نصب اسکریپت چت روم

arazazary

تازه وارد
با سلام

من اسکریپت چت et_chat_v307b3 رو نصب کردم درست نمی دونم خوب و کامل نصبش کردم یا نه

حالا چند تا سوال دارم که امیدوارم برای هر کدوم پاسخ کامل بگیرم (لطفا)

اول اینکه وقتی تو مرورگرم آدرس سایت رو میدم صفحه ی نصبش رو میاره loyalcharge.ir چطور باید از این لینک استفاده کنم که باهاش وارد صفحه ی چت بشم ؟

دوم اینکه اگه با این لینک وارد بشید می بینید که این صفحه ظاهر میشه ، آیا این همون صفحه ی ورود به چت رومه؟ و شکل صفحه ی چت اینجوریه ؟ اگه اینجوری نیست راه حل چیه؟

و سوم اینکه چه جوری باید وارد بخش مدیریت بشم؟

آیا اسکریپت بهتر از این که فارسی هم باشه توی سایت وجود داره؟

لطفا راهنماییم کنید چون من خیلی وارد نیستم

با تشکر از کاربران محترم انجمن

mostafa98

کاربر عضو
با سلام من اسکریپت چت et_chat_v307b3 رو نصب کردم درست نمی دونم خوب و کامل نصبش کردم یا نه

حالا چند تا سوال دارم که امیدوارم برای هر کدوم پاسخ کامل بگیرم (لطفا)

اول اینکه وقتی تو مرورگرم آدرس سایت رو میدم صفحه ی نصبش رو میاره loyalcharge.ir چطور باید از این لینک استفاده کنم که باهاش وارد صفحه ی چت بشم ؟

دوم اینکه اگه با این لینک وارد بشید می بینید که این صفحه ظاهر میشه ، آیا این همون صفحه ی ورود به چت رومه؟ و شکل صفحه ی چت اینجوریه ؟ اگه اینجوری نیست راه حل چیه؟

سلام دوست عزیز

جواب سوال اول و دوم اینه اسکریپت داخل پوشه بوده به خاطر همین آدرستون به این صورت شده (البته میتونید انتقالش بدین)

آدرس پنل مدیریت شما هم مثل کاربرا هست شما یوزرنیم خودتون رو وارد کنید

تا کادر پسورد برای شما ظاهر بشه پسورد خودتون رو وارد کنید.

من یه عکس از محیط ادمین شما گرفتم

مشکلی بود باز در خدمتم

ارداتمند شما mostafa98

13504724981.png

arazazary

تازه وارد
با سلام دوباره

ابتدا از کمک ها و راهنمایی های شما دوست عزیز تشکر می کنم من اسکریپت رو بهکمک شما نصب کردم و به خوبی کار کرد ولی به خاطر اینکه ظاهر اسکریپت نا مناسب بوده و من هم قدرت طراحی قالب برای این اسکریپت رو نداشتم تصمیم گرفتم آنرا حذف و یک اسکریپت دیگر جایگزین کنم من اسکریپت pcpin_chat_v622 رو جایگزین کردم و از شما درخواست راهنمایی جهت نصب این اسکریپت رو دارم

من طبق مراحل نصب را مثل اسکریپت اصلی پیش رفتم ولی وقتی وارد ساب دامین شدم تا مراحل بعدی نصب رو ادامه بدم با این پیغام مواجه شدم

[h=3]Chat locked[/h]Delete directory install in order to continue.

ترجمه ی این پیغام به این معنی است که باید دایرکتوری نصب رو حذف کنم و من این کار رو انجام داردم ولی با این پیغام مواجه شدم

Fatal error: Your installation is broken. Reinstall needed!

راه حل چیه لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

بالا