معرفی افزونه ی جایگزین به جای woof برای حل مشکل لینک های 404

amirfff

تازه وارد
سلام خسته نباشین، من از woof به عنوان افزونه ی ایجاد جست و جوی پیشرفته استفاده کردم، ولی مشکل اینکه تازگیا گوگل یه سری ارور 404 الکی از سایتم در میاره که نمیفهمم از کجا میان مثلا لینک زیر

رو میگیره و اون orderby و علامت سوالشو پاک میکنه، و به عنوان 404 اعلام میکنه و میگه توی این صفحه پیدا کرده، و موارد مشابه، یه سری هم 404 از ویژگی های محصولات دراورده!

خلاصه اینکه ضاحرا این مشکل از این افزونه هست. میخواستم ببینم افزونه ی خوبی هست که جست و جوی پیشرفته توی ساید بار رو بده؟ با قابلیتی مثل دسته بندی، برچسب محصولات، قیمت، موجود بودن و یا نبودن.....

به تاپیک های دیگه هم سر بزنین :)  تازگیا یه سری مشکل با هم سرم خراب شدن...

m0h4mm4d

کاربر عضو
به روز رسانی کردید که اینطور شد ؟ اون افزونه های کناری YITH هستند ؟ ویژگی محصول وقیمت را میگم  .

amirfff

تازه وارد
به روز رسانی کردید که اینطور شد ؟ اون افزونه های کناری YITH هستند ؟ ویژگی محصول وقیمت را میگم  .
خب به رزو رسانی که بله ، افزونه ی ویژگی های محصولات رو به روز رسانی کردم، حتی تب های اضافه ی ییف رو هم به روز رسانی کردم، کلا این مشکل تو چند نسخه بوده!

از پشتیبانی سوال کردم گفتن باید از یه مختصص سئو بپرسم چون این ربطی به افزونه نداشته، جالب اینکه گوگل این لینکارو میزنه تو سایت مپ دیده، ولی خود سایت مپو میبینی ، نداره این لینکو، اصا معلوم نیست که گوگل کجارو میبینه!

amirfff

تازه وارد
در نهایت یه سری ارور مربوط به ووف هست ، به همین خاطر احساس کردم که بهتره یه افزونه بهتر پیدا کنم، اگر کسی میشناسه بگه ممنون میشم

بالا