مشکل نمایش ندادن فایل زبان

پارسی

تازه وارد
سلام دوستان من این افزونه را تا مقداری فارسی سازی کردم متاسفانه هر کاری میکنم

در افزونه نمایش داده نمیشه فایل زبان فارسی باید چکار کنم تا فایل زبان در مدیریت نمایش داده بشه

ممنون میشم اگر کمکم کنید افزونه رو اپلود کردم نام افزونه WP Notification Bar هست.

با نرم افزار پوییت این کارم رو کردم اگر لطفی کنید کمکم کنید .

​

You must be registered for see images attach

hosseinpour69

تازه وارد
نام فایل po و mo رواشتباه گذاشتید این طور تغییر بدید ببینید درست میشه یا خیر، نیتجه رو اعلام کنید تا اگر نشد دوباره بررسی بشه

mts-notification-bar-fa_IR.po

mts-notification-bar-fa_IR.mo

Qalekhani

قلعه‌خانی
همونطوری که دوستمون گفتند با توجه به این تکست دامین افزونه شما mts-notification-bar هست باید اسم رو به صورت mts-notification-bar-fa_IR.po ذخیره کنید.

اگر فارسی نشد، یک بار فایل زبان رو داخل پوشه wp-content/languages/plugins بذارید و تست کنید.

پارسی

تازه وارد
ممنونم بخاطر لطفی که کردید درست شد فایل زبان تشکر ..​

میتونستم این افزونه رو خریداری کنم ولی علاقه زیادی که به ترجمه سازی و راستچین کردن افزونه دارم​

بخاطر همین خرید نمیکنم تا خودم کار خودمو انجام بدم ...​

فقط یه مشکل دیگه دارم میشه کد راستچین کردن این افزونه رو برام بزارید تا راستچین کنم این قسمت رو تصاویر​

رو ضمیمه کردم .... اموزشتون کامل بود مرسی بازم..​

​

​

You must be registered for see images attach

پارسی

تازه وارد
دوستان در مورد چگونگی راستچین کردن هم کمک کنید تشکر​

Alaric

کاربر عضو
دوستان در مورد چگونگی راستچین کردن هم کمک کنید تشکر​
باید به css آشنا باشید از روی تصویر نمیشه راهنمایی کرد چون باید با مرورگری مثل کروم از صفحه مورد نظر inspect بگیرید کدها رو مطالعه کنید و تغییر بدید و تغییرات رو در فایلی مثل rtl.css ذخیره یا css اصلی جایگزین کنید.

پارسی

تازه وارد
ممنون دوست عزیز ولی افزونه رو اپلود کردم ممنون میشم کمکم کنید​

Qalekhani

قلعه‌خانی
ممنون دوست عزیز ولی افزونه رو اپلود کردم ممنون میشم کمکم کنید​
همونطوری که توضیح دادند باید اندکی به CSS آشنایی داشته باشید تا بتونید المانهای مختلف رو با چیدمان راست به چپ تنظیم کنید.

راهکار کلی نداره که کسی بخواد در اختیار شما بذاره.

بالا