معرفی یک سورس کد پلیر موزیک

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.
دوستان عزیز میشه یک سورس کد مناسب برای پلیر موزیک که آپدیت های منظم داره و بشه به راحتی با css و مستنداتی که داره به شکل دلخواه در آورد؟
می خوام یک پلیری شبیه رادیو جوان درست کنم که یک پلیر موزیک با مستندات کامل می خوام ممنون میشم یک سایت مناسب معرفی کنید یا اینکه سورس ارسال کنید.
با تشکر از شما دوستان عزیز.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چون بروزرسانی بر اساس وجود و وقت برنامه نویس است اگر یک مرحله ساده می خواهید مخزن را جستجو کنید
اما اگر قادرید از کدهای خودتان خروجی بگیرید این آدرس را برای ساخت پلیر مناسبتان توصیه می کنم زیرا بروزرسانی خاصی ندارد و ساده و طبق سلیقه خودتان می توانید خروجی بگیرید و بروزرسانی هم خودتان هستید.
اینهم کد دهی طبق نیاز شما
اینهم مدل اسکریپتش هست
موفق باشید

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.
ممنونم بابت راهنمایی آقای جاویدان عزیز.
فکر کنم لینک زیر بشه هر کاری برای ایجاد یک موزیک پلیر را داشته باشه.

اما نمونه ی آماده ای هست که طبق لینک بالا یک پلیره کامل درست کرده باشه من براساس اون بتون به نتیجه ای که دوست دارم بررسم.
یا یک پلیری که فکر می کنید استاندارد هست و تمامی امکانات را داره مثل کم و زیاد کردن صدا و قطع کردن و موزیک قبلی و بعدی و پل لیست که بشه اونو ویرایش کرد و به نتیجه دلخواه رسید.
با تشکر از شما.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
این بخش مخزن رو ببین چیزی که دیده می شود نسخه های بروز و تقریبا خوبی دارد. امیدوارم به صفحات بعدیش هم بری و بگردی چون چیزهای خوبی گاه در صفحات بعدی پیدا می شود.

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy
بالا