ناپدید شدن ووکامرس

arjk

تازه وارد
با سلام

همانطور که مستحضرید چند روز هست که نسخه جدید ووکامرس در بخش مدیریت وردپرس جهت به روزرسانی نشان داده میشود.من امروز می خواستم ووکامرس را به روزرسانی کنم که خیلی طول کشید و مجبور شدم صفحه را رفرش کنم.الان فقط فارسی ساز ووکامرس نصب هستش و شورت کد های آن در صفحات ثابت  مثل صفحه فروشگاه و سبد خرید و تسویه حساب از بین رفته است.البته هر چه می خواهم از بخش افزونه ها دوباره ووکامرس را نصب کنم ولی وقتی جستجو می کنم تو لیست افزونه ها نشون نمیده.ظاهرا مثل اینکه ووکامرس نصبه فقط تو منوی مدیریت وردپرس نشون داده نمیشه.لطفا کمک کنید.

ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما اول به هاست خودتون وارد بشید در قسمت افزونه های وردپرس وکامرس رو پیدا کنید و پوشه ووکامرس رو کاملا حذف کنید مسیر زیر

public_html/wp-content/plugins/woocommerce از مخزن وردپرس WooCommerce -  excelling eCommerce رو جستجو و نصب کنید

ضمنا قبل از این اقدام ورژن php رو از پنل هاست به 5.6 ارتقا بدید شاید ووکامرس رو نشون داد هر چند اگر نشون هم نده شما مجبورید این ارتقا رو لحاظ کنید چون به هر حال وردپرس 4.4 و ووکامرس به این php ارتقا پیدا کردن.

ضمنا پس از نصب یکبار افزونه رو غیر فعال و دوباره فعال کنید و حتما برگه های مورد نظر رو چک کنید که نصب شده باشن و شورت کدها درشون فعال باشه

موفق باشید

arjk

تازه وارد
سلام شمن تشکر از شما این ورژن مربوط به پی اچ پی باید از کجا نگاه کنم؟هاست من دایرکت ادمین هستش؟ضمنا آیا اگر پی اچ پی ام به روز نباشه و ارتقا بدم ممکنه برای قالب سایت مشکلی پیش بیاد؟البته این قالب و وردپرس حدود یک ماه هستش که نصب شده اند

ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

باید ایم مسیر رو دنبال کنید

تغییر PHP در قسمت Domain Setup کنترل پنل

البته اگر سرور و ارائه دهنده این قسمت رو فعال کرده باشه در غیر اینصورت باید با بخش پشتیبانی سرور صحبت کنید براتون قرار بدن . به احتمال زیاد شاید در برخی موارد اگر وردپرس رو به 4.4 ارتقا داده باشید دچار مشکلاتی بشید و در مورد ووکامرس چیزی منتشر نشده فعلا . حتما قبل از هرگونه ارتقا مطمئن بشید قالب فعلیتون و ورژنش با وردپرس 4.4 و ووکامرس 2.4.12 هماهنگ هست یا خیر که اگر از تم فارست باشه با جستجو در اونجا می تونید اطلاعات مناسبی پیدا کنید.

موفق باشید

miladjef

کاربر عضو
ضمنا آیا اگر پی اچ پی ام به روز نباشه و ارتقا بدم ممکنه برای قالب سایت مشکلی پیش بیاد؟البته این قالب و وردپرس حدود یک ماه هستش که نصب شده اند
معمولا مشکلی پیدا نمی کنه(در 90 درصد از موارد) اما بهتره که اسم قالب و نسخه اون رو بگید.یا حداقل آدرس سایت رو اینجا اعلام کنید

سلام شمن تشکر از شما این ورژن مربوط به پی اچ پی باید از کجا نگاه کنم؟هاست من دایرکت ادمین هستش؟
اگر فرد مبتدی هستید این کار برای شما خیلی سخت هست از پشتیبانی هاست بخواید که این کار رو بکنه(یعنی نسخه php رو به 5.6 تغییر بده)

AlirezaBahrami

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

شما اول به هاست خودتون وارد بشید در قسمت افزونه های وردپرس وکامرس رو پیدا کنید و پوشه ووکامرس رو کاملا حذف کنید مسیر زیر

public_html/wp-content/plugins/woocommerce

از مخزن وردپرس WooCommerce -  excelling eCommerce رو جستجو و نصب کنید

ضمنا قبل از این اقدام ورژن php رو از پنل هاست به 5.6 ارتقا بدید شاید ووکامرس رو نشون داد هر چند اگر نشون هم نده شما مجبورید این ارتقا رو لحاظ کنید چون به هر حال وردپرس 4.4 و ووکامرس به این php ارتقا پیدا کردن.

ضمنا پس از نصب یکبار افزونه رو غیر فعال و دوباره فعال کنید و حتما برگه های مورد نظر رو چک کنید که نصب شده باشن و شورت کدها درشون فعال باشه

موفق باشید
سلام

اگر از هاست ووکامرس رو حذف و دوباره نصب کنم تمام صفحات محصول و تنظیماتی که از قبل داشتم از بین میره یا باقی میمونه ؟

ووکامرس منم یهو ناپدید شده اما توی هاست هست. PHP رو ارتقا دادم ولی هنوز مردمم که ووکامرس رو از هاست هم حذف کنم یا نه

ممنون میشم راهنماییم کنید

راستی ووکامرس منم تو این مسیری که شما گفتید نیست ( پلاگین ها ) - بلکه داخل پوشه قالب یه پوشه به اسم ووکامرس هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
 با سلام

دوست عزیز

برای اینکه مشکل جدی براتون پیش نیاد به داخل همون قالب ها برید و ببینید که پوشه ووکامرس که گفتید افزونه ووکامرس هست یا یک قالب اگر افزونه بود کافیه کات کنید و به داخل پوشه پلاگین ها ببرید .اگر یک قالب بود کافیه افزونه ووکامرس رو از مخزن دانلود و فعال کنید . تنظیمات به همان صورت خواهند ماند به شرطی که از دیتا بیس پاک نشن

موفق باشید

AlirezaBahrami

تازه وارد
 با سلام

دوست عزیز

برای اینکه مشکل جدی براتون پیش نیاد به داخل همون قالب ها برید و ببینید که پوشه ووکامرس که گفتید افزونه ووکامرس هست یا یک قالب اگر افزونه بود کافیه کات کنید و به داخل پوشه پلاگین ها ببرید .اگر یک قالب بود کافیه افزونه ووکامرس رو از مخزن دانلود و فعال کنید . تنظیمات به همان صورت خواهند ماند به شرطی که از دیتا بیس پاک نشن

موفق باشید
ممنونم از راهنماییتون

افزونه رو نصب کردم و مشکل برطرف شد.

بالا