نحوه ارسال کالا از طریق پست پیشتاز

nariman_t

تازه وارد
سلام به همه بچه ها من از طریق وکامرس فروشگاهی رو راه اندازی کردم همه چیش کامل هست حتی نماد اعتماد و همه کارهاشو کردم تنها یه سوال برام پیش اومده امروز یک نامه رو به جایی از طریق پست پیشتاز ارسال کردم که هزینش شد 10 تومن اگر بخوام محصولاتی اط قبیل قاب موبایل و اینجور چیزها رو به این شکل بفرستم هزینش خیلی زیاد میشه و با نرخی که پست پیشتاز با توجه به وزن تو سایتش اعلام کرده خیلی تفاوت داره کار خاصی هست که باید بکنم برای این مشکل آیا با اداره پست باید قرار داد بست کلا چطور میتونم این کار ها رو درست بکنم؟

kianoush

تازه وارد
سلام به همه بچه ها من از طریق وکامرس فروشگاهی رو راه اندازی کردم همه چیش کامل هست حتی نماد اعتماد و همه کارهاشو کردم تنها یه سوال برام پیش اومده امروز یک نامه رو به جایی از طریق پست پیشتاز ارسال کردم که هزینش شد 10 تومن اگر بخوام محصولاتی اط قبیل قاب موبایل و اینجور چیزها رو به این شکل بفرستم هزینش خیلی زیاد میشه و با نرخی که پست پیشتاز با توجه به وزن تو سایتش اعلام کرده خیلی تفاوت داره کار خاصی هست که باید بکنم برای این مشکل آیا با اداره پست باید قرار داد بست کلا چطور میتونم این کار ها رو درست بکنم؟
ده هزار تومن بابت یک نامه؟!!! کدوم شهر هستید؟!من خودم محصولاتم با پست پیشتاز میفرستم اصلا این قیمت نمیشه!!!سنگین ترین محصولم هم که نزدیک به 1 کیلو بود شد 9200.از دفتر دیگه اقدام به ارسال کن دوست عزیز.مطمئنم هزینه اضافی ازت اخذ شده.قاب موبایل وزنی نداره و فکر نکنم هزینه ارسالش با پست پیشتاز از 7000 یا 8000 تومن بیشتر بشه.

روزهای خوبی داشته باشی

nariman_t

تازه وارد
والا من از استان گلستان گنب کاووس هستم نامه رو هم از خود اداره پست ارسال کردم یک پاگت نامه بهم دادن فقط و 10 هزار هم بابات ارسال گرفتن

شما از دفاتر دیگری اقدام میکنید؟ بسته بندی محصولاتتون رو خودتون انجام میدید و این که با اداره پست قراردادی چیزی ندارید ؟

در کل هزینه ارسال بسته های پستی رو بخوام بیارم پایین چجوریاست کار خاصی میشه انجام داد؟

pfr

تازه وارد
ده هزار تومن بابت یک نامه؟!!! کدوم شهر هستید؟!من خودم محصولاتم با پست پیشتاز میفرستم اصلا این قیمت نمیشه!!!سنگین ترین محصولم هم که نزدیک به 1 کیلو بود شد 9200.از دفتر دیگه اقدام به ارسال کن دوست عزیز.مطمئنم هزینه اضافی ازت اخذ شده.قاب موبایل وزنی نداره و فکر نکنم هزینه ارسالش با پست پیشتاز از 7000 یا 8000 تومن بیشتر بشه.

روزهای خوبی داشته باشی
دوست عزیزم الان 7 هزار تومان با 8 هزارتومان چه فرقی با 10 هزار تومانی داره می تونید بفرمایید الان این راهنمایی بود.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من کمتر از 5000 تومان ندیدم هزینه پستی دریافت کنند

منظور شما از ارزانی چیه؟

nariman_t

تازه وارد
سلام ببخشید یه مدتی جواب ندادم در گیر کارهای سایت بودم

واسه این قضیه راه هایی هست که باز باید پیگیر قضیه بود.

پست سفارشی هزینش حدود 5 الی 6هزار تومن هستش و پست پیشتاز هم 8 الی 10 تومن هستش راه هایی هست که میشه هنگام ارسال پستی هزینرو تا 2هزار تومن کاهش داد ولی این در حالتی هستش که پست های شما در روز 10 تا این حدودا باشه که واسه یه فروشگاه نوپا زیاده.

البته با متصدی ها اگه کمی حرف بزنید برخی مواقع هزینرو میارن پایین البته کم پیش میاد من خودم با کلی حرف زدن تونستم از 6200 تا 5200 برسونم 

بالا