مشکل هنگ سایت در قسمت کاربری

mihancyber@gmail.com

تازه وارد
با درود فراوان خدمت دوستان عزیز 

سایت من از دیروز خود به خود وقتی چندتا کلیک میکنم هنگ میکنه ، چندبار نسخه های مختلف فارسی و انگلیسی وردپرس رو هم نصب کردم اما باز هم مشکل داره دونه دونه افزونه هارو غیرفعال و فعال کردم بازم نشد

نمیدونم چیکار کنم خیلی این قالب رو دوست دارم دوستان خواهش میکنم کمک کنید

چندتا کد هم تو قسمت فانکشن گذاشتم مربوط به جاوا اما بازم کار نکرد

با تشکر

Ehs@n

کاربر عضو
آدرس سایت رو لطف کنید

بدون آدرس که نمیشه

این مشکل فقط با این قالب ه یا با بقیه قالب ها هم وجود داره ؟

به نظرم بهتره با مدیریت هاستینگ تون تماس بگیرید و بگید منابع رو براتون افزایش بدن ! به احتمال زیاد مشکل از هاست باشه

نه خود قالب

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mihancyber@gmail.com

تازه وارد

ببخشید یادم رفت

والا یکهو اینطوری شد

با قالب های دیگر مشکلی نداشته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
قالب رو عوض کنید ! اگر مشکل همچنان باقی بود به هاستینگ تیکت بزنید نسبت به افزایش منابع

در غیر این صورت اینجا بفرمایید دوستان راهنمایی کنند

mihancyber@gmail.com

تازه وارد
از هاست نیست

قالب دیگری تست شد

اینم جواب هاستینگ :

دروددر حال حاظر در سایتتان مشکلی مشاهده نمیشودو مورد فوق مربوط به اسکریپت استدر صورتی که سایتتان نیاز به منابع بیشتری دارد میتوانید از سرور مجازی و یا اختصاصی استفاده نمایید

Mostafa74

کاربر عضو
احتمالا فایل جاوا در بارگذاری و اجرا مشکل داره بعد از رفتن به آدرس وبسایت به بخش Inspect مرورگر برید ( کلیک راست گزینه آخر یا کلید F12 ) و Timeline ، Network  رو مشاهده متوجه میشید کدوم فایل مورد داره. ( تمامی مراحل در chrome توضیح داده شده )

بعد اون فایل رو اصلاح کنید

پیروز و پایدار باشید

ضمنا : بعضی اوقات یک ارور 404 باعث این هنگی ها میشه که بازم مربوط به فایل های js میشه مثلا یک تصویر با استفاده از js در نمایش آن تغییراتی اعمال میشه که در اثر بالا نیومدن اون تصویر فایل js  نمیتونه تغییری اعمال کنه و مرورگر هنگ میکنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

هاستینگ درست گفتن وقتی شما داری از یک وب سرور لایت اسپید استفاده می کنی باید سرعت مناسبی در پردازش داشته باشید ولی بنده چند دقیقه منتظر شدم سایت شما اصلا باز نشد که به قسمت کاربری برسیم . بخش خود اخطار های پنل یا لاگ ارور رو نگاه کنید ببین مشکل کجاست . یک یا چند اسکریپ و درخواست ها متعدد به علت برنامه نویسی اشتباه می تونه باعث این مشکلات بشه.

موفق باشید

mihancyber@gmail.com

تازه وارد
سلام ممنون از همه پاسخ های شما و من طبق پاسخ اقای mostafa74 منبع مشکلات رو پیدا کردم که مربوط به لود نشدن یک قسمت جاوا و تصاویرش بود

خیلی ممنون از دوستان

بالا