من یک سایت جوملا دارم و می خواهم یک مدیرت سایت دیگه به غیر از جوملا داشته باشم

mohsensd1373

تازه وارد
من یک سایت جوملا دارم و می خواهم یک مدیرت سایت دیگه به غیر از جوملا داشته باشم

منظور من این که مثلا فرد داخل سایت من می شه و بروی کلیک مثلا فروشگاه کلیک می کنه

و به صفحه فروش گاه منتقل می شود که هیچ ربطی به جوملا ندارد

داخل سایت اصلی

داخل فروشگاه بشه

امّا وقتی من اسکریپت را با فایل منجیر در حافظه سایت قرار دام وبعد خواستم او ن صفحه رو اجرا کنم

این ارور داد

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@fileshop.banksojood.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ایا باید داخل cpanel تنظیمات خاصّی انجام داد ؟

sagebnegad

کاربر عضو
دوست عزیز احتمالا مساله بخاطر وجود فایلhtaccess باشه.این فایل رو پاک کنید مساله حل میشه .البته ای کاش نام فروشگاه سازی که می خواید نصب کنید رو هم میفرمودید تا بتونیم بیشتر کمکتون کنیم.

موفق باشید

kasraa

کاربر عضو
سلام

میشه بگی اسکریپتی که برای شاپ استفاده میخوای کنی چیه ؟

به احتمال زیاد ایراد از فایل htaccess. هسش

ویرایشش کن یا پاکش کن درست میشه

mohsensd1373

تازه وارد
سلام

نام فروش گاهی که می خوام نصب کنم اینه Digital Download Pro

بعد من یک سایت دارم حلا فقط می خوام اینم در کنارش داشته باشم

mohsensd1373

تازه وارد
پاکرد ولی همونه

دوبار می گم من می خوام مثل لوکال هاست که چنتا اسکریپت میریزیم بهد به هم مرتبطش می کنم این کارو انجام بدم

مثلا وقتی روی منو فروشگاه زدم برم تو اسکریپت فروش گاه ووقتی روی منو کاریابی زدم برم تو کاریاب

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

خب دوست عزیز شاپ رو در پوشه ی جداگانه نصب کنی باید کار کنه بعدش توی جوملا یه منو درست کن به نام فروشگاه بعد لینک بده به بخش فروشگاه سایت...

پیروز باشی..

بالا