معرفی افزونه یا اسکریپت لطفا کمک کنید

sepehr74

کاربر عضو
سلام و درود من یه سیستم میخوام که مثل فرم باشه ولی قابلیت اضافه کردن رو داشته باشه برای مثال یه فرم که باید وضعیت یک دوره 1 ماهه هر هفته ثبت بشه در مرحله اول مشخصات ثبت میشه و وضعیت هفته اول و ذخیره میشه هفته اینده دوباره وضعیت فعلی بهش اضافه میشه و... در نهایت بشه ازش خروجی گرفت و یا ایمیل بشه یا به صورت مجزا هر فرم تو یه صفحه بیاد این سیستم برای یه تولید کننده خوراک دام هست و میخواد اطلاعات بررسی خریدار رو ثبت کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دقیق متوجه فرایند مد نظرت نشدم!

sepehr74

کاربر عضو
دقیق متوجه فرایند مد نظرت نشدم!
دوست عزیز شما یه فرم گزارش رو فرض کن که در ابتدا مشخصات کلی می باشد و پایین فرم قسمتی که گزارش هفتگی باید درج بشه که مثلا هفته اول به این شکل هفته دوم و سوم که این فرم در هفته اول پر میشه و ذخیره میشه هفته دوم مجدد بخش هفته دوم پر میشه تا هفته اخر و در اخر گزارش کلی باید بده برا چاپ یا ایمیل مثلا در یک مرغداری باید هر هفته وزن مرغ کنترل بشه مسئول شرکت باید بتونه یه بار فرم رو برای مرغدار پر کنه و فقط هر هفته یه گزارش به همون فرم اضافه بشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متوجه شدم

این سیستم رو ، اماده اش رو ندیدم ، و فکر نمیکنم هم باشه.  باید اختصاصا برای شما کد نویسی بشه.

m0h4mm4d

کاربر عضو
دوست عزیز شما یه فرم گزارش رو فرض کن که در ابتدا مشخصات کلی می باشد و پایین فرم قسمتی که گزارش هفتگی باید درج بشه که مثلا هفته اول به این شکل هفته دوم و سوم که این فرم در هفته اول پر میشه و ذخیره میشه هفته دوم مجدد بخش هفته دوم پر میشه تا هفته اخر و در اخر گزارش کلی باید بده برا چاپ یا ایمیل مثلا در یک مرغداری باید هر هفته وزن مرغ کنترل بشه مسئول شرکت باید بتونه یه بار فرم رو برای مرغدار پر کنه و فقط هر هفته یه گزارش به همون فرم اضافه بشه
گراویتی فرم یک افزونه داره که باهاش میتونی گردش کار تعریف کنید برای فرم ها . احتمالا فکر میکنم اوکی بشه .تستش کنید و نتیجه را همینجا برای استفاده سایر دوستان قرار بدید .

gravityflow.io

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sepehr74

کاربر عضو
گراویتی فرم یک افزونه داره که باهاش میتونی گردش کار تعریف کنید برای فرم ها . احتمالا فکر میکنم اوکی بشه .تستش کنید و نتیجه را همینجا برای استفاده سایر دوستان قرار بدید .

gravityflow.io
مرسی براش اموزش فارسی پیدا نمیکنم

m0h4mm4d

کاربر عضو
مرسی براش اموزش فارسی پیدا نمیکنم
این افزونه خاص هست فکر نکنم اموزش فارسی داشته باشه . البته خیلی کار سختی نیست . شما اول گراویتی فروم را یاد بگیرید وقتی اوکی شد این را نصب کنید تا اون قسمت گردش کار را براتون پوشش بده . در حقیقت این یک افزونه هست برای کامل کردن گراویتی فرم . گراویتی فرم نسخه فارسیش یکی از مدیران پرشین اسکریپ فارسی کرده ( روحش شاد ) می تونید اینجا ببینید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا