نحوه ایجاد اینترو ( صفحه ورود)

persia

تازه وارد
با سلام

میخواستم برای یک اسکریپت فروشگاه نصب کردم که آدرس به شکل ایجاد میشود و هیچ پسوندی هم ندار ه اما من میخوام یک صفحه ورود براش طراحی کنم که بازدید کننده از اون صفحه به فروشگاه و جای دیگه هدایت بشوند حالا این صفحه رو چطوری باید به شکل پیش فرض قرار بدم که برای مثال سایت با آدرس این کار رو روی وبسایتهای دیگه انجام دادم اما رو این نمیدونم باید htaccess تغییر بدم یا فایلهای خود اسکریپت رو ؟ ممنون میشوم راهنمایی کنید

HamedR

کاربر عضو
سلام

اولویت اول با index.html ـه و بعدش index.php . یعنی اگه شما یه فایل index.html روی هاست داشته باشین ،بصورت اتوماتیک همین صفحه اول لود میشه!

با این حال اگه شما یه اسم دیگه رو میخواین به عنوان صفحه اول تعیین کنید مثلا : Hamed.html میتونید از کد زیر در .htaccess استفاده کنید :

کد:
DirectoryIndex Hamed.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

persia

تازه وارد
سلاماولویت اول با index.html ـه و بعدش index.php . یعنی اگه شما یه فایل index.html روی هاست داشته باشین ،بصورت اتوماتیک همین صفحه اول لود میشه!

با این حال اگه شما یه اسم دیگه رو میخواین به عنوان صفحه اول تعیین کنید مثلا : Hamed.html میتونید از کد زیر در .htaccess استفاده کنید :

کد:
DirectoryIndex Hamed.html
با سلام خوب مشکل همینه فکر کنم تنظیمات سرور این قابلیت رو نداره و الویت با index.php هست حالا مشکلی نیست درستش کردم ممنونم

بالا