نصبب فارسی ساز جامعه مجازه php fox

kasraa

کاربر عضو
ببينيد اين ورژني كه گذاشته شده نسخه beta3.2 هست كه هم اكنون نسخه 3.3 اومده من نميدونم چرا مديران پرشين اسكريپت وب الفا وديگر سايتها ميگن فارسي ساز پي اچ پي فاكس برادر من ميخواهيد بدين به يكيتون نصب كنم بقه هم ببينند كه بابا كلا 15كلمه فارسي كردن اگر كسي هست كه ميخواد نصب كنم برام پيغام خصوصي كنه من براش به نصبم بقيه ببينه من خودم ميگم اين نسخه رو نصب نكنيد پهناي باندتونو ميخوره كه هيچ فوق العاده ديتابيستونو پر ميكنه در حديد كه من يه هفته اول 600 تا عضو داشتم 168 مگ فقط دتا بيسم شده بود كه هيچ پهنا به جاي خودش كه ميخوره اولي نفري كه تو ايران از نسخه 2 كار كرده به صورت حرفه اي و فارسي كرده بود من بودم حتي تو گوگل بگرديد با تو فرم ها منو ميبينيد اينم دمو نسخه دو من بود نال كرده بودم
di-F9K4.jpg

بازم كسي خواست ببينه بهم هاستو پم خصوصي كنه نصب كنم
باوا اولین نفر باوا حرفه ای باوا فارسی ساز باوا دیتابیس باوا پهنای باند :D

یکی نیست بهم بگه باوا و زهر مار :))

میگم فرشید جون phpfox هم دیگه خز شد :|

larsa.ir

کاربر عضو
باوا اولین نفر باوا حرفه ای باوا فارسی ساز باوا دیتابیس باوا پهنای باند :D یکی نیست بهم بگه باوا و زهر مار :))

میگم فرشید جون phpfox هم دیگه خز شد :|
من که بهت ببین کی گفتم خز میشه تو باور نکردی این که هیچی تا تو بیایی به خودت و قالبت برسی میبنی فسیلم شده رفته پی کارش (باو ) :-"

kasraa

کاربر عضو
من که بهت ببین کی گفتم خز میشه تو باور نکردی این که هیچی تا تو بیایی به خودت و قالبت برسی میبنی فسیلم شده رفته پی کارش (باو ) :-"
فرشید جون خز شدنش که مهم نیست

من به یه چیزی اعتقاد دارم و اونم اینه که مهم نیست چه کاریو و با چی انجام میدی

مهم اینه هر کاری میکنی توش بهترین باشی و اگر بهترین باشی موفق ترینی ;)

larsa.ir

کاربر عضو
فرشید جون خز شدنش که مهم نیستمن به یه چیزی اعتقاد دارم و اونم اینه که مهم نیست چه کاریو و با چی انجام میدی

مهم اینه هر کاری میکنی توش بهترین باشی و اگر بهترین باشی موفق ترینی ;)
وووووووووووووووووووووو چه فیلسوفانه بود این شعار :109: مغزم هنگید :43:

kasraa

کاربر عضو
وووووووووووووووووووووو چه فیلسوفانه بود این شعار :109: مغزم هنگید :43:
بعضی موقه ها آدم فقط به ظاهر جمله ها نیگا میکنه ولی از باتنشون خبر نداره :D

yallfa

تازه وارد
سلام دوستان عزیز من این اسکریپت(پی اچ پی فاکسphp fox) را کاملا فارسی کردم اگه کسی دوست داشت خبر کنه تا رایگان بهش بدم...

09387088728

facefars.net

Mr.Mohammad

تازه وارد
من الان این اسکریپت نصب کردم فارسی ساز هم دانلود کردم ولی چطوری باید فارسی ساز نصب کنیم

kasraa

کاربر عضو
من الان این اسکریپت نصب کردم فارسی ساز هم دانلود کردم ولی چطوری باید فارسی ساز نصب کنیم
سلام

فایل فارسی سازتون رو در پوشه :

include\xml\language

آپلود کنید

بعد به مدیریت برین و به این قسمت :

admincp/language/import/

روی install کلیک کن و منتظر باش تا نصب فارسی ساز تموم بشه

بعد برو به قسمت :

admincp/language/

زبان فارسی رو زبان default قرار بده

کش سیستم رو پاک کن و لذت ببر !

موفق باشید

GamePc.ir

تازه وارد
سلام میشه لینک بدید فارسی ساز و بگیرم و نصب کنم ؟

و اینکه به من میگه باید پرمیژن فایلم و عوش کن م!

Main file folder is writable (file/). This is a security risk and this folder should not have any "write" permission.

Main configuration file (include/setting/server.sett.php) is writable. This is a security risk and this file should not have any "write" permission.

چه عددی باید بهش بدم!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
777 بدید ببین چطور میشه. البته بعد دسترسی رو بگردون!

برای اینکه بهتر بتونی دسترسی بدی میتونی از cuteftp استفاده کنی! فقط تیک میزنی خودش شماره دسترسی رو میزنه

agahassan

کاربر عضو
نه برادر داخل هردوتا فایل یعنی file و include/setting/server.sett.php دسترسی write تیکشو بردار حالا هرچی که هست . عددش مهم نیست مهم اینه که تمام تیک های write برداشته بشه البته فقط روی اون دوتا فایل

agahassan

کاربر عضو
در ضمن اگه اسکریپتت نسخه رایگان 3.4 باشه با نصب فارسی ساز تمام صفحلتت بهم میریزه . به نظر من برو پشتیبانی پی اچ پی فاکس و نسخه طلایی همارا با 100 فارسی شدرو 25 تومن بخر خودمم همینکارو کردم :67:

بالا