نصب نشدن افزونه در تنظیمات وردپرس

alireza2020

تازه وارد
با سلام

زمانی که می خواهم افزونه ای را نصب کنم بعد از مدتی صفحه سفیدی می اید واین پیغام را می دهد ( پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2019/01 برود. ) ضمنا من قبلا قالبی را در سایت خودم را به صورت پیش نمایش زنده عوض کردم واین باعث شدکه سایت من از دسترس خارج بشه وزمانی که به ادرس سایت خودم مراجعه می کردم این پیغام را می داد(

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function of_get_option() in /home/foroshgaeali/public_html/wp-content/themes/file/header.php:103 Stack trace: #0 /home/foroshgaeali/public_html/wp-includes/template.php(684): require_once() #1 /home/foroshgaeali/public_html/wp-includes/template.php(643): load_template('/home/foroshgae...', true) #2 /home/foroshgaeali/public_html/wp-includes/general-template.php(45): locate_template(Array, true) #3 /home/foroshgaeali/public_html/wp-content/themes/file/index.php(1): get_header() #4 /home/foroshgaeali/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/foroshgae...') #5 /home/foroshgaeali/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/foroshgae...') #6 /home/foroshgaeali/public_html/index.php(17): require('/home/foroshgae...') #7 {main} thrown in /home/foroshgaeali/public_html/wp-content/themes/file/header.php on line 103

)

البته الان قالب سایت را عوض کرده ام برای همین سایت نشان می دهد www.foroshgaeali.ir اگر دوباره همان قالب اصلی را فعال کنم باز همین پیغام را می دهد وضمنا هیج افزونه ای هم نمی توانم نصب کنم چون همان پیغام بالا را میدهد ( پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2019/01 برود. ) لطفا راهنمایی کنید

alireza2020

تازه وارد
شرمنده نمی دونم چرا نمی توانم وارد سایت شوم پس از اینکه وارد شدم قالب را برایتان در اینجا می گذارم البته منظورتاناینه که از تنظیمات وارد کدهای این قالب بشوم وکپی کرده آن را اینجا بگذارم؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
دوست عزیز ، از هاست اقدام کنید. قالب و فایل ارور لاگ را بزارید . اگر اشنایی ندارید ، در تلگرام با من در ارتباط باشید . 

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یک نکته مهم اینست که شما باید بدانید بهتر است اگر قالبی در مخزن وردپرس قرار ندارد از شیوه بروزرسانی از داخل پنل مدیریت اقدام نکنید.

بهترین شیوه استفاده از پنل سرور و رفتن به محل بارگذاری قالب یا افزونه هاست و سپس فایل را به صورت زیپ آپلود و در محل مورد نظر اکسترکت کنید.

نکته مهم فقط اینست که پوشه باید به طور مستقیم به فایلها دسترسی بدهد و پوشه در پوشه نشود.

ضمنا یک قالب درست برای مسیر شناسی از نام پوشه استفاده می کند پس اگر نام پوشه را جهت برخی ترس امنیتی تغییر داده اید آنرا اصلاح کنید.

نکته بعدی اینجاست که شما هیچگاه نباید بگذارید خطا ها در صفحه اصلی به نمایش دربیایید  این باعث خطر است.

برای اینکه بفهمید چرا خطا دارید ساده ترین راه اینست که نسخه دریافتی قالب خودتان را با نسخه آخر توزیع شده طراح اصلی (منظور محل خریداری یا دریافت نال نیست) بسنجید و اینکه آیا با نسخه فعلی وردپرس همانگ هست یا خیر.

ضمنا سایت فروشگاهی نیازمند نصب وکامرس نیز هست یعنی قبل از نصب یا بعد از نصب قالب شما باید اگر نیازمند الزاماتی مانند افزونه یا نسخه php یا تنظیمات دیگری است انجام دهید.

موفق باشید

alireza2020

تازه وارد
با سلام

شرمنده زیاد وارد نیستم امابنده همین کار را انجام دادم ولی پیغام این را می دهد که نمی تواند این افزونه را نصب کند الان که افزونه ای هم که نصب است نمی تواند بروزرسانی کند وآن قالب در مخزن بود من از جایی نیاوردم  با تشکر از راهنمایی

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

یه نگاه به اونچه که نوشته شده بندازید عکس گویایی همه چیز است

در عکس گفته شده پلاگین نیازمند فعال بودن وکامرس است یعنی شما باید اول وکامرس رو فعال کنید.

دوم وقتی می نویسه پوشه جدید نمی توان ساخت یعنی یا فضا ندارید یا این پوشه هست و باید فقط از داخل افزونه ها اون رو فعال کنید یعنی یکبار قبلا نصب شده . برخی افزونه ها پس از تغییرات گاهی نیازمند حذف کامل و نصب مجدد هستند البته اولویت با بررسی وجود یا عدم وجود این افزونه در سایت شماست پس اول بررسی کنید که افزونه احتمالا در پوشه افزونه ها هست یا خیر

ضمنا قبلتر هم گفتم پیش نیاز یعنی فعال بودن وکامرس که خود سیستم هشدار داده است

موفق باشید

alireza2020

تازه وارد
با سلام

سه مشکل از چهار مشکل حل شد اما هنوز نتوانستم ووکامرس را در منو های کناری بیاورم لطفا بگوئید چکونه ووکامرس را در سمت راست تنظیمات بیاورم

وسال دوم اینکه چگونه وارد سی پنل سایت خودم بشوم در صورتی که نام کاربری ورمز را فراموش کرده ام

بالا