکل تنظیم باشه بعد از پرداخت فایل رو در اختیار کاربر قرار می ده الان مشکلت چیه؟
مشکل اینجاست اگر در حالت به زور باشه فایل های دانلود ناقص بوده و خراب دانلود میشه ولی در حالت redirect فایل ها سالم دانلود میشن.

ولی در حالت redirect دقیقا مسیر فایل مشخص خواهد بود ولی در حالت به زور این طور نیست.

حالا ما می خواهیم حالت دانلود به صورت "به زور" باشه ولی فایل ها درست دانلود بشه.

گویا باید یه فانکشنی در هاست فعال بشه تا چنین مشکلی پیش نیاد !!!

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوستان عزیز کسی چنین مشکلی نداره.

من نمی خوام دانلود فایل در حالت redirect باشه چون در این حالت لینک فایلی دانلودی توسط خریدار قابل مشاهده خواهد بود و راحت کاربر می تونه لینک رو تشخیص بده.

چی کار کنم در حالت اول فایل های دانلودی ناقص دانلود نشه.

با تشکر.

zegersot

کاربر عضو
مشکل از سرورتونه

تابع های php میاد فایل مورد نظر رو میخونه و به فایل ساختگی انتقال میده ک در حال اجراس ! و ثانیه ب ثانیه به فایل ساختگی اضافه میشه فقط کافیه یه مشکلی پیش بیاد دیگه فایل با مشکل روبرو میشه

شما فایلی که دانلود میکنید با ریپایر وینرار تست کنید ببنید فایلتون درست نمیشه

و اگه درست نشد حتما باید هاستتون تغییر بدید !

rocki3oy

کاربر عضو
مشکل از سرورتونهتابع های php میاد فایل مورد نظر رو میخونه و به فایل ساختگی انتقال میده ک در حال اجراس ! و ثانیه ب ثانیه به فایل ساختگی اضافه میشه فقط کافیه یه مشکلی پیش بیاد دیگه فایل با مشکل روبرو میشه

شما فایلی که دانلود میکنید با ریپایر وینرار تست کنید ببنید فایلتون درست نمیشه

و اگه درست نشد حتما باید هاستتون تغییر بدید !
با سلام و احترام.

فایل زیپ شده وقتی دانلود میشه تمامی فایل های درون اون به راحتی اجرا میشه و بدون مشکل اجرا میشه ولی خطالی ناقص بودن رو همیشه نشود میشه و همین طور اگر ریپر کنم مشکل نیز حل میشه.

ولی چی کار باید کرد که این خطالی ناقص بودن رو نشون نده.

و چه چیزی باید این سرور داشته باشه که دانلود فایل ها بدون مشکل باشه؟

با تشکر از پاسختون.

arshx

تازه وارد
سلام.من هم دقیقا همین مشکل رو دارم.شما مشکلتدن حل شد؟

اگر شده ممنون میشم به من هم بگویید چجوری درست شد.

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز پاسخ در این تیکت نوشته ست.

شما باید مراحل زیر را انجام بدید:

اما شاید اصرار دارید که لینک دانلود کد شده به مشتری نمایش داده بشه باید خدمتتون عرض کنم باید یک هاستی بخرید که با این تابع edd   درست کار کنه ولی من نمی دونم چه هاستی مناسب هست.شاید نسخه php رو تغییر بدید تغییر بدید حالت دانلود به زور کار کنه.

اما فایل های دانلود با repair درست خواهد شد.

موفق باشید.

arshx

تازه وارد
ممنون از پاسختون

فقط نمیدونم به هاستینگم چی باید بگم که درست شه

متاسفانه سوادم تو این مورد کمه :)

Qalekhani

قلعه‌خانی
میشه لطفاً به مسیر زیر برید و محتویات اون رو اینجا بذارید؟

کد:
Downloads > Tools > System Info

hilearns

تازه وارد
سلام دوستان من مشکل رو حل کردم و پاسخ رو تا حدودی پیدا کردم البته با کلی تحقیق، فقط برای اطمینان بیشر  میخوام اون دوستانی که تویه دانلود مشکل دارن فایل هاشون بعد از دانلود خراب میشه یکی از اون فایل ها رو برام بفرستن البته فایل قبل از آپلود رو ارسال کنید چون وقتی میخوام روی سایت قرار بدم خراب نباشه 

اگه تونستم با موفقیت و اطمینان صد درد مشکل رو حل کنم به صورت یک آموزش تصویری در اختیار شما قرار میدم فقط زودتر اقدام کنید چون خیلی از دوستانمون تویه این قضیه مشکل دارن با تشکر از همه عزیزان

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا