ناسازگاری فارسی ساز ووکامرس با اخرین نسخه ووکامرس

mostafa.ewig

تازه وارد
سلام.دوستان فعلا به هیچ وجه ووکامرسشون رو به نسخه ۲.۲.۱ اپدیت نکنن. با افزونه فارسی ساز سازگار نیست.این افزونه فکر کنم باید یه تغییراتی روش اعمال بشه.

ideaparseh.ir

تازه وارد
سلام دوست عزیز. ممنون بابت پست . ولی دیر شده ... آپدیت کردم . سایت 504 میده . وارد ادمین هم نمی تونم بشم . می تونید راهنماییم کنید ؟

-------------------

icon14.png
icon14.png
فولدر ووکامرس و فارسی سازشو restore کردم حل شد ! :77:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mostafa.ewig

تازه وارد
باید نسخه قبلی ووکامرس رو بریزی که درست بشه. همچنین اگه دیتابیس رو هم بروز کردی کل سفارشات پاک میشن. باید قبلش بک اپ تهیه میکردی.

mani22

تازه وارد
مشکل شما از فایل wp-config.php هست. فایل رو از درون ریشه هاست که وردپرس نصبه، پیدا کنید. و فایل رو باز کرده و خط

کد:
define('WPLANG', '');
رو پیدا کنید و این خط

کد:
define('WPLANG', 'fa_IR');
را به جاش بذارید.

چنانچه هنوز مشکل داشتین در خدمتم

amtr

تازه وارد
شما کجارو میگید؟

من آپدیت کردم و مشکلی نداشت ( )

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان به نسخه جدید بروزرسانی کنید (بسته فارسی ساز رو) تا مشکل رفع بشه

nsm1000

تازه وارد
باسلام

واقعا خیلی ممنونم از این سرعت عمل بالاتون برای انتشار قارسی ساز نسخه جدید

فقط یک مشکل دیدم که وصعیت سفارشات انگلیسیه در عکس قابل مشاهده هستش.

saeedpersian

کاربر عضو
باسلامواقعا خیلی ممنونم از این سرعت عمل بالاتون برای انتشار قارسی ساز نسخه جدید

فقط یک مشکل دیدم که وصعیت سفارشات انگلیسیه در عکس قابل مشاهده هستش.

براي من كه هيچ مشكلي نداره. حتي با غير فعال كردن فارسي ساز بازهم داشبورد فارسي ميمونه.(انگار خودش فارسي داره!)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من ووكامرس و فارسي سازشو آپديت كردم حدود 30مگ از فضاي اشغال شده ي هاستم كمتر شد.

دوستان هم يه نگاه كنيد ببينيد اينطوريه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nsm1000

تازه وارد
واسه من که انگلیسیه، تو تمامه وضعیتا!

اول حجم ووکامرس واسه دانلود 8 مگابایت بود

ورژن جدیدش تنها 1.36 مگابایته فک کنم بخاطر اینه که دیگه پوشه کلیه زبانها توش نیست.

mostafa.ewig

تازه وارد
برادر شما چطور تقویم ووکامرس رو فارسی کردید؟ توی عکسی که گذاشتید تقویم فارسیه.!!

kootlas

کاربر عضو
دوستان بعد از آپدیت به نسخه جدید، مدت کوتاهی ووکامرس انگلیسی میشه و بعد از چند بار رفرش کردن صفحات ادمین، به صورت خودکار پیشنهاد به روز رسانی بسته فارسی ساز میاد رو صفحه که در صورت به روز رسانی کامالاً فارسی میشه. من الآن به همین روش آپ کردم و هیچ مشکلی هم ندارم.

بالا