نرم افزار های برای متحرک سازی و ساخت بنر

amirgold

تازه وارد
سلام به همه دوستان . امید وارم حالت خوب باشه . می خواستم یه سوال بپرسم.

من زیاد با فتوشاپ کار کردم و تقریبا توش حرفه ای هستم. چند وقته می خوام یه کاری کنم و فقط یه سوال دارم. من با فوتوشاپ خوب میتونم اجزای یک بنر رو بسازم فقط میخواستم بدونم این سایت های طراحی بنر مثل ibaner , bannerha , farzadbanner و مثل این ها که بنر طراحی می کنن از چه نرم افزار ی برای متحرک سازی و ساخت بنر استفاده میکنن. و بنر هایی مثل این می سازن :

ممنون می شم کمک کنین.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با خود فتوشاپ!

فتوشاپ CS3 یا 2 به بعد باید از منوی WINDOW گزینه animation رو فعال کنی. اونجا کارهات رو انجام بدی!

اگر که یک بنر به صورت psd اماده کنی (که زیبا باشه) اموزش ویدئویی اون رو میزارم براتون

masoomi

کاربر عضو
در ادامه حرفهای محمد؛ میتونی با Adobe Flash هم طراحی کنی و در نهایت به صورت GIF اکسپورتش کنی.

البته چون توی فوتوشاپ حرفه ای هستی، روش محمد میتونه سریعتر شما رو به نتیجه برسونه.

موفق باشی.

(محمد افتادی توی خط آموزش ویدوئی... اعتماد به نفست توو حلقم :78: )

mahdiali35

کاربر عضو
(محمد افتادی توی خط آموزش ویدوئی... اعتماد به نفست توو حلقم :78: )
اتفاقا آموزش ویدئویی چیز خوبیه...نسبت به متن و اینا راندمان خیلی بهتری داره...من خودم یه زمانی میخاستم آموزشهای ویدئویی بزارم اما نمیدونستم در مورد چی باشه و بی خیال شدم... :78:

EM4D

تازه وارد
آموزش ویدئویی ساخت بنر با فتوشاپ :

Ehs@n

کاربر عضو
درود

با تشکر از دوستان!

یه توضیح کوچولو بدم و برم :p

شاید شما اینا رو بدونی ولی من میگم بقیه افراد که میان انجمن هم بدونند.

اول این که اگه شما بخوای از متحرک سازی فتوشاپ استفاده کنی باید حتما از نسخه Extended استفاده کنید. چون نسخه معمولیش به هیچ عنوان به درد ساخت بنر نمی خوره مگر بنر های حرکتی و یا چشمک زن.

از آخرین نسخه فتوشاپ استفاده کنید چون قدرتش بیشتره نسبت به بقیه.

شما می تونید تو فتوشاپ بنر رو طراحی کنید بعد با فرمت PSD ذخیره کنی و بعد PSD رو تو Adobe Flash باز کنی و متحرکش کنی. اینطوری یه بنر فوقالعاده هم از نظر طراحی و هم متحرک سازی خواهی داشت. (من خودم بنر سایتم رو اینجوری طراحی کردم ولی تنها مشکلش سایزش ه که باید از طریق کد نویسی تنظیم بشه)

متحرک سازی با فلش هم زیاد سخت نیست(هر چند من خودم هم فعلا کاملا یاد نگرفتم) (اموزش ساخت بنر فلش رو می تونید از سایت cgtv.ir دانلود کنید)

این بنرهایی هم که دادین چندتاش با برنامه فلش طراحی شدند - مثلا این :

به این هم توجه کنید که به هیچ عنوان نمی تونید متحرک سازی نظیر متحرک سازی فلش رو تو برنامه فتوشاپ انجام بدین.

موفق باشید :D

بالا