مهم : عدم نمایش تبلیغات به کاربران عضو

etzio1

تازه وارد
با سلام خدمت اساتید

من میخوام توی یه سایتی یه قابلیتی فراهم کنم ، که کاربرا به صورت عادی و بدون عضویت تبلیغات درون سایت براشون نمایش داده بشه ولی بعد از اینکه عضویت ماهانه یا سالانه خریداری میکنند دیگه تبلیغات بهشون نمایش داده نشه

و حالا قبل از اتمام زمان عضویت یه ایمیل براشون بره که کاربر گرامی مثلا 5 روز به پایان زمان اعتبار شما باقی مونده.

با تشکر از همه اساتید

hamed12

کاربر عضو
خوب اینی که شما می خواهید نیاز به کدنویسی داره و باید بدین براتون بنویسن

برای چه سیستم مدیریت محتوای می خواهید ؟ شاید پلاگینش موجود باشه

etzio1

تازه وارد
برای وردپرس

وردپرس افزونه کاربر ویژه داره ولی تا جایی که میدونم یه سریپستی که بهش میگی رو به کاربری غیر عضو نمایش نمیده

کسی رو میشناسید که بتونه افزونه وردپرسی رو گسترش دهد و این قابلیت رو بهش اضافه کنه؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اینکه یه چیزی فقط برای اعضای لاگین شده نمایش داده بشه کاری نداره . کد زیر رو کارتو راه میندازه .

کد:
<?php
if ( is_user_logged_in() ) {
    echo 'Welcome, registered user!';
} else {
    echo 'Welcome, visitor!';
}
?>
اون چیزی که شما میخوای میشه :

کد:
<?php
if ( !is_user_logged_in() ) {
?> 

کدهای مربوط به تبلیغات

<?php
}
?>

آخرین ویرایش توسط مدیر:

etzio1

تازه وارد
ممنون بابت راهنماییتون فقط من این کد رو باید کجا قرار بدم توی قالب؟؟

etzio1

تازه وارد
یه سوال دیگه میشه توی این کد به جای یوزر تعریف کرد سطح کاربری خاصی؟؟

مثلا به جای کاربر عادی ما توی سیستم یه کاربر یک ستاره تعریف میکنیم user_pro بعد بهش بگیم وقتی این کاربر وارد سایت شد بهش تبلیغات رو نمایش نده؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
باید جای تبلیغات قرار بدین دیگه . تبلیغات رو بزارین همونجا که گفتم کدهای مربوط به تبلیغات /

بله میشه بجای

کد:
if ( !is_user_logged_in() ) {
از

کد:
if( !current_user_can('administrator') ) {
بجای

administrator از نقش دلخواه استفاده کنید.

خب اگه در پیدا کردن گروه کاربری مشکل دارین یعنی از کجا بفهمین که مثلا کد مدیر میشه administrator .

خب کافیه به قسمت کاربران >> همه کاربران وردپرس برین و تصویری شبیه تصویر زیر مشاهده میکنین : (روی تصویر کلیک کنین تا اندازه واقعی بیاد)

خب مثلا تو اون تصویر بالا گروه های کاربری ای رو که کاربری توش وجود داره رو نشون میده . مثلا تو تصویر بالا سه تا گروه کاربری داریم : مدیر ؛ نویسنده ؛ مدیر ارشد .

حالا شما میخواین ببینین که مثلا کد جایگزین گروه کاربری نویسنده چیه ؟ کافیه روی نویسنده کلیک راست کنین و open in new tab رو بزنین حالا تو آدرس بار یه همچین چیزی میبینین :

عبارت رو بروی role همون نقش گروه کاربریه که میتونین تو کدبجای

administrator از نقش دلخواه استفاده کنید.

etzio1

تازه وارد
اقا واقعا ممنون و متشکر بابت راهنمایی خوبتون مبحث دوم رو کامل متوجه شدم

فقط در مورد مکان قرار دادن این کدها

این ها رو جایگذین قسمت تبلیغات کنم؟/

مثلا توی قسمت ساید بار که میخوام یه تبلیغ رو بگذارم ، این کد رو به همراه تبلیغ قرار بدم؟؟

درمورد تبلیغاتی که توسط یه افزونه توی وردپرس اعمال میشه اونوقت باید چیکار کنم؟؟

بالا