نشان دادن علامت سوال در ایمیل ها

• نویسنده موضوع kima
  • تاریخ شروع

kima

تازه وارد
من  mbstirng رو از داخل php selector که فعال نبود فعالش کردم ببینم تغییری حاصل میشه

kima

تازه وارد
دوستان مشکل دقیقا از همین گزینه mbstring بود که با فعال کردنش برطرف شد

تشکر ویژه از تمامی دوستانی که وقت گذاشتن تا این مشکل حل شد

امیدوارم دوستان دیگه هم که به مشکل بر می خورن این تاپیک بتونه براشون مفید واقع بشه و مشکلشون حل شه

Obka

کاربر عضو
سلام و درود

یک راه حل کلی برای دوستانی که مشکل علامت ؟؟؟ در ایمیل های ووکامرس دارند :

99 درصد مشکلات علامت سوال یا بعد از تعویض هاست و یا بعد از اپدیت نسخه PHP سرور بوجود میاد ، که مورد دوم بسیار بسیار زیاد هست ، بنابراین دو راه حل وجود دارد :

1.در صورتی که پنل شما از php selector پشتیبانی میکنه ، از قسمت توابع ، mbstring فعال کنید و یا در صورت عدم وجود از ادمین سرورتون بخوایین . قطعا مشکل حل میشه .

2.از ادمین سرور بخوایین نسخه php اکانت شما رو و یا در صورت جود php selector خودتون به صورت دستی یک ورژن به پایین دانگرید کنید 100% حل میشه خود ما هم برای کاربرامون همین دو مورد رو استفاده میکنیم .

موفق باشید

hristo

تازه وارد
سلام و درود

یک راه حل کلی برای دوستانی که مشکل علامت ؟؟؟ در ایمیل های ووکامرس دارند :

99 درصد مشکلات علامت سوال یا بعد از تعویض هاست و یا بعد از اپدیت نسخه PHP سرور بوجود میاد ، که مورد دوم بسیار بسیار زیاد هست ، بنابراین دو راه حل وجود دارد :

1.در صورتی که پنل شما از php selector پشتیبانی میکنه ، از قسمت توابع ، mbstring فعال کنید و یا در صورت عدم وجود از ادمین سرورتون بخوایین . قطعا مشکل حل میشه .

2.از ادمین سرور بخوایین نسخه php اکانت شما رو و یا در صورت جود php selector خودتون به صورت دستی یک ورژن به پایین دانگرید کنید 100% حل میشه خود ما هم برای کاربرامون همین دو مورد رو استفاده میکنیم .

موفق باشید
سلام 

در cPanel چیزی به این عنوان وجود نداره ...

میشه بفرمائید دقیقا از کجا باید این کار رو کرد؟

یک آموزش کامل و دقیق مرحله به مرحله بدهید ...

whm هم داریم اگر بگید از اونجا هم میتونیم این کار رو انجام دهیم ...

با تشکر

hristo

تازه وارد
سلام 

من چک کردم با این پلاگین تمام مشکلات حل شد ...

نیاز به دستکاری هم در هاست نیست ...

فقط فارسی سازی دقیق انجام نشده و یک سری ایرادات داره ...

ممنون میشم کسی درست کرد فارسیش رو برای دوستان هم قرار بده ...

با تشکر

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
عنوان دقیقش فکر کنم Select PHP version باشه.

اگه نبود، احتمالا دسترسی لازم برای مشاهده PHP selector رو ندارید.

اما یه بار با پوسته paper_lantern سی پنل تست کنید، ببینید این آیتم رو پیدا میکنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Obka

کاربر عضو
سلام 

در cPanel چیزی به این عنوان وجود نداره ...

میشه بفرمائید دقیقا از کجا باید این کار رو کرد؟

یک آموزش کامل و دقیق مرحله به مرحله بدهید ...

whm هم داریم اگر بگید از اونجا هم میتونیم این کار رو انجام دهیم ...

با تشکر
شما زمانی امکان مشاهده php selector در cpanel دارید که از cloudy linux استفاده کرده باشین که همچین امکانی بده ، در صورتی که همچین امکانی ندارین میتونی از طریق ورژن های هنلدر php و از طریق easy apache این موراد مربوط به اپدیت php و ... رو انجام بدید البته منوط به دسترسی root به whm هست .

موفق باشید

بالا