نصب نشدن دمو قالب

37399bd7

تازه وارد
سلام

قالب topdeal از راستچین خریدار کردم اما هر کاری کردم دمو در هاست نصب نمیشه ، دمو داخل لوکل نصب میشه اما داخل هاست ارور 504 میده و بعد که با اسمش نبر وصل میشم مینویسه Erore :))))))) 

البته برای ریختن دمو از افرونه One Click Demo Import استفاده می کنم که خود قالب گفته حتی به صورت دستی فایل XML  آپلود می کنم اما بازم نمیشه 

از خود درون ریز وردپرسم امتحان کردم نشدش 

همه چی چک کردم فایل دمو وجود داره اما ایمپورت نمیشه داخل pc خودم میشه اما داخل هاست نه

تمام افزونه ها و... مورد نیاز قالبم نصب کردم اما بازم نشد

دو روزه دارم باهاش سر و کله میزنم اما نمیشه!!!

فروشنده هم اصلا پاسخگو نیست

ممنون می شم اگه کسی راهکاری داره بگه

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوست عزیز اگر توی لوکال نصب میشه ولی توی سرور نصب نمیشه، یقیناً با توجه به خطای سری ۵۰۰ که می گیرید به دلیل محدودیت های سرور میزبانی شما هست.

ببینید پیش نیازهای پوسته شما چی هست و از هاستینگ تون بخواید که اونهارو فراهم کنه.

پارامترهایی مثل نسخه php و mysql یا مقادیر max_execution_time  و upload_max_filesize و post_max_size و ...

37399bd7

تازه وارد
دوست عزیز اگر توی لوکال نصب میشه ولی توی سرور نصب نمیشه، یقیناً با توجه به خطای سری ۵۰۰ که می گیرید به دلیل محدودیت های سرور میزبانی شما هست.

ببینید پیش نیازهای پوسته شما چی هست و از هاستینگ تون بخواید که اونهارو فراهم کنه.

پارامترهایی مثل نسخه php و mysql یا مقادیر max_execution_time  و upload_max_filesize و post_max_size و ...
نه هیچ مشکلی وجود نداره 

به پشتیبانی هم ارتباط بر قرار کردم گفتن ماژول خاصی برای PHP داره؟ گفتم نه

تا حالا 100 بار قالب و دمو نصب کردم تا حالا  به همچین مشکلی بر نخورده بودم

Qalekhani

قلعه‌خانی
خطاهای سری ۵۰۰ خطای سمت سرور هست. چیزی نیست شما بخواید شخصاً برطرف کنید.

شما می فرمایید روی لوکال هاست بدون مشکل نصب میشه ولی روی هاست میزبانیتون خطای ۵۰۰ میده.

این فقط یه معنی داره اونم این که پیشنیازهای قالب تامین نشده باشه.

بالا