مشکل ووکامرس 3

reza_fathi64

تازه وارد
سلام و احترام
ووکامرس 3 و جدیده رو ابدیت کردیم و بعد از اینکه گفته شد مشکلات رفع شده و آبدیت کنید ، انجام دادیم و افزونه Welcome to Visual Composer 5.1.1 رو هم نصب کردیم ولی حالا چند مشکل کوچیک وجود داره

1- توو قسمت تک نوشته محصول ساده به سبد خرید اضافه نمیشود
2- وقتی پست رو کپی پیش نویس میکنیم فقط عنوان و خلاصه توضیحات محصول وجود دارد و تمامی فیلدها خالی میباشد که قبلا فیلدها هم پر بود
3- . بار هم کپی پست میکنیم بعنوان پیش نویس ، لینکی که جدید میده همون لینک قبلی پست هستش ولی آخرش این اضافه میشه لینک
/2-2-2 و همینطور اگر کپی کنیم پست ها رو عدد 2 به آخر اضافه میشه

teamnet

تازه وارد
با اجازه صاحب تاپیک 

این آپدیت جدید ما رو سایید تا تونستیم هماهنگش کنیم مخصوصا برای ما قالب خودمون بود و حسابی اسفالت شدیم 

من قیمت هام فارسی بود الان انگلیسی شده چکارش کنم ؟ لطفا به سئوالات صاحب تاپیک اضافه کنید ممنون

mohammad-anvaran

تازه وارد
با اجازه از صاحب تاپیک.
من به صورت آزمایشی روی زمپ به روز رسانی رو انجام دادم.
قالب استفاده شده هرالد هستش.

بعد از به روز رسانی تصویر محصول همراه با گالری جاش رو با متن تغییر داده. زمانی که قیمت محصول رو 0 میزنیم قبلاً می نوشت رایگان ولی در حال حاضر مینویسه 0 تومان. کلید حراج کل عرض صفحه رو می گیره و ...

در صورت امکان راهنمایی کنید تا در صورت برطرف شدن مشکلات از این نسخه استفاده کنیم.
ممنون.

arkapal

تازه وارد
از مضخرف ترین آپدیت ها بود. هیچیش درست نیست. کل قالب ها هم که خرابه با توجه به گفته ی پشتیبان ها.

اونی که اسکریپت رو میده بیرون باید طوری بنویسه که جور در بیاد با قالبا، برای هر آپدیت که نمیشه قالبو زیر و رو کرد :|

هیشکی هم جواب نمیده تو انجمن :||||

اینام سوالات منه:

+مطلب میفرستم و براش دسته رو انتخاب میکنم ولی وقتی میرم توی اون دسته بندی میگه محصولی وجود ندارد! اینجا:  

+دوم اینکه موقع ویرایش مشخصات محصول اون دایره لودینگ میاد و فقط میچرخه و نمیره! مجبورم هی برم تو inspect مرورگر و کد لودینگ رو حذف کنم و بیام ویرایش کنم بعد ذخیره رو بزنم و یکم بعد باز برم از از inspect کد لودینگ رو حذف کنم و بعد بروزرسانی کنم محصولو :|

amraja

تازه وارد
سلام و احترام
ووکامرس 3 و جدیده رو ابدیت کردیم و بعد از اینکه گفته شد مشکلات رفع شده و آبدیت کنید ، انجام دادیم و افزونه Welcome to Visual Composer 5.1.1 رو هم نصب کردیم ولی حالا چند مشکل کوچیک وجود داره

1- توو قسمت تک نوشته محصول ساده به سبد خرید اضافه نمیشود
2- وقتی پست رو کپی پیش نویس میکنیم فقط عنوان و خلاصه توضیحات محصول وجود دارد و تمامی فیلدها خالی میباشد که قبلا فیلدها هم پر بود
3- . بار هم کپی پست میکنیم بعنوان پیش نویس ، لینکی که جدید میده همون لینک قبلی پست هستش ولی آخرش این اضافه میشه لینک
/2-2-2 و همینطور اگر کپی کنیم پست ها رو عدد 2 به آخر اضافه میشه

قالبتون رو آپدیت کنید به آخرین نسخه مشکل رفع می‌شه. درغیر این صورت ووکامرستون رو دانگرید کنید به نسخه ی قبل ۳ تا قالبتون آپدیت بده.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، عجله ی شما برای بروزرسانی رو متوجه نمیشم!

صبر کنید پلاگین ها به پایداری برسن و بروزرسانی قالبتون صورت بگیره!

همه مشکلات مربوط به تداخل و عدم بروز بودن هست. منتظر باشید و دانگرید کنید.

بالا