مشکل نصب ووکامرس

azar_skh

تازه وارد
سلام

من میخوام ووکامرس رو نصب کنم اما از هر طریقی خواستم نصب کنم نشد .چه مستقیم از خود ورد پرس و یا از انتخاب فایل یا حتی کپی تو plugins . 

وقتی انتخاب میکنم فایل رو و بعد نصب میکنم این ارور رو میده

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

من دارم از لوکال هاست استفاده میکنم ولی باید فضا داشته باشه برای نصب،نمیدونم چرا این ارور رو میده؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
لوکال هاست رو با زمپ راه اندازی کردید یا ومپ؟

باید از تنظیمات php.ini مقدار این upload_max_filesize رو افزایش بدید. مشکل فضا نیست. مشکل حجم مجاز برای آپلود هست.

azar_skh

تازه وارد
 سلام

نه با easyphp راه اندازی کردم

php.ini رو پیدا نکردم

Ashkanmisaghi

تازه وارد
فایل php.ini در پوشه ی wp-admin هست پیداش کنین، بعد ویرایش یا edit رو بزنین دنبال  memory_limit ، post_max_size upload_max_filesize بگردید اگر نمیدونین چجوری پیدا کنین هم کلید کنترل و f رو بگیرین سرچ کنین پیدا میشه، عددی که جلوش هست رو روی 100m بگذارید و ذخیره کنین تمام

Qalekhani

قلعه‌خانی
فایل php.ini در پوشه ی wp-admin هست پیداش کنین، بعد ویرایش یا edit رو بزنین دنبال  memory_limit ، post_max_size upload_max_filesize بگردید اگر نمیدونین چجوری پیدا کنین هم کلید کنترل و f رو بگیرین سرچ کنین پیدا میشه، عددی که جلوش هست رو روی 100m بگذارید و ذخیره کنین تمام
دوست عزیز فایل php.ini فایل تنظیمات PHP هست و طبیعتاً توی قسمت فایل های وب سرور هست نه وردپرس.

در  نرم افزار زمپ توی مسیر xampp/php قرار داره.

Qalekhani

قلعه‌خانی
 سلام

نه با easyphp راه اندازی کردم

php.ini رو پیدا نکردم
می تونید یه برگه بسازید مثل test.php و داخلش کد زیر رو بذارید:

<?php phpinfo(); ?>

این برگه رو از طریق مرورگر بارگذاری کنید. روبروی قسمت loaded configuration file محل حضور php.ini رو نوشته.

به اون قسمت برید و با ادیتور متنی مثل notepad بازش کنید. یه Ctrl+F بزنید و عبارت upload_max_filesize رو سرچ کنید.

مقدارش رو به هر میزان دوس دارید افزایش بدید و فایل رو ذخیره کنید. بعد از تغییر در php.ini باید حتماً وب سرور رو ریستارت کنید.

azar_skh

تازه وارد
مشکلم حل شد.

از portable directory لینک phpinfo.phpرو انتخاب کردم . مسیر php.ini نوشته شده.

البته منphp.ini با پسوند های مختلف داشتم مثلphp.ini-development و ...تو همه ی اونا  upload_max_filesize  رو سرچ کردم و مقدارش رو تغییر دادم.و مشکلم حل شد.

ممنونم از راهنمایی دوستان     و     

بالا