معرفی افزونه اکانت دهی ووکامرس (لطفا کل توضیحاتمو بخونید)

Master_Power

تازه وارد
سلام به اساتید و مدیر سایت محترم.

لطفا کل توضیحاتمو بخونید .

اول اینکه بحث من برای سایت فروش فایل مجازی ووکامرسی هست (فروش فایل)

من افزونه ای میخوام برای فروشگاه ووکامرس که بتونه اکانت های روزانه ، ماهانه ، سه ماهه و ... بده به کاربر با امکانات زیر

1. دانلود تمام فایل ها بعد از خرید اکانت برای کاربر رایگان بشه

2. اگه بشه دانلود یک سری فایل ها رایگان نباشه (خرید به صورت تکی انجام بشه - فایل های ویژه)

3. این امکان خیلی مهمه : بتونم برای اکانت های تعریف شده تعداد دانلود روزانه را محدود کنم (مثلا : 20 تا دانلود رایگان در هر روز)

4. اگه گزینه سومم بشه میخوام که وقتی کاربر در یک روز به حد تعدد دانلودش رسید فایل های دیگه برای کاربر به قیمت عادی دربیاد

5. بالا و یا پایین دکمه خرید فایل ، موقعی که کاربر فایل را قبلا خرید کرده بهش بگه که شما این فایل را قبلا خریداری کردید. (که کاربر بدونه کدوم فایل را قبلا خریده و اشتباهی دوباره نخره)

6. توی اکانت های ماهانه و ... که تعریف میکنیم بتونیم بگیم که آیا کاربر مثلا اکانت طلایی رایگان دانلود کنه یا فلان درصد فقط تخفیف خرید داشته باشه.

ممنون از تمام کسایی که وقت گذاشتن و توضیحاتمو خوندن و تمام کسایی که راهنمایی میکنن.

این امکانات برای تمام سایت های دانلودی ووکامرس نیازه و من حاضرم هرکسی که این امکانات را بتونه بنویسه هزینه علم برنامه نویسیش را بدم.

لطفا اگر هم افزونه ای هست که حداقل گزینه 1 و 6 را داشته باشه لطفا معرفی کنید به همراه لینک دانلود

تشکر از همه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه WooCommerce Subscription Downloads  در گوگل هست جستجو کنید. ببینید امکانات مورد نیاز شما رو داره یا خیر.

Master_Power

تازه وارد
افزونه WooCommerce Subscription Downloads  در گوگل هست جستجو کنید. ببینید امکانات مورد نیاز شما رو داره یا خیر.
این افزونه که اصلا به درد نمیخوره

کار این افزونه مشخص کردن رنج زمانی برای قیمت محصولات به صورت تکی هست و در اصل ویژه کردن محصولات به صورت تکی هست

ظاهرا ووکامرس با اینهمه قدرت و عظمت افزونه ی عضویت ماهانه برای خودش نداره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ، مطمئنی سرچ کردی و به پلاگین رسیدی؟

صفحه توضیحات اینجاست

بالا