مشکل yahoo با فایل های دانلودی در ووکامرس

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان سلام .

امشب مشکل رو بهم اعلام کردن و یه پلاگین نوشتم که این مشکل رو حل میکنه ...

روش حل هم به این صورت هست که ابتدا عبارت yahoo.com رو توی url به صورت base64 تبدیل کردم و بعدش هم موقع فراخونی از دیتابیس دیکدش کردم .

پلاگین پیوست شد و تا امشب توی بسته فارسی ساز هم اضافه میشه تا مشکل همه برطرف بشه »

بسته فارسی ساز بروز شد. نسخه 2.6.2 رو دانلود کنید دوستان .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mobaagheri

تازه وارد
مهندس من نصب کردم نتیجه هم گرفتم ...تشکر  اول بابت درگاههای خوب شما دوم به خاطر اینکه به فکر کاربرای انجمن هستین. ;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

droptuts

تازه وارد
واقعا عالی بودددددد...

خدا خیرتون بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behzadpinkboy

تازه وارد
اینو دوستمون هم گفته بودن!

برای همه امکان پذیر نیست بخاطر این قضیه برن SSL بگیرن!... SSL گرفتن نیاز به IP اختصاصی داره معمولا و مشکل بیشتر میشه...

مشکل همچنان پابرجاست...
دوست عزیز شما دامنه دات کام داشته باشی با قیمت 3ساله  120 تومن میتونی خریداری کنی و واست کانفیگ کنند

i3ooter

کاربر عضو
با سلام؛

دوستان مشکل مثل اینکه برطرف شده

برای من که دیگه مشکلی نبوده از صبح تا به الان

شما هم بررسی و اعلام نتیجه کنید

با تشکر

bamba

تازه وارد
سلام

مشکل ریدایرکت لینک های ووکامرس به یاهو با بروزرسانی ووکامرس فارسی به نسخه 2.6.2 رفع شد، تشکر از مدیران ووکامرس فارسی.

ضمنا می تونین با استفاده از افزونه زیر این مشکل رو حل کنید با تشکر از مدیر سایت که فارسی سازی و طراحی قالبها و پلاگین های کلاسی پرس رو انجام میدن و مهندس حنان ستوده ابراهیمی

لینک دانلود افزونه:

موفق باشید.

hannanstd.ir

سلام

مشکل ریدایرکت لینک های ووکامرس به یاهو با بروزرسانی ووکامرس فارسی به نسخه 2.6.2 رفع شد، تشکر از مدیران ووکامرس فارسی.

ضمنا می تونین با استفاده از افزونه زیر این مشکل رو حل کنید با تشکر از مدیر سایت که فارسی سازی و طراحی قالبها و پلاگین های کلاسی پرس رو انجام میدن و مهندس حنان ستوده ابراهیمی

لینک دانلود افزونه:

موفق باشید.
ضمن تشکر از شما و مهندس مطهری (مدیر نسیم نت) که از دوستان بنده هستند ، حنان ابراهیمی ستوده بنده هستم که این پلاگین رو نوشتم و همین افزونه هست که توی بسته ووکامرس پارسی توسط خود بنده اضافه شده . پس اگه از ووکامرس پارسی استفاده میکند نیازی نیست که این افزونه رو نصب کنید چون جفتشون یکی هستند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behzadpinkboy

تازه وارد
ضمن تشکر از شما و مهندس مطهری (مدیر نسیم نت) که از دوستان بنده هستند ، حنان ابراهیمی ستوده بنده هستم که این پلاگین رو نوشتم و همین افزونه هست که توی بسته ووکامرس پارسی توسط خود بنده اضافه شده . پس اگه از ووکامرس پارسی استفاده میکند نیازی نیست که این افزونه رو نصب کنید چون جفتشون یکی هستند .
دوست عزیز این مشکل شاید حل بشه واسه قسمت دانلود ولی کلی حل نشده چون از زیر ساخت هاست و لطفا اشتباه اطلاع رسانی نکنید ووکامرس مشکلی نداشه شما شاید تونسته باشید لینک دانلودو درست کنید ولی اینو بدونید و امتحان کنید اخر آدرس سایتتون بک اسلش و yahoo.com اضافه کنید هر سایتی که سرورش از خارجه و رو ای پی ایرنه این مشکلو داره و ریدایرکت میشه مثال خود سایت پرشین اسکریپت

نظر بنده اینه از ssl استفاده کنید که هم رو سئو تاثیر گذاره و هم امنیت و این مشکلا پیش نمیاد

موفق باشید

radiomosbat.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوست عزیز این مشکل شاید حل بشه واسه قسمت دانلود ولی کلی حل نشده چون از زیر ساخت هاست و لطفا اشتباه اطلاع رسانی نکنید ووکامرس مشکلی نداشه شما شاید تونسته باشید لینک دانلودو درست کنید ولی اینو بدونید و امتحان کنید اخر آدرس سایتتون بک اسلش و yahoo.com اضافه کنید هر سایتی که سرورش از خارجه و رو ای پی ایرنه این مشکلو داره و ریدایرکت میشه مثال خود سایت پرشین اسکریپت

نظر بنده اینه از ssl استفاده کنید که هم رو سئو تاثیر گذاره و هم امنیت و این مشکلا پیش نمیاد

موفق باشید

radiomosbat.com
دوست عزیز !

اینجا انجمن ووکامرس پارسی هست و ما هم کاری با کلیات شبکه اینترنت ایران نداریم ... ما چون کاربرهای ووکامرس پارسیمون مشکل داشتند سعی کردیم براشون بر طرف کنیم تا حالا به قول شما زیر ساخت بیاد و این موضوع رو در سایر قسمت ها برطرف کنه یا اگه کاربر با افزونه edd یا افزونه دیگه ای مشکل داره به طریق دیگه خودش رفع کنه ...

در قسمت ووکامرس در خدمتتون هستیم .

bamba

تازه وارد
ممنون که مشکل رو حل کردید کلی اینترنت رو برای این مشکل زیر رو کرده بودم ولی نتیجه نداشت تا اینکه شما مشکلو رفع کردید

بازم ممنون

emoradi

تازه وارد
من این افزونه رو نصب کردم ولی وقتی لینک دانلود رو می ده و روی لینک کلیک می کنم این پیغام میاد:

Fatal error: Call to private method WC_Download_Handler::count_download() from context 'wc_yahoo_redirect_hannanstd' in /public_html/wp-content/plugins/wc_yahoo_redirect/index.php on line 103

از طرفی وقتی می خوام بی خیال این افزونه بشم و خود ووکامرس رو به روز کنم، قالبم به هم می ریزه. به صورتی که به جای این که تو هر ردیف 4 محصول نشون بده، 2 محصول نشون میده. یعنی تو صفحه دسته بندی محصولات، سمت چپ خالی میشه و همه محصولا سمت راست صفحه میان اونم فقط 2 تا تو هر ردیف.

نمی دونم چکار کنم!!

emoradi

تازه وارد
مشکل حل شد.

ظاهرا اون پیغام برای این بود که ووکامرس من قدیمی بود. 

ووکامرس رو آپدیت کردم. مشکل دانلود حل شد

برای حل مشکل قالب هم دیدم تو نوشته بود باید لوپ $woocommerce_loop در فایل content-product.php داخل پوشه قالب حذف بشه که منم این کارو کردم و مشکل قالب هم حل شد.

emoradi

تازه وارد
البته این رو فهمیدم که مشکل لینک دانلود در قسمت مدیریت ووکامرس و در بخش سفارشات وجود داره.

اونجا لینک‌ها به صورتیه که به یاهو ریدایرکت می شه.

البته ظاهرا می شه گفت مدیر سایت که نیازی به دانلود نداره ولی در صورتی که مشتری لینک‌ها رو گن کنه و از مدیر بخواد براش دوباره ارسال کنه خود مدیر هم لینک سالمی در اختیار نداره که به مشتری بده.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل در ووکامرس فارسی رفع شده. کافیه مجدد دانلود کنید.

jamshimi

کاربر عضو

حنان عزیز بینهایت از لطفتون در حق من و بچه های انجمن ممنونم

مشکل بنده هم حل شد به 2.6.2 ارتقا دادم اما ورژن خود ووکامرس 2.5.5 هست می ترسم اپدیت کنم .چون بیشتر بچه ها مشکل داشتند از این ورژن. نظر شما چیه؟ وردپرس هم 4.6.1 هست

راستی با این کار دیگه نیازی به گرفتن ssl نیست؟ و لینک هایی که قبل از این بروز رسانی در پنل کاربران وجود داشته مشکل دانلود ندارند؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

ووکامرس هم به آخرین نسخه بروز کنید بهتره . چون یکی از متدهایی که استفاده کردم توی نسخه های قبلی ووکامرس private بود که ووکامرس بعدا public کرد . باید از نسخه ووکامرسی که متدش public شده استفاده کنید . حالا اگر مشکلی ندارید و تست کردید که حله

jamshimi

کاربر عضو
ووکامرس هم به آخرین نسخه بروز کنید بهتره . چون یکی از متدهایی که استفاده کردم توی نسخه های قبلی ووکامرس private بود که ووکامرس بعدا public کرد . باید از نسخه ووکامرسی که متدش public شده استفاده کنید . حالا اگر مشکلی ندارید و تست کردید که حله
سلام

من بسته ووکامرس پارسی به آخرین ورژن ارتقا دادم اما ووکامرس هنوز 2.5.5 هستم. یعنی با اپدیت به 2.6.6 مشکلی در محصولاتم به وجود نمیاد؟ چون بعضی دوستان می گفتند که در نسخه 2.6.6 روشهای حمل و نقل براشون حذف شده!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا