ممنوعیت ورود به داشبورد در وردپرس

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
سلام

اگر بخواهیم کاری کنیم که کاربران به داشبوردوصفحه لاگین وردپرس دسترسی نداشته باشندباید چکار کنیم؟

افزونه ای داریم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه هایی که میان و منوی ورود و پروفایل رو میارن تو خود قالب

مثل theme my login

jing

کاربر عضو
افزونه هایی که میان و منوی ورود و پروفایل رو میارن تو خود قالبمثل theme my login
منظورم اینه که بطورکلی صفحه ورودبه وردپرس چه به شکل گرافیکی افزونه theme my loginیا شکل زیر برای کاربر ظاهر نشود

lo.jpg

اگر هم آدرس ورود به صفحه لاگین تایپ کنه به خود سایت یامکانی که تعریف میکنیم هدایت شود

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در این حالت خودت از کجا میخوای وارد مدیریت بشی؟

jing

کاربر عضو
در این حالت خودت از کجا میخوای وارد مدیریت بشی؟
خوب خیلی موارد هست که کاربر دسترسی نداره ولی مدیر دسترسی داره اینهم میشه جز همونا

مثلا آلان ورودکاربر به داشبورد را میشه محدود کرد ولی مدیر میتونه وارد بشه

alihm

تازه وارد
مشکل توی فایل functions.php قالب سایتتان است بهتره کدی که اضافه کردید رو حذف کنید تا مشکل حل شود و اگر هم نمیدانید کدام کد است کل فایل را خالی کنید تا حل بشود !

jing

کاربر عضو
مشکل توی فایل functions.php قالب سایتتان است بهتره کدی که اضافه کردید رو حذف کنید تا مشکل حل شود و اگر هم نمیدانید کدام کد است کل فایل را خالی کنید تا حل بشود !
من میگم میخوام کاربربه قسمت زیر دسترسی نداشته باشه این مربوط باcms وردپرس هستش کاری به فایلfunctions.php قالب نداره!!!!!!؟

lo.jpg

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

دوست عزیز من نمیدونم وردپرس همچین پلاگینی داره یا نه اما راهی وجود داره اینه که wp-login.php رو در هر فایلی که اسمی ازش رفته اسمش رو عوض کنی و مثلا adminwplogin.php بزاری اما این مشکلاتی داره مثلا معلوم نیست تو چند جا استفاده شده؟؟؟!!!

بعدش یه wp-login.php بساز که دایرکت کنه روی صفحه ی اصلی سایت....

کلا راه بالا پیشنهاد نمیشه اگه عجله ای هست میتونی استفاده کنی....اما فک کنم پلاگین موجود باشه و بدون دردسر هم هست

jing

کاربر عضو
درود....دوست عزیز من نمیدونم وردپرس همچین پلاگینی داره یا نه اما راهی وجود داره اینه که wp-login.php رو در هر فایلی که اسمی ازش رفته اسمش رو عوض کنی و مثلا adminwplogin.php بزاری اما این مشکلاتی داره مثلا معلوم نیست تو چند جا استفاده شده؟؟؟!!!

بعدش یه wp-login.php بساز که دایرکت کنه روی صفحه ی اصلی سایت....

کلا راه بالا پیشنهاد نمیشه اگه عجله ای هست میتونی استفاده کنی....اما فک کنم پلاگین موجود باشه و بدون دردسر هم هست
سلام.ممنون.خوب صبر میکنیم شاید پلاگینی پیدا شد

cniran

کاربر عضو
سلام.

اینا رو تست کن عزیز

بالا