معرفی افزونه

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام لطفا به من دوتا افزونه معرفی کنید :

افزونه ایجاد فرم با تمام امکانات . برای جوملا . می خواهم باهاش فرم طراحی کرد و خلاصه هر کاری با این افزونه کرد . بهترین افزونه تو این زمینه را به من معرفی کنید .

افزونه فید خوان که امکانات زیر را حتما داشته باشد :

تگ نگیره

عکس نگیره

آدرس فید پست را هم تو یه متفییر قرار بده

می خواهم امکانات بالا را حتما داشته باشه

حالا بیشتر بود مشکلی نیست

اما حتی یکی از این ها را جا نگذاره

برا وردپرس

mahdiali35

کاربر عضو
با سلام لطفا به من دوتا افزونه معرفی کنید :افزونه ایجاد فرم با تمام امکانات . برای جوملا . می خواهم باهاش فرم طراحی کرد و خلاصه هر کاری با این افزونه کرد . بهترین افزونه تو این زمینه را به من معرفی کنید .
در مورد فرم ساز جوملا باید بگم فرم ساز های زیادی برای جوملا موجوده با امکانات بالا یکی از بهترین های اون RSform هست که امکانات فراوانی داره و نسخه ی فارسی اون هم موجوده...!!!

از فرم سازهای دیگه میشه به BreezingForms - Fabrik - CK Forms - Proforms Basic اشاره کرد...!!!

شاد باشید...!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
دوستان کسی سراغ نداره

افزونه فید خوان وردپرس

با امکاناتی که گفتم

MahdiY

راهبر انجمن
ببخشید دو تا افزونه دیگه هم اگر میشه معرفی کنید برای جوملا

بهترین افزونه دایرکتوری

بهترین افزونه زبان

سایت رهبری را اگر دیده باشید برای ورود زبان را انتخاب می کنید و به قسمت مورد نظر می روید

من یه افزونه تو اون مایه ها می خواهم

mahdiali35

کاربر عضو
ببخشید دو تا افزونه دیگه هم اگر میشه معرفی کنید برای جوملابهترین افزونه دایرکتوری

بهترین افزونه زبان

سایت رهبری را اگر دیده باشید برای ورود زبان را انتخاب می کنید و به قسمت مورد نظر می روید

من یه افزونه تو اون مایه ها می خواهم
سلام...!!!

دایرکتوری منظورت چی هست برای چه کاری ؟!

برای زبان بهترین و مناسب ترین کامپوننت joomfish هست این افزونه سایت شما رو دو زیانه یا چند زیبانه میکنه همراه با هماهنگی قالب...افزونه ی بسیار کاربردی و جالبیه...!!!

شاد باشید...!!!

MahdiY

راهبر انجمن
سلام...!!!دایرکتوری منظورت چی هست برای چه کاری ؟!

برای زبان بهترین و مناسب ترین کامپوننت joomfish هست این افزونه سایت شما رو دو زیانه یا چند زیبانه میکنه همراه با هماهنگی قالب...افزونه ی بسیار کاربردی و جالبیه...!!!

شاد باشید...!!!
من این افزونه را برای خودم نمی خواهم

افزونه می خواهم شبیه گوگل داک

که مثلا فرم بسازی و اطلاعات را در بانک اطلاعاتی ذخیره کنی

و بعدد بشه جستجو کرد و ***** گذاری کرد و ...

در کل شبیه گوگل داک باشه

بالا