نسخه دوم روبات افزایش دهنده بازدید وردپرس

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
نسخه دوم این پلاگین چند ساعت پیش اماده شد ولی به دلیل قعطی کابل اینترنت شرکت isp ارائه دهنده خدمات به من تازه الان تونستم آنلاین شم . همینشم خدا رو شکر میکنم :دی

تا ساعاتی بعد می تونید از پرشین اسکریپت و مای پرس دانلود کنید .

دوستانی که این پلاگین رو توی سایت خودشون می خوان منتشر کنن لطفا از حذف کپی رایت خودداری کنند و منبع رو ذکر کنند . با تشکر

djary

کاربر عضو
11/9/08
1,194
0
36
با تشکر ازتون

این نامک صفحه چیه؟

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
همون آدرس یکتای پست ها هست که میتونید ویرایشش کنید ... توی ایجاد صفحه اول یک صفحه بسازید بعد از توی لست صفحات بر روی ویرایش سرع بزنید و نامکش رو تغییر بدید

hobab

تازه وارد
28/6/10
5
0
1
سلام

این برای چه نسخه ای هست ؟ من از نسخه 3.0 استفاده نمیکنم !

هرچی آپلود میکنم اصلا پوشه ای به نام Myrobot نمیسازه ! و خودم هم سعی میکنم یه پوشه بسازم ولی اصلا ایجادش نمیکنه

مشکل چیه ؟؟

djary

کاربر عضو
11/9/08
1,194
0
36
سلام من درست کردم اما وقتی* فعال می*کنم قالب میریزه بهم

اما قبلی نمیریخت به هم کار میداد

Mesmaili

کاربر عضو
25/4/08
502
48
28
27
بوخوم
سلام.

موقع نصب افزونه با این خطا مواجه میشم :

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

کد:
Fatal error: Cannot redeclare get_gc_widget() (previously declared in E:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\gc_plugin\gc_plugin.php:12) in E:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\Myrobot\index.php on line 27
البته من روی هستی پرس نصب کردم!

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
این افزونه برای 9.2 تست شده و جواب داده ... یکم صبر کنید تا تست تموم بشه مشکلات رو برطرف میکنم

hobab

تازه وارد
28/6/10
5
0
1
آقای نال اسکریپت زِد جواب منو ندادید ها سوالم این بود که چرا هرچی آپلود میکنم پوشه اش قرار نمیگیره ؟ پوشه هم یکی مسازم ولی نشونش نمیده

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
عزیز شما بعد از اینکه این فایل رو آپلود کنید باید extract کنید تا محتویاتش توی پوشه plugins قرار بگیره . اگر این کار رو میکنید و پوشه ایجاد نمیشه مشکل از جای دیگست .

راستی دوستانی که میگن قالب بهم میریزه باید بگم که این پلاگین برای قالب های استاندارد آماده شده . اگر در قالبتون از هکی یا پلاگین خاصی استفاده میکنید که روی نام صفحات تاثیر گذاره مشکل از اونجاست .

یکی از دوستان پرسیده بود چند تا صفحه لینک میشه نشون داد . باید بگم که شما میتونید 1000 بار این لینک ها رو توی سایتتون نشون بدین فقط کافیه نامک صفحه مورد نظرتون رو بذارین my-robot .

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
سلام.موقع نصب افزونه با این خطا مواجه میشم :

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

کد:
fatal error: Cannot redeclare get_gc_widget() (previously declared in e:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\gc_plugin\gc_plugin.php:12) in e:\apache2triad\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\myrobot\index.php on line 27
البته من روی هستی پرس نصب کردم!
قربونت برم نسخه قبلی پلاگین رو پاک کن یا غیر فعال . اگر غیر فعال کنی لینکهایی که تاحالا ذخیره کرده میمونه اگر پاکش کنی لینک ها هم پاک میشه و از اول ذخیره میکنه .

Mesmaili

کاربر عضو
25/4/08
502
48
28
27
بوخوم
قربونت برم نسخه قبلی پلاگین رو پاک کن یا غیر فعال . اگر غیر فعال کنی لینکهایی که تاحالا ذخیره کرده میمونه اگر پاکش کنی لینک ها هم پاک میشه و از اول ذخیره میکنه .
خدا نکنه :ایکس

ممنون از اینکه وقت میزاری واس ما :بوس

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
محمد این دکمه تشکر ربذار ، تشکر ها من همش دارن میپرن :دی

hobab

تازه وارد
28/6/10
5
0
1
اقای نال اسکریپت زد ممنون ولی اصلا پوشه نمیسازه :)

در ضمن در مورد کپی رایت تو سایت گیگ اسکریپت قرار داده بودن من بهشون گفتم که مال پرشین اسکریپته :

hobab

تازه وارد
28/6/10
5
0
1
آقا نال اسکریپت زد من اینو اصلا نفهمیدم :

" ایجاد یک صفحه با عنوان دلخواه و نامک my-robot "

میشه به صورت ساده بگید باید کجا بگم

nulledscriptz

کاربر عضو
6/11/09
298
8
18
آقا نال اسکریپت زد من اینو اصلا نفهمیدم :" ایجاد یک صفحه با عنوان دلخواه و نامک my-robot "

میشه به صورت ساده بگید باید کجا بگم
شما یک صفحه "برگه" توی وبسایتتون ایجاد کنید . بعد برین از توی لیست برگه ها روی برگه ای که ساختین ویرایش سریع رو بزنین . یه فرم نشون میده . توی این فرم سمت راست یک بخش با عنوان نامک وجود داره توی این بخش بنویسید my-robot . بهمین سادگی