مشکل نمایش ندادن لینک دانلود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdi081

تازه وارد
درود

بعد از خرید و پرداخت لینک دانلود محصول برای مشتری ایمیل میشه ، اما در فروشگاه نمایش داده نمیشه ، در کل برای نمایش لینک دانلود باید کدام برگه رو برای برگه برگشت به فروشگاه انتخاب کنم؟!

سپاس.

Goback

کاربر عضو
من گذاشتم روی "حساب من" داخلش هم این کد کوتاه هست:

کد:
[woocommerce_my_account]

mahdi081

تازه وارد
من گذاشتم روی "حساب من" داخلش هم این کد کوتاه هست:

[woocommerce_my_account]
ممنون ، اما مشکل اینجاست که حساب من برای کاربران ثبت نام شدست ، برای کاربر مهمان چطور باید لینک دانلود رو در فروشگاه نمایش داده؟

mahdi081

تازه وارد
راستی این رو هم بگم که: وقتی محصول رایگان قرار میدم مشکلی وجود نداره و بعد از تکمیل سفارش لینک دانلود نمایش داده میشه ، اما وقتی محصول غیر رایگان هست ، بعد از پرداخت چیزی نمایش داده نمیشه!

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اسم و نسخه درگاه پرداخت ؟

sir1

کاربر عضو
ببینید برای کاربران ثبت نامم در سایت همچین مشکلی وجود داره یا فقط مهمان

hannanstd.ir

درگاه شتاب ها هستش.
خب احتمالا ورژن 4 نیست درگاهش .

این مشکل بخاطر این هست که بعد از بازگشت از بانک به صفحه خود ووکامرس نمیره و به یه برگه اضافه وردپرس میره . شما نسخه 4 پارسپال رو از مخزن وردپرس بگیر و حالت آزمایشی رو فعال کن که نیاز به مرچنت و ... نباشه و تست پرداخت موفق بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید .

mahdi081

تازه وارد
خب احتمالا ورژن 4 نیست درگاهش .

این مشکل بخاطر این هست که بعد از بازگشت از بانک به صفحه خود ووکامرس نمیره و به یه برگه اضافه وردپرس میره . شما نسخه 4 پارسپال رو از مخزن وردپرس بگیر و حالت آزمایشی رو فعال کن که نیاز به مرچنت و ... نباشه و تست پرداخت موفق بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید .
بله، حق با شماست ، با افزونه پارس پال هیچ گونه مشکلی وجود نداشت.

ممنون برای راهنمایی.

mohammadpersian

تازه وارد
سلام
من از یکی از فروشگاههایی که توسط شماساخته شده،)(فروشگاه بزرگ اینترنتی shop_24)خرید آنلاين داشتم که پس از پرداخت، به صفخه دانلود : شدم اما لینک دانلود فعال نمیشه،برای فروشگاه هم جایی برای ارتباط یا پشتیبانی پیش ببنی نشده. چطور ميتونم با اونا تماس بگیرم ويا راهی برای حل مشکل دارید،

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
سلام

من از یکی از فروشگاههایی که توسط شماساخته شده،)(فروشگاه بزرگ اینترنتی shop_24)خرید آنلاين داشتم که پس از پرداخت، به صفخه دانلود : شدم اما لینک دانلود فعال نمیشه،برای فروشگاه هم جایی برای ارتباط یا پشتیبانی پیش ببنی نشده. چطور ميتونم با اونا تماس بگیرم ويا راهی برای حل مشکل دارید، ممنون۰۹۱۲۶۵۱۳۶۷۱
با سلام

دوست عزیز

اولا در پست شما منظور از فروشگاههایی که توسط شما ساخته شده کیه ؟ لطفا آدرس فروشگاه رو قرار بدید.

دوما شما در تایپیکی اقدام به درج پست کردید که هیچگونه ارتباطی به سوال شما نداره ؟

سوما برای هر سایت فروشگاهی حداقل یک ایمیل درج میشه بهتره از اون طریق پیگیری کنید .

چهارم درج شماره همراه طبق قوانین اینجا برای شما ایجاد مسئولیت میکنه پس لطفا اصلاح بفرمایید.

قبل از هر خرید اول از صحت فروشگاه و فعال بودن آن اطمینان حاصل کنید . اینماد برای فعال بودن مشاغل یا احراز هویت آنهاست . از فروشگاهایی که بر روی وبلاگها فعال می شود حدالامکان خرید نکنید مگر در صورت احراز هویت . داشتن شماره تماس فعال آدرس مکان فروش ثبت دامنه به نام فروشنده و داشتن درگاه به نام فروشنده حتی بر روی بستر درگاههای واسط . بررسی سوابق خرید سایرین از فروشگاه مورد نظر - پرسوجو در انجمن ها یا مکانهایی که می توانند راهنمای شما قبل از خرید باشند . اجناس مورد نظرتان حتما جنبه حقیقی داشته باشد نه تخیل فروشنده یا کلاهبردار

موفق باشید

mohammadpersian

تازه وارد
سلام
ضمن تشکر از پاسخ شما، درابتدابابت پست غیر مرتبط با موضوع عذرخواهی میکنم،و واقعا جایی رو برای طرح مشکلم پیدانکردم
باتوجه به اینکه درانتهای صفحه آن فروشگاه درج شده بود :
قدرت گرفته از :ووکامرس پارسی که به آدرس شما لینک شده است.
آدرس :***********************************
بازهم از پیگیری شما سپاسگزارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

تیم ووکامرس پارسی در مورد فروشگاه های خلاف قوانین عرف و شرع هیچ گونه پشتیبانی ای انجام نخواهد داد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا