مشکل یک کد در php

agahassan

کاربر عضو
سلام ببخشید من میخوام از این استفاده کنم ولی هر کاری میکنم صفحه سفید میاد

کد:
while($amch=mysql_fetch_assoc($dbresult))
{
echo  '<h5><a onClick="display_more_info('infoto_0');" onfocus="this.blur();" ><b>$amch["name"]</b></a></h5>' ;
}
فکر کنم مشکل از جاوا باشه کسی میتونه درستش رو بده ؟ لطفا کمک کنید خیلی واجبه :104: :104:

homayon574

کاربر عضو
دوست من شما درست نمیدونید در کجا از ' و در کجا از " استفاده کنید.... کد درست شما میشه به این شکل...

کد:
while( $amch = mysql_fetch_assoc($dbresult) ){
    echo "<h5><a onClick='display_more_info(\"infoto_0\");' onfocus='this.blur();'><b>{$amch['name']}</b></a></h5>\n";
}

agahassan

کاربر عضو
دوست من شما درست نمیدونید در کجا از ' و در کجا از " استفاده کنید.... کد درست شما میشه به این شکل...

کد:
while( $amch = mysql_fetch_assoc($dbresult) ){
    echo "<h5><a onClick='display_more_info(\"infoto_0\");' onfocus='this.blur();'><b>{$amch['name']}</b></a></h5>\n";
}
رفتم اینو بهت پیام خصوصی بدم نوشت ظرفیت پیام خصوصی پر شده نمیتونی دریافت کنی بخون ج همینجا بده

سلام داش شما php رو چطوری یاد گرفتی ؟ من 3 ساله دارم زور میزنم نمیتونم یاد بگیرم تازه if درستو حسابی یاد گرفتم میشه بفرمایید خودتون چطوری یاد گرفتید ؟ کلاس خصوصی ؟ فیلم آموزشی ؟ کتاب ؟

من هم فیلم آموزشی دارم نزدیک 15 دی وی دی آموزش php دارم ولی همشون فقط if خوب یاد دادن منم همونو یاد گرفتم

چندتا پروژه هم نصب کردم رفتم تو کداش مغز ارور داد :D

یکی از دوستان گفت خودت اسکریپت بساز یاد میگیری الان خودم دارم یه چیزی همنینجور تففنی میسازم ولی زرتی به زورتی میزنم خرابش میکنم :D

میشه بفرمایید خودتون چطوری یاد گرفتید ؟

بالا