نشان دادن صفحه سفید بعد از ثبت نام

milad75

تازه وارد
با سلام. من در سایت ووکامرسی خودم صفحه حساب منو ایجاد کردم ولی بعد از ثبت نام صفحه سفید نشون داده میشه ولی کاربر ایجاد میشه. چکار کنم که به یک صفحه دیگه ردایرکت بشه؟

ادرس سایتم jin-kala.com هستش

wallfa

کاربر عضو
باید مشکل فوق بررسی بشه به صورت خصوصی ، اینطور نمیشه نظری داد ولی برای تغییر مسیر از این تابع استفاده می شود : 

کد:
wp_redirect( home_url( '/signup/' ) );

جاویدان

کاربر عضو
با سلام. من در سایت ووکامرسی خودم صفحه حساب منو ایجاد کردم ولی بعد از ثبت نام صفحه سفید نشون داده میشه ولی کاربر ایجاد میشه. چکار کنم که به یک صفحه دیگه ردایرکت بشه؟

ادرس سایتم jin-kala.com هستش
با سلام

سوال شما کمی گنگ هستش

این صفحه الان کجاست کارکردش چیه یه عکس ازش قرار بدید حداقل

موفق باشید

milad75

تازه وارد
وقتی کاربر فرم را پر می کند و بر روی عضویت کلیک می کند صفحه سفید نمایش داده می شود و وقتی صفحه رو رفرش می کند صفحه کاربر نمایش داده می شود

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب رو تعویض کنید و تست بگیرید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

ضمن انجام توصیه برادر بزرگوارمون که انجام و نتیجه رو قرار میدید

دلیلش این میتونه باشه شما داری از ووکامرس 2.4.4 استفاده می کنی ولی وردپرس شما 4.2.5 هستش عدم تناسب این دو و به احتمال زیاد بروز نبودن قالب شما به علت تغییرات ساختار کد در ووکامرس ورژن 2.4x به بالا باعث این مشکل میشه . با بروزرسانی وردپرس و قالب مشکل شما رفع میشه

موفق باشید

milad75

تازه وارد
یعنی اگه وردپرس رو آپدیت کنم مشکل حل میشه؟ این سایت الان آلاین هستش و تغییر قالب آن تقریبا غیر ممکن. با آپدیت وردپرس اطلاعاتی از بین می روند؟

جاویدان

کاربر عضو
یعنی اگه وردپرس رو آپدیت کنم مشکل حل میشه؟ این سایت الان آلاین هستش و تغییر قالب آن تقریبا غیر ممکن. با آپدیت وردپرس اطلاعاتی از بین می روند؟
با سلام

دوست عزیز

قبل از هر کاری اول نسخه بروز قالب رو پیدا کنید قبل از آن هیچ کاری انجام ندید حتی بروز رسانی وردپرس اگر نسخه بروز قالب رو بدست آورید اعلام کنید تا راهنمایی کنیم در بروزرسانی وردپرس چیزی از دست نمیره فقط ساختار وردپرس تغییر می کنه ولی هر چی این بروزرسانی های با فاصله بیشتر انجام بشه سخت تر و برخی اوقات غیر قابل انجام میشه .

موفق باشید

بالا