مشکل هدر قالب و خطای 404

uniqe1

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم چطور میشه این نوشته های عنوان سایتم که تو هدر سایت هستو پاک کنم؟ خیلی بی ریخت کرده قالبو بعد یه مشکل دیگه که این قالب داره هرچی دسته درست می کنم روش کلیک می کنی خطا 404 می ده که این صفحه وجود نداره!

آدرس=http://mehreganpet.ir/fa/

uniqe1

تازه وارد
هیچ مشکلی مشاهده نمیشه!
در قسمت test post زیرش نوشته پست شده در: رو دسته بندی کلیک کنید باید قاعدتا پست رو نشون بده ولی خطا 404 می زنه می گه همچین نوشته ای وجود ندارد !

زیر هدر سایتم نگاه کنید عنوان سایت رو نوشته وبسایت تخصص حیوانات خانگی....... می خوام این پاک شه هدر بیاد پایین روش

masoomi

کاربر عضو
درمورد دسته بندی: پیوند یکتاتونو تغییر بدین. شاید مشکل از اونه.

اگه حل نشد، یه پست به اسم: "تست" ارسال کنید و چیزی رو تغییر ندین. بعد همینجا بگین تا چک کنم.

درمورد متن زیر هدر:

من با گوگل کروم 20.0.2 میام. همچین چیزی نمیبینم.

دقیقا میتونید یه تصویر ارائه کنید؟!

راستی، این سایت قراره فروشگاه بشه؟

همستر هم میفروشید؟

چند؟

uniqe1

تازه وارد
داداش دمت گرم مشکلم حل شد پیوند یکتاشو عوض کردم به ساختار دلخواه post name در مورد هدرم یه جوری درستش کردم

آره فروشگاشم جداس همستر هم داریم تا چند روز دیگه سایت راه میفته سر بزن عکسو قیمتارو کامل می زنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoomi

کاربر عضو
داداش دمت گرم مشکلم حل شد پیوند یکتاشو عوض کردم به ساختار دلخواه post name در مورد هدرم یه جوری درستش کردم آره فروشگاشم جداس همه نو نژاد سگی داریم تا چند روز دیگه سایت راه میفته سر بزن عکسو قیمتارو کامل می زنیم
قابلی نداشت.

فقط من همستر خواستم. نه سگ :(

همستر روسی میخوام. باید ارزون حساب کنیاااااااااااااااااااااا :mad: :mad: :mad: :mad: :d:

بالا