من دنبال یه اسکریپت بازی آنلاین میگردم .کمک کنید لطفا

sagebnegad

کاربر عضو
سلام دوستان خوبم

من دنبال یه اسکریپت بازی آنلاین با مشخصات زیر میگردم با مشخصات زیر:

1:حتما اپن سورس باشه

2:فارسی باشه یا لااقل فایل زبان داشته باشه که بدونم از کجا باید ترجمه ش کنم

3:نصبش ساده باشه

4:گرافیک خوبی داشته باشه

یه دنیا ممنونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب وردپرسی (و پلاگبن) در این زمینه زیاد هست

خواستی بگو بزارم

sagebnegad

کاربر عضو
قالب وردپرسی؟پلاگین؟

یعنی یه اسکریپت مستقل با این مشخصات وجود نداره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وجود داره! ولی فارسی نیست... تو صفحه اصلی چند وقت پیش معرفی کردم

shoping2013

تازه وارد
سلام.من میخوام یه سایت بازی بزنم اما هر چی دنبال یه اسکریپ گشتم که هم قابلیت عضو گیری و امتیاز ارسال بازی داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید.مثل سایت flashgame.ir:53:

Ehs@n

کاربر عضو
سلام.من میخوام یه سایت بازی بزنم اما هر چی دنبال یه اسکریپ گشتم که هم قابلیت عضو گیری و امتیاز ارسال بازی داشته باشهممنون میشم راهنمایی کنید.مثل سایت flashgame.ir:53:
درود از اسکریپت زیر می تونید استفاده کنید!

سایت ذکر شده از اسکریپت زیر استفاده می کنه فکر کنم

شاید نسخه جدیدترش هم موجود باشه!

یه سرچی بزنید تو نت! من خیلی وقته ازش استفاده نکردم! آخرین نسخه اش رو نمی دونم چنده!

یه کمی هم سرچ کنید پک 1200 تایی از بازی هاش موجوده!

اگه چند روز زودتر پست می زدین خودم میدادم تازه پاکش کردم

موفق باشید

shoping2013

تازه وارد
درود از اسکریپت زیر می تونید استفاده کنید!

سایت ذکر شده از اسکریپت زیر استفاده می کنه فکر کنم

شاید نسخه جدیدترش هم موجود باشه!

یه سرچی بزنید تو نت! من خیلی وقته ازش استفاده نکردم! آخرین نسخه اش رو نمی دونم چنده!

یه کمی هم سرچ کنید پک 1200 تایی از بازی هاش موجوده!

اگه چند روز زودتر پست می زدین خودم میدادم تازه پاکش کردم

موفق باشید
ممنون که زود جواب دادید.ن از این اسکریپ استفاده کردم 1 ایراد داره که کاربر نمیتونه بازی ارسال کنه .مشکل داره به این آدرس نصبش کردمjamejamco.com/game

Ehs@n

کاربر عضو
تا جایی که من می دونم رو هیچ کدوم از اسکریپت ها نمیشه کاربر بازی ارسال کنه چون شما فرض کن اگه 5تا کاربر در حال ارسال گیم باشن 10نفر هم بازی کنند چند نفر هم تو سایت الاف بگردن سرور میترکه!

شما می تونی این امکان رو با یه فرم حل کنی!

فرم ارسال بازی بذار ! کاربر اونو بازی رو که می خواد رو برات معرفی می کنه! شما هم اونو اضافه می کنی! اینجوری بهتره ! مدیریت بهتری هم رو بازی ها خواهی داشت

shoping2013

تازه وارد
تا جایی که من می دونم رو هیچ کدوم از اسکریپت ها نمیشه کاربر بازی ارسال کنه چون شما فرض کن اگه 5تا کاربر در حال ارسال گیم باشن 10نفر هم بازی کنند چند نفر هم تو سایت الاف بگردن سرور میترکه!شما می تونی این امکان رو با یه فرم حل کنی!

فرم ارسال بازی بذار ! کاربر اونو بازی رو که می خواد رو برات معرفی می کنه! شما هم اونو اضافه می کنی! اینجوری بهتره ! مدیریت بهتری هم رو بازی ها خواهی داشت
ممنون باز مزاحم میشم

FARHAD.in

تازه وارد
سلاماين اسکريپتي که شما معرفي کردين نال شده هست !ميشه يه اسکريپت اپن سورس رايگان معرفي کنيد که فارسيش هم باشه ؟البته فارسي هم نبود اشکال نداره اما اگه باشه چه بهترمن مي خوام يه سايت بازي انلاين راه اندازي کنم که امتياز همه کاربراني که عضو شده اند و بازي کردند رو ذخيره و به ترتيب کسي که بيشترين امتياز رو کسب کرده نشون بده+ امکان بازي دو نفره و چجند نفره رو داشته باشه+ بشه براش بازي ساخت+ امکان گفت و گو کاربران با يک ديگر در حين بازي هاي گروهي مثل شطرنج و... وجود داشته باشه.+ امکان ذخيره سازي بازي در يک قسمتي که کاربر مانده و شروع مجدد از همان قسمتي که مانده ( مثلا کاربر ديروز تا مرحله دو هفت بازي رفته و امروز که مي خواد بياد اون بازي رو انجام بده از همون مرحله هفتم ادامه بازي رو بکنه ) + ...منتظر راهنماييتونم

Ehs@n

کاربر عضو
قبلا سایت پشتیبانی فارسی av arcade رو دیده بودم که شبیه مترو ویندوز 8 طراحیش کرده بود

شما می تونید این امکانات رو از طریق اون سایت تهیه کنید

البته آلان سایت رو فراموش کردم و نتونستم پیداش کنم

شما تو نت کمی سرچ کن

فکر نکنم اسکریپتی بهتر از این اسکریپت بتونی پیدا کنی

برای بازی سایزی هم باید فلش بلد باشی

فارسی سازش هم فکر کنم باشه

از کسرا یه سوالی بکنید شاید بتونه کمک تون کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

FARHAD.in

تازه وارد
ممنون از پاسختون.اما این اسکریپت نال شده است. فکر کنم اگه ازش استفاده کنم در آینده برام مشکل ایجاد می کنه!من دنبال یک اسکریپت اپن سورس رایگان می گردم که اون امکانات یا امکاناتی نزدیک به اون رو داشته باشه.

بالا