نصب ویندوز روی لب تاب

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
دوستان نصب ویندوز روی لب تاپ مانند سیستم های خانگی هست یا تنظیمات خاصی داره؟

arash

کاربر عضو
مثل همونه . فقط اگه سي دي يا دي وي دي هاي ويندوز ارجينالش رو دارين بايد دقت کنين که يهو همه هارد رو پاک نکنين .

اگه هم ندارين بهتر هست که بسته به مارک لپ تاب سي دي هم مارکش رو از اينترنت دانلود کنين .

اگر هم وقتش يا امکانش رو ندارين باز هم مهم نيست از همون نسخه که روي کامپيوتر معمولي استفاده مي کنين بهر ببرين !

jing

کاربر عضو
مگه سی دی ویندوز لب تاب با سی دی ویندوزسیتسم خانگی فرق داره؟

مارک لب تاب del هستش

الآن ویندوز 7 نصبه میخوام xp نصب کنم

m2121

تازه وارد
نه عزیزم ، تو ایران این چیز ها معنی نداره !

مگه اینکه اوریجینال باشه که پیدا میشه ولی شما حاضر نیستی براش 90 هزار تومن بدی !

پس همون سی دی هزار تومن خودمون رو بخر و شروع کن به نصب کردن !

پیشنهاد : ایکس پی ارزش ریختن روی لپ تاپ رو نداره ! یه خورده با سون کار کن ، بهش عادت می کنی !

آموزش : فرق با نصب معمولی اینه که شما برای نصب xp توی بوت باید هارد رو از ساتا به آی دی ای تبدیل کنی !

در ضمن : نیاز نیست شما دوباره بطور دستی ویندوز بریزی ! با زدن 1 دکمه می تونی با استفاده از بک آپ ، ویندوزت رو مثل روز اولی که خریدی کنی ! ( در صورتی که درایور بک آپ رو پاک نکرده باشی )

چون xp ساتا ساپورت نیست !!!!

emadh

تازه وارد
البته میتونی روش نصب کنی ولی قلق داره

اول شما نرم افزار nlite رو دانلود کن - بعد درایور هارد لب تاپت رو پیدا کن - بعد با nlite یه سی دی ویندوز سفارشی بساز - بعد هم که نصب کن

من تا حالا لب تاپ های مدل acer - dell - toshiba - hp و ... که اصلا روش ایکس پی نصب نمیشده رو نصب کردم .

یا علی

jing

کاربر عضو
حقیقتش لب تاپ مال خودم نیست مال یکی از دوستان است میگه از سون خوشم نمیاد xp میخوام. منهم تا حالا روی لب تاپ ویندوز نصب نکردم برای همین سوال گرفتم...سوال:

+ایکس پی ارزش ریختن روی لپ تاپ رو نداره مگر چه مشکلی پیش میاد؟

+تبدیل هارد از ساتا به آی دی ای بصورت معمولی انجام میشه یعنی منظورم اینه وقتی برای سیستم خانگی بوت ویندوز از هارد به سی دی رام تبدیل می کنیم به همین سادگی هست؟

+ xp ساتا ساپورت نیست .........سیستم خانگی هارد ساتا داره ولی xp نصبه !!

بالا