مشکل پوسته argentum با woocommerce

naderian

تازه وارد
با سلام خدمت اساتید گرامی سوالی در مورد ناسازگاری پوسته argentum با woocommerce دارم خواهشمند است در صورت امکان پاسخ دهید

در قسمت نمایش>مدیریت پوسته ها>شخصی سازی

هنگامی که برخی از برگه ها را انتخاب می کنیم ستون کناری در قسمت کنار و چپ دیده می شود ولی در برخی دیگر از برگه ها در قسمت پایین و چپ دیده می شود (مانند کادرهای قرمز شکل پایین).خواهشمند است برای بر طرف کردن این مشکل راهنمایی بفرمایید

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hatefi

کاربر عضو
والا من الان قالب رو دانلود و تست کردم چنین مشکلی ندیدم

بازم بررس میکنم

amir4849

تازه وارد
سلام

من هم دقیقا همون مشکو دارم

خطای 404 - برگه وجود ندارد!

صفحه ای که به دنبالش هستید وجود ندارد یا انتقال یافته است. لطفا در سایت جستجو کنید

سبد خرید نشون میده ولی برای تسویه بازهم اخطار میاره

می تونید سایت رو هم ببینید تست کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین مشکلی وجود نداره. این مشکل احتمالا به دلیل غیر استاندارد بودن رزولیشن مانیتور شماست...

amir4849

تازه وارد
خسته نباشید

الان من چطور می تونم این مشکلو هم کنم .توی سه تا سیستم دیگه هم امتحان کردم همین جوریه

naderian

تازه وارد
با تشکر فراوان از پاسخگوی دوستان گرامی . بهد از چند تست در سیستم ها و مرورگر های مختلف مشکل از رزولیشن مانیتور نمی باشد.شاید مشکل از مراحل انجام این کار می باشد که من در تصویر زیر خدمت اساتید گرامی نشان میدهم.آدرس سایت نیز می باشد که دوستان گرامی می توانند آن را مشاهده نموده و نظرشان را بدهند.باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

soosan_1991

تازه وارد
با تشکر فراوان از پاسخگوی دوستان گرامی . بهد از چند تست در سیستم ها و مرورگر های مختلف مشکل از رزولیشن مانیتور نمی باشد.شاید مشکل از مراحل انجام این کار می باشد که من در تصویر زیر خدمت اساتید گرامی نشان میدهم.آدرس سایت نیز می باشد که دوستان گرامی می توانند آن را مشاهده نموده و نظرشان را بدهند.باتشکر

نشد. هر صفحه ای که به عنوان صفحه نخست انتخاب میشه همینجوری میشه. مشکل از صفحه اول هست. قالب صفحه خانه مشکل داره.

soosan_1991

تازه وارد
توی صفحه خانه ، بقیه محصولات جدیدی که تعریف میشه بخاطر وجود بخش first feature product در ادامه محصولات قبلی نمیاد.

این قسمت رو چطوری میشه تنظیم کرد تا قالب درست بشه ؟ کلا این قسمت چکار میکنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک محصول رو ویژه کنید. میاد جای اون قسمت

soosan_1991

تازه وارد
یک محصول رو ویژه کنید. میاد جای اون قسمت
ممنون از پاسختون.

-چطوری میشه محصولات جدیدی که تعریف میشن در ادامه قبلی ها بیان؟

حتی با حذف قسمت محصولات ویژه هم اینکار انجام نمیشه

چند محصول رو ویژه تعریف کردم دو تاشونو نشون میده. هم اینکه ظاهرش خیلی جالب نیس بخاطر توضیحات محصول که در ادامش میاد. برای همین قسمت توضیحاتشو حذف کردم اما

-چرا باز هم محصول ویژه بعدی در ادامه قبلی نمیاد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چون قالب اینطوری هست دوست من!

شما قالب صفحه shop رو به عنوان صفحه نخستت انتخاب کن...

naderian

تازه وارد
بهترین مزیت پوسته argentum ، واکنش گرا بودن آن می باشد . ولی به دلیل ساختار نامناسب صفحه اول که ذکر نمود از استفاده از این پوسته صرفه نظر کردم. و به دوستان پوسته Responsive که واکنشگرا بوده و هم سازگار با ووکامرس دارای طراحی زیبا و ابزارک های متنوع که می توتنید از لینک زیر دانلود نمایید.

بالا