نحوه آپلود فیلما از گانول و......

MEH0RAN

تازه وارد
لطفا از مرحله 5 به بعد توضیح دهید با تشکر

گام اول : یک ف-ی-ل-تر-ش-ک-ن می خری .

گام دوم : با ***** شکن میری سایت ganool.com .

گام سوم : دو تا وی پی اس (سرور مجازی) می گیری - یکی دانلود یکی برای خود سایت .

گام چهارم : وردپرس را نصب می کنی .

گام پنجم : مطابق با دسته بندی گانول دسته بندی های سایتت را درست می کنی .

گام ششم : روی وی پی دانلود که ویندوز 2003 یا 2008 نصبه . iis واکستنشن های php را می نصبی . و رو این سرور اسکریپت راپید لیچ را نصب می کنی .

گام هفتم : از طریق سرور دانلودت و راپید لیچ لینک های دانلود گانول را به سرور خودت منتقل می کنی .

گام هشتم : مطالب گانول را کپی کرده و در پست های سایتت خود قرار داده .

گام نهم : به جای لینک های دانلود گانول لینک های مستقیم شده توسط سرور دانلود خود را جایگزین کرده .

دیگه از این ساده تر نمی تونم توضیح بدم .

موفق باشید .

mahdiali35

کاربر عضو
لطفا از مرحله 5 به بعد توضیح دهید با تشکر

گام اول : یک ف-ی-ل-تر-ش-ک-ن می خری .

گام دوم : با ***** شکن میری سایت ganool.com .

گام سوم : دو تا وی پی اس (سرور مجازی) می گیری - یکی دانلود یکی برای خود سایت .

گام چهارم : وردپرس را نصب می کنی .

گام پنجم : مطابق با دسته بندی گانول دسته بندی های سایتت را درست می کنی .

گام ششم : روی وی پی دانلود که ویندوز 2003 یا 2008 نصبه . iis واکستنشن های php را می نصبی . و رو این سرور اسکریپت راپید لیچ را نصب می کنی .

گام هفتم : از طریق سرور دانلودت و راپید لیچ لینک های دانلود گانول را به سرور خودت منتقل می کنی .

گام هشتم : مطالب گانول را کپی کرده و در پست های سایتت خود قرار داده .

گام نهم : به جای لینک های دانلود گانول لینک های مستقیم شده توسط سرور دانلود خود را جایگزین کرده .

دیگه از این ساده تر نمی تونم توضیح بدم .

موفق باشید .

1- نیازی نیست 2 تا vps داشته باشی همون یدونه کافیه ... !

گام پنجم که واضحه ... دسته بندی های سایت گانول که عموما بر اساس ژانر یا کیفیت هستند رو توی سایت خودت ایجاد کن

روی سرورت رپیدلیچ نصب کن و برو توی سایت گانول ببین از چه آپلوسنترهایی استفاده میکنه ... یکی از اون آپلودسنترها رو برو اکانتش رو تهیه کن یا چند تا آپلودسنتر ... بعد با استفاده از رپیدلیچ فایل ها رو لچ کن روی سرور خودت ...

یه راه دیگه هم داری ... به جای اینکه چند تا اکانت بخوای بخری میتونی یک اکانت مثلا از سایت mul.ir بگیری که از اکثر آپلودسنترها به راحتی میتونی لیچ کنی ...

وقتی لینک فیلم رو هم داشته باشی بقیش هم که دیگه فقط پست زدن هست ....

اگر قصد راه اندازی سایت فیلم دارید توجه ویژه ای به تورنت داشته باشید چون اکثر فیلمها توی تورنت پیدا میشند ... انکودرهایی معروفی مانند yify-torrents فیلمهای خودش رو از طریق تورنت منتشر میکنه ...

شاد باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MEH0RAN

تازه وارد
دستت درد نکنه فقط یه سوال دیگه داشتم سایتهای فیلم سیستم مدریت محتواشون چیه (وردپرس-نیوک-جوملاو...)با تشکر

mahdiali35

کاربر عضو
اکثرا وردپرس هستند اما سایتهایی موفق هستند که سیستم اختصاصی داشته باشند تا باهاش بشه جستجوی پیشرفته بر اساس بازیگر - نمره - ژانر و ... توش انجام داد ...

MEH0RAN

تازه وارد
خب من برای شروع وردپرس نصب کنم بهتر نیست تا بعدا ارتقا بدم به اختصاصی. راستی مگه اختصاصی کردن میزبانی وب نیست آخه تو شرکت های هاستینگ که برین میزنن سرور اختصاصی با فلان قیمت.

Ehs@n

کاربر عضو
خب من برای شروع وردپرس نصب کنم بهتر نیست تا بعدا ارتقا بدم به اختصاصی. راستی مگه اختصاصی کردن میزبانی وب نیست آخه تو شرکت های هاستینگ که برین میزنن سرور اختصاصی با فلان قیمت.
باید عرض کنم که بهترین سایت دانلود فیلم ایرانی (ایران فیلم) از وردپرس استفاده میکنه و هیچ سیستم اختصاصی نداره ، پس به نظرم تهیه سیستم اختصاصی کار اضافه ای ه

در مورد وب هاستینگ متوجه نشدم چی گفتید ولی باید عرض کنم خدمتتون که بین سرور میزبانی وب و سرور اختصاصی تفاوت هایی وجود داره

سرور میزبانی وب

همون هاست معمولی ه که روش یک ادمین پنل (سی پنل یا دایرکت ادمین) نصب شده و شما با اون کار خواهید کرد

سورو اختصاصی

سرور اختصاصی یک کامپیوتر مجازی هستش که به شما داده میشه و قدرت کنترل همه چیز رو تقریبا دارید (همچنین اگر بلد باشید میتونید تمامی امکانات سرور میزبانی رو روی سرور اختصاصی هم خودت فراهم کنید که شاید مستلزم هزینه کردن باشه)

mahdiali35

کاربر عضو
باید عرض کنم که بهترین سایت دانلود فیلم ایرانی (ایران فیلم) از وردپرس استفاده میکنه و هیچ سیستم اختصاصی نداره ، پس به نظرم تهیه سیستم اختصاصی کار اضافه ای ه
ایران فیلم فقط آرشیو بسیار خوبی داره + تیم قوی وگرنه از نظر امکانات سایت چیز خاصی نیست ... یعنی در حد و اندازه ی یک سایت دانلود فیلم نیست

شما توسط سیستم ایران فیلم نمیتونی متوجه بشی بهترین فیلمی که از سال 1990 تا سال 2000 ساخته شده و نمره ی imdb اون بالاتر از 8.5 هست و kevin spacey هم توش بازی کرده چی هست .... اما توسط یه سری سایتای دیگه میشه به راحتی سرچ قدرتمندی رو انجام داد چ.ن اساس سایت رو بر پایه ی imdb طراحی کردند نه مثل ایران فیلم فقط ارسال پست های پی در پی ...

شاد باشید

persiancivilica

تازه وارد
دوستان برای دسترسی به سایت گانول از دامنه نیز می توانید استفاده کنید

اینم فیلمهای گانول

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا