مشکل کندی بیش از اندازه سایت

leoson

تازه وارد
@جاویدان 

ممنون بابت این وقتی که گذاشتید

خب دقیقا حدود 50 تا بود افزونه ها که نشستم همین تفکرو کردم و پاک کردم و ویرژوال کامپوزر یکی از اونا بود لیست افزونه ها رو الان میذارم

8kfq_screencapture-tarfandgram-wp-admin-plugins-php-2018-12-19-23_39_02.png

من از فونت داخلی استفاده میکنم جایی هم درخواست استفاده از فونت گوگل ندادم چطور پیدا کنم و لفو کنم ؟

کوردی برای اینکه بتونم توی برگه ها از تگ استفاده کنم پیدا نکردم و مجبور شدم نصب کنم

آمار وردپرس هم که خب برای اینه ک تبلیغ ک میخریم ببینم وضعیت به چه صورته و اینکه افزادی ک از گوگل میان چی سرچ کردن اومدن و روش مانور بدیم جایگزین داره ؟ 

leoson

تازه وارد
از دیشب یریز روش کار کردم افزونه ای حذف نکردم 

منتهی دوتا افزونه هم خواندواده رو باهم استفاده کردم

wp rocket همراه auto optimize که js رو به عهده auto optimize گذاشتم و css هارو خیلی عالی میکرد منتهی ظاهر سایتو یکم تغییر میداد اونو دادم به راکت

فقط دوتا مشکل هست که گیرش افتادم :

1.ssl سایت از کار افتاد و not secure میزنه دلیلشم پیدا نمیکنم که حل کنم اگه میشه راهنمایی کنید

2.فونتای گوگل رو هم از طریق گزینه auto optimize هم از طریق نصب افزونه disable google fonts تست کردم اما درخواستایی که حدود 8 تا هستن رو نتونستم رفع کنم توی gt metrix هم Add Expires headers میگیرم سرش توی inspect element هم نشون میده

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

gholami4525

تازه وارد
سلام

مشکل از فایل های css قالب شما است. gtmetrix دقیقا این مسئله را بیان کرده و راهنمایی می کنه .

mohamad_a226

کاربر عضو
@جاویدان 

ممنون بابت این وقتی که گذاشتید

خب دقیقا حدود 50 تا بود افزونه ها که نشستم همین تفکرو کردم و پاک کردم و ویرژوال کامپوزر یکی از اونا بود لیست افزونه ها رو الان میذارم

من از فونت داخلی استفاده میکنم جایی هم درخواست استفاده از فونت گوگل ندادم چطور پیدا کنم و لفو کنم ؟

کوردی برای اینکه بتونم توی برگه ها از تگ استفاده کنم پیدا نکردم و مجبور شدم نصب کنم

آمار وردپرس هم که خب برای اینه ک تبلیغ ک میخریم ببینم وضعیت به چه صورته و اینکه افزادی ک از گوگل میان چی سرچ کردن اومدن و روش مانور بدیم جایگزین داره ؟ 
در مورد افزونه ها، رو این موارد هم احتمالا بتونی یه بازنگری انجام بدی:

HTML Editor Syntax Highlighter
insert headers and footers
Invisible reCaptcha
page tagger
use any font
waiting
webcraftic disable admin notice individually
آمار
بارگزاری خودکار تصاویر
پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

خیلی از کارها رو بدون نیاز به افزونه میشه انجام داد. واسه فونت، اضافه کرد کدهای css هستش، امار اگه خیلی نیازه، گوگل انالیز بهتره چون حداقل از منابع سرور برای امارگیری استفاده نمیکنه. هرچند باز روی سرعت یه تأثیری داره ولی نسبت به امارگیر خود وردپرس بهتره. اپلود کردن عکس یا گذاشتن تگ، کلمه کلیدی یا دستکاری کدها و ... خیلیاش رو میشه دستی و بدون نیاز به افزونه انجام داد.

بالا