نصب اسکریپت موسیقی

سعید سلیمانی

تازه وارد
آقا سلام من تازه عضو انجمن شدم لطفاً راهنمایی کنید که چطور می شه

[h=2] [/h]

wwefa

تازه وارد
اونی که تو داکیومنت هست رو باید بریزی توش. تمامی چیزای لازم برای نصب تو پی دی اف های پوشه ی داکیومنت هست هر چی هم لازم دارید این تو هست MusicCloudPlayer_1.3 اون پوشه دگه رو بیخالش بشید براتون الان دانلود کردم اسکریپت رو تا ج سوالتونو بدم

سوالی دارید بفرما

سعید سلیمانی

تازه وارد
ببخشید می تونید برام آماده نصبش کنید بدید من فقط نصب کنم ممنون می شم چون ظاهرا آپدیت بسته و دیتابیس داره در ضمن کنترل پنل مدیریتی نداره اگه می شه چک کنید ممنون می شم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما زحمت اپلودش رو بکشید...

اگر در نصب گیر کردید بعد تاپیک بزنید... اینطوری کسی نمیتونه برای شما پیشبینی مشکلات رو بکنه...

سعید سلیمانی

تازه وارد
با سلام نیازی نیست کسی پیش بینی مشکلات بکنه من سوالم رو پرسیدم شما اگر با پاسخ دادن آشنا نیستید لطفاً سکوت اختیار کنید.

من در حال نصب اسکریپت بر روی لوکال هستم ولی می بینم پنل مدیریتی اجرا نمی شود و اسکریپت بدون نیاز به دیتابیس اجرا می شود. لطفا دوستان راهنمایی کنند.

mohamad70

کاربر عضو
با سلام نیازی نیست کسی پیش بینی مشکلات بکنه من سوالم رو پرسیدم شما اگر با پاسخ دادن آشنا نیستید لطفاً سکوت اختیار کنید.من در حال نصب اسکریپت بر روی لوکال هستم ولی می بینم پنل مدیریتی اجرا نمی شود و اسکریپت بدون نیاز به دیتابیس اجرا می شود. لطفا دوستان راهنمایی کنند.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------سلام

دوست عزیز چقدر عصبانی هستی؟!؟

محمد مدیر پرشین اسکریپته و استاده به تمام معناست....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سعید سلیمانی

تازه وارد
حالا کسی نبود راهنمایی کنه؟!

یا حداقل اسکریپتی برای موزیک بهم بده زیبا و کاربر پسند.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر کسی باشه کمک میکنه ، قوانین رو رعایت کنید و پشت سر هم تاپیک نزنید

سعید سلیمانی

تازه وارد
بله اینجا رو حق دارید ولی تایپیک از چشم می افته و دوستان نمی بینند برای همین بروزش می کنم.

چشم سعی می کنم کمتر تایپیک در رابطه کمک کنید بزنم. :) :)

بالا