نحوه شخصی سازی لینک دهی عکس عنوان و برچسب محصولات ووکامرس

AmirBn

تازه وارد
سلام. من میخام لینک عکس عنوان و برچسب محصولات ووکامرس من شخصی بشه یا اصلا لینک نداشته باشه. ممنون میشم راهنمایییم کنید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اینکه نمی خواید لینک داشته باشه منظورتون واضح نیست ؟
اگر منظور شما اینست که عنوان یا برچسب نداشته باشد در هنگام بارگذاری بخش های مرتبط را خالی بگذارید و نام عکس را نیز حذف کنید.
اگر منظور شما اینست که اصلا عکس لینک در نقشه سایت نخورد این به ضرر شما خواهد بود عکس ها تاثیر مهمی در سئو دارند. اگر نیم خواهید دیده شوند تنظیمات مرتبط با افزونه نقشه ساز را باید تغییر دهید.
اگر نمی خواهید لینکی در کنار عکس شما دیده شود باید تنظیمات قالب را بررسی کنید.
اما اگر نمی خواهید عکس های شما توسط دیگران سرقت یا مصرف یا ذخیره شود بهتر است از حالت تصویر webp استفاده کنید. این حالت فقط در مرورگر قابلیت دیدن دارد و امکان استفاده حتی در صورت ذخیره به راحتی نیست . البته برخی افزونه های تغییر حالت در برخی مرورگرها هستند که امکان ذخیره به حالت دیگر را می دهد.نکته مهم اینجاست قالب شما از این حالت پشتیبانی کند استفاده از افزونه های مرتبط گاها الزامی است.
بهتر است شما با دقت بیشتری سوال خود را مطرح کنید با درج جزئیات گاهی جواب بهتری را دریافت خواهید کرد
موفق باشید

AmirBn

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اینکه نمی خواید لینک داشته باشه منظورتون واضح نیست ؟
اگر منظور شما اینست که عنوان یا برچسب نداشته باشد در هنگام بارگذاری بخش های مرتبط را خالی بگذارید و نام عکس را نیز حذف کنید.
اگر منظور شما اینست که اصلا عکس لینک در نقشه سایت نخورد این به ضرر شما خواهد بود عکس ها تاثیر مهمی در سئو دارند. اگر نیم خواهید دیده شوند تنظیمات مرتبط با افزونه نقشه ساز را باید تغییر دهید.
اگر نمی خواهید لینکی در کنار عکس شما دیده شود باید تنظیمات قالب را بررسی کنید.
اما اگر نمی خواهید عکس های شما توسط دیگران سرقت یا مصرف یا ذخیره شود بهتر است از حالت تصویر webp استفاده کنید. این حالت فقط در مرورگر قابلیت دیدن دارد و امکان استفاده حتی در صورت ذخیره به راحتی نیست . البته برخی افزونه های تغییر حالت در برخی مرورگرها هستند که امکان ذخیره به حالت دیگر را می دهد.نکته مهم اینجاست قالب شما از این حالت پشتیبانی کند استفاده از افزونه های مرتبط گاها الزامی است.
بهتر است شما با دقت بیشتری سوال خود را مطرح کنید با درج جزئیات گاهی جواب بهتری را دریافت خواهید کرد
موفق باشید
ممنون از پاسخگویی شما

من اومدم محصولات خارجی تعریف کردم روی دگمه هم لینک مشخصات محصولم رو هم گذاشتم.
حالا در صفحه ای که همه محصولاتم رو مشاهده می کنم وقتی روی عکس عنوان یا برچسب کلیک می کنم میره به صفحه: hihotel.ir/product/%postname
در صورتی که من میخام یا قابل کلیک نباشه یا اینکه بره به همون لینک خارجی که من میخام.
حالا چیجوری میتونم این لینک گذاری که توی ووکامرس هست رو شخصی کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا محصولات %postname نمی خورند احتمالا شما در پیوندهای یکتا این مورد رو دستی اضافه کرده اید. بهتره از پیشفرض ها استفاده کنید. یا حداقل اگر قصد سفارشی سازی بخش محصولات را دارید از یک نام مشخص و مناسب استفاده کنید.
دوم به نظر می رسد شما از پست ها برای ایجاد فروش استفاده می کنید. و محصولات تعریف شده در محصولات صرفا ارجاع به همین بخش است و این یک سوال بزرگ است چرا؟
دلیل ایجاد خطا در برخی از لینک های محصولات شما تغییر یا اضافه کردن دستی postname در پیوندهای یکتا است، همچنین صفحه عضویت و فروشگاه یا بلاگ را در هم ادغام کرده اید برای پیشنهادات بیشتر ، اولا بهتر است با بروزرسانی پیوندهای یکتا خطاها را رفع کنید و در صورت عدم نیاز postname را حذف نمایید. نیازی به مبنای دسته و نامگذاری نیست بهترین حالت دسته بندی از داخل وکامرس و دسته بندی از همین بخش است.
موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یک سوال بزرگی برام پیش اومده و صرفا این مورد جهت درک شخصی بنده است
سوال اینست که شما یک محصول تعریف کرده اید خارجی بدون قیمت ارجاع می دهید به یک پست داخلی؟
سپس در همان پست چند لایه سفارش تعبیه کرده اید که هرکدام یک لینک ارجاع به یک صفحه واحد دارد؟ یعنی چندین رزرو مشخص!!! با قیمت مشخص!!
سپس این ارجاع به یک فرم مجزا از وردپرس یا وکامرس می رسد که از شما مجددا می پرسد؟
نام و مشخصات را وارد کنید. اما در بعدش؟
نام هتل یا محل اقامت مورد نظر شما چیست ؟ تعداد شما چند نفر است ؟ مدت اقامت چند روز است ؟ تاریخ ورود چه زمانی است؟
و در آخر این پیام را می بینیم
با تشکر از حسن انتخاب شما
همکاران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

سوال بنده اینست چرا به این شکل عمل می کنید؟
چرا به جای محصول خارجی و استفاده از پست و پیچیده کردن عجیب ماجرا
یک محصول متغیر برای هر رزرو ایجاد نکرده اید که همه این موارد را شامل شود؟ امکان سفارش مستقیم به کاربر را بدهد و فقط نهایی کردن با تایید شما بماند! تمامی همین روش شما در پست در محصولات هم قابل اجرا بوده است!
و همچنین از گستردگی بخش پست های وردپرس بلعکس شکل فعلی جهت ایجاد حجم عظیمی اطلاعات و بروز بودن در جستجوگرها و ایجاد حجم بالایی منابع توضیحی در مورد هر اتاق و قرار دادن یک لینک به صفحه محصول استفاده کنید.
البته سوال و جواب صرفا شخصی است ؟ اما واقعا دوست دارم بدانم چرا به این شکل عمل شده مرتبط با قالب است یا دلیل خاصی دارید؟
موفق باشید

AmirBn

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

یک سوال بزرگی برام پیش اومده و صرفا این مورد جهت درک شخصی بنده است
سوال اینست که شما یک محصول تعریف کرده اید خارجی بدون قیمت ارجاع می دهید به یک پست داخلی؟
سپس در همان پست چند لایه سفارش تعبیه کرده اید که هرکدام یک لینک ارجاع به یک صفحه واحد دارد؟ یعنی چندین رزرو مشخص!!! با قیمت مشخص!!
سپس این ارجاع به یک فرم مجزا از وردپرس یا وکامرس می رسد که از شما مجددا می پرسد؟
نام و مشخصات را وارد کنید. اما در بعدش؟
نام هتل یا محل اقامت مورد نظر شما چیست ؟ تعداد شما چند نفر است ؟ مدت اقامت چند روز است ؟ تاریخ ورود چه زمانی است؟
و در آخر این پیام را می بینیم
با تشکر از حسن انتخاب شما
همکاران ما به زودی با شما تماس می گیرند.

سوال بنده اینست چرا به این شکل عمل می کنید؟
چرا به جای محصول خارجی و استفاده از پست و پیچیده کردن عجیب ماجرا
یک محصول متغیر برای هر رزرو ایجاد نکرده اید که همه این موارد را شامل شود؟ امکان سفارش مستقیم به کاربر را بدهد و فقط نهایی کردن با تایید شما بماند! تمامی همین روش شما در پست در محصولات هم قابل اجرا بوده است!
و همچنین از گستردگی بخش پست های وردپرس بلعکس شکل فعلی جهت ایجاد حجم عظیمی اطلاعات و بروز بودن در جستجوگرها و ایجاد حجم بالایی منابع توضیحی در مورد هر اتاق و قرار دادن یک لینک به صفحه محصول استفاده کنید.
البته سوال و جواب صرفا شخصی است ؟ اما واقعا دوست دارم بدانم چرا به این شکل عمل شده مرتبط با قالب است یا دلیل خاصی دارید؟
موفق باشید
سلام و عرض ارادت

متوجه ابهام شما شدم اما قالب ما به صورت کدنویسی طراحی شده و صفحات هتل ها از قبل پست شده است. اینکه من بخام تمام این پست ها رو یکجا به محصولات اضافه کنم زیاد وقت می گیره.

بالا