نصب قالب be theme

• نویسنده موضوع sanaa
  • تاریخ شروع

sanaa

تازه وارد
دوستان سلام

من میخوام قالب بی تم رو نصب کنم... باراولم هست که میخوام قالب نصب کنم و متاسفانه اطلاعات کافی برای اینکارو ندارم

اولا وقتی فایل های زیپ رو توی هاست آپلود میکنم میگه شما قبلا این فایل رو آپلود کردین؟ در صورتی که اینطور نیست!!

دوما فایل file.zip رو هر کاری میکنم اکسترکت نمیشه. این پیغامو میده:

Archive: /home/yahoogle/public_html/wp-content/themes/be theme 10.5/file.zip
inflating: .DS_Store

یه جایی هم دوستان توضیح دادن ( افزونه های js_composer و layerslider و revslider از پوشه plugins حذف شدن پس اونها رو هم پس از آپلود بصورت زیپ در همین پوشه قرار بدید و از داخل نصب افزونه خود قالب اقدام به نصبشون کنید ) متوجه نشدم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین

دوستان گرامی اگه ممکنه یه توضیح جامع از صفر تا صد برای نصب و پیکربندی این قالب بذارید که بتونم خودم اینکارو انجام بدم 

سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برای اینکار شما باید کل مجموعه رو پس از دانلود در یک فایل زیپ قرار بدی و بعد آپلود کنی اونم از طریق هاست یا اینکه به صورت اکسترکت شده در پوشه تم وردپرس قرار بدی اگر باز شدن ایراد داره پس فقط پوشه مربوط به تم رو آپلود کنید .

موفق باشید

sanaa

تازه وارد
مرسی جاویدان عزیز

تا اینجای کارو پیش رفتم. همه رو جداگانه آپلود کردم.. پوسته بی تم و چایلد جدا جدا توی ورد پرس نمایان شدن

من بی تم اصلی رو فعال کردم... چایلد رو چیکارش کنم ... نباید فعال بشه؟

بعدش حالا تو آدرس سایتم ظاهر پوسته رو نمیپسندم... چطور دموها رو ببینم و ازکجا دموی مورد نظرمو فعال کنم

من اولین باره میخوام سایت راه اندازی کنم با پیکربندی و تنظیمات قالب اصلا آشنایی ندارم

اگه ممکنه دراین باره توضیحات جامعی بذارین که بتونم خودم اینکارو انجام بدم.

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

نیازی به فعال سازی پوسته کودک نیست ولی اگر بخواید در سورس قالب تغییرات بدید بهتره پوسته کودک رو فعال کنید .

برای دمو کمی مشکل هست چون بی تم نیازمند داشتن اکانت خریداری شده هست تا منابع بارگذاری بشه و اینکار رو کمی سخت کرده پس باید خودتون اقدام به تغییرات کنید .

بیشتر تنظیمات برای 1 برگه بر اساس اسلایدر و ویژوال هستش وگرنه باقی تنظیمات از داخل خود قالب قابل انجام هست .

ساده ترین روش اینه شما مقداری مطالب قرار میدید باقی رو بر اساس ساید بارها و اسلایدر ادامه میدید بیشتر تنظیمات قابل فهم هست

بنده کمی مشکلات پیدا کردم وگرنه قبلا هم قول داده بودم که این قالب رو با دمو فعال برای دسوتان قرار بدیم که فعلا فرصت نشده ولی تو این هفته سعی خواهم کرد تا خدا چه خواهد

موفق باشید

sanaa

تازه وارد
مرسی. اگه اینکارو کنید که واقعا ممنون میشم  :63:

پس پوشه دموها رو بیخود آپلود کردم؟ یعنی بدردم نمیخوره پاکش کنم؟

راستش من خیلی متوجه نشدم چطور و از کجا تنظیمات رو شروع کنم چون سررشته ای از اینکار ندارم و اصلا با رشته من هیچ ارتباطی نداره ...اما خیلی دوس دارم یاد بگیرم و الانم بهش نیاز دارم باید هرطور شده زود فروشگاهمو راه بندازم

میشه یه لینکی جایی بهم معرفی کنید که از صفر تاصد قدم به قدم توضیح داده باشه فعلا کارم راه بیوفته؟ ممنون میشم  :53:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

صفر تا صد جایی ندیدم همه بر اساس تجربه و پرسش و پاسخ به اینجا رسیدن اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید منبع عالی سایت وردپرس هستش وگرنه در هر قسمت مشکل خوردید اول جستجو و در صورت نبودن جواب سوال رو مطرح کنید. در مورد دمو هم سعی خواهم کرد خیلی زود قرار بدم امروز در حال انتقال بی تم جدید هستم بعد از نصب چند تا تست میگیرم  و در صورت امکان با کمک مدیران انجمن اون رو انتقال میدم انجمن

موفق باشید

sanaa

تازه وارد
مرسی از زحمات شما ممنون... جستجو کردم چیزی پیدا نشد

الان مشکلم اینه که سایت من اصلا ظاهر فروشگاهی نداره !!

چیکار کنم منوهای اصلی و ثانوی تو سایت دیده بشن  :-??  

از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sanaa

تازه وارد
دوستان کارمو تا حدودی پیش بردم اما چنتا سوال برام پیش اومد لطفا راهنمایی کنین

چطور میتونم لوگوی BE theme رو در پوسته از هدر سایت حذف و لوگوی خودمو جایگزین کنم؟

و همچنین برای استفاده از تصویر در هدر و یا تغییر رنگ هدر و فوتر چیکار کنم؟

به قسمت نمایش >> تنظیمات قالب  مراجعه کردم... اما همه بخشهاش غیر فعاله !

قسمت ویرایشگر هم که لازمه کد نویسی بدونم که متاسفانه نمیدونم

دیگه اینکه من برای حساب کاربری، افزونه theme-my-login.6.4.1 رو نصب کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم

حالا چطور این صفحه رو برای کاربر فارسی کنم؟

با سپاس 

با سپاس

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

قالب بی به 11.5 ارتقا پیدا کرده و این یعنی با وردپرس و ووکامرس جدید کاملال هماهنگ شده پس کمی صبور باشید تا قرار بگیره ورژن موجود در انجمن اگر این بود که هیچ در غیر اینصورت صبور باشید

متاسفانه هاست رایگان دسترس ما رو بست چون فایل بی تم بیش از 100 مگابایت هستش و انتقالش کمی سخت شده اگر دوستان هاست رایگان درست درمونی میشناسند لطفا معرفی کنند شاید فرجی بشه

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا