نظرخواهی+قیمت گذاری درمورد محصول جدید من

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

masoomi

کاربر عضو
پی اسیا سلام.

سال نوتون مبارک.

بعد از نزدیک به 25 روز دوری از پرشین اسکریپت و مسافرت و خوش گذرونی برگشتم به پرشین اسکریپت.

دیدم ماشالله هر روز بهتر از دیروز شده دست محمد خودمون و بقیه اساتید درد نکنه با بروز نگه داشتن پی اس و انجمنش توی ایام تعطیلات.

بخش فروشگاه محصولات دیجیتال (مجازی یا هرچی که اسمشو میذارید) هم که رونق گرفته.

شاید استارتر یا کاتالیزور کار فروشگاه من بودم. اما از همه عقبتر موندم :D

بگذریم...

قبل از اینکه برم مسافرت، (قبل از عید)، داشتم روی یه سایت کار میکردم که همون موقع به محمد هم نشونش دادم و قرار بود که بذارمش توی فروشگاه برا فروش.

اما نشد و تعطیلات شروع شد و منم دیدم بهتره از این فرصت استفاده کنم و تست کنم کارمو. تست کردم و خدائی همه چیش عالی شده و سئوش خیلی خوب از آب درومده.

You must be registered for see images attach

توضیحات پکیج راه اندازی سایت دانلود محتوای اندروید مخصوص سیستم مدیریت محتوای وردپرس:

این پکیج شامل موارد زیر است:

- پوسته زووز دروید، طراحی شده بر روی هسته قدرتمند WPzoom با امکان تنظیم نمایش سایت در دو حالت ایجکس یا حالت استاندارد و سرعت بارگذاری و سئوی فوق العاده بالا و سامانه هدایتگر روبوت موتورهای جستجوگر جهت ایندکس سازی دقیق محتوای سایت با امکان نمایش تبلیغات جداگانه در صفحه اصلی و صفحات داخلی. (این پوسته با بازطراحی پوسته و سفارشی سازی + اختصاصی سازی جهت انتشار محتوای اندروید ساخته شده. میتونید نسخه از پوسته اصلی رو نصب کنید تا ببینید چقدر تغییر کرده و چقدر امکانات اضافه شده).

- افزونه های مرتبط با زووز دروید به صورت فارسی، نیمه فارسی و سفارشی سازی شده (مجموعا 1+21 افزونه) با امکان بروزرسانی از مخزن رسمی وردپرس.

- آموزش قدم به قدم نصب، راه اندازی و استفاده از پوسته زووز دروید و افزونه ها.

- آموزش ساخت اپلیکیشن مربوط به سایت جهت نصب بر روی دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید توسط کاربران جهت اطلاع از آخرین بروزرسانی های موجود در سایت شما، با امکان نمایش تعداد مطالب جدید در نوار اعلانات دستگاه اندرویدی.

- نصب و راه اندازی رایگان و آموزشهای مورد نیاز مشتری فقط برای خرید اول.

ویژگی های پوسته زووز دروید:

- دارای 3 ستون:

ستون تبلیغ (سمت چپ).

ستون مطالب و محتوا (وسط).

ستون تبلیغات و ابزارکها (سمت راست).

- بخش تبلیغات:

تبلیغات در سربرگ (نمایش بنر 60*468 در سربرگ).

تبلیغات در ستون سمت چپ صفحه اصلی.

تبیلغات در ستون سمت چپ صفحات داخلی.

تبلیغات در ستون سمت راست تمام صفحات.

- پشتیبانی از ابزارک:

استفاده از ابزارکهای مورد نیاز توسط خودتان.

استفاده از ابزارک نمایش تازه های سایت همراه با تصویر بندانگشتی.

- محتوای صفحه اصلی:

-هدر سایت شامل لوگو و بنر تبلیغاتی.

-نوار منوی زیر هدر با امکان تنظیم از بخش "فهرست ها"ی وردپرس.

-امکان تنظیم و نمایش باکس "منتخب ها" جهت نمایش نرم افزار، بازی و ظاهرساز منتخب.

-ستون راست و چپ شامل آن چیزی که نیاز دارید.

+ستون وسط شامل محتوای:

*باکس "پیشنهاد ویژه" و نمایش 3+1 پست ویژه همراه با تصویر و توضیح.

*باکس "تازه ها" و نمایش آخرین مطالب سایت همراه با تصویر و توضیح.

-فوتر سایت.

- محتوای صفحه نوشته:

-هدر سایت شامل لوگو و بنر تبلیغاتی.

-نوار منوی زیر هدر با امکان تنظیم از بخش "فهرست ها"ی وردپرس.

-ستون راست و چپ شامل آن چیزی که نیاز دارید.

+ستون وسط شامل محتوای:

*عنوان اپلیکیشن.

*تصویر معرفی اپلیکیشن.

*توضیحات اپلیکیشن.

* 6 اسکرین شات (تصاویر) اپلیکیشن همراه با بزرگنمایی خودکار با حرکت موس.

+باکس توضیحات و دانلود شامل:

*نسخه اندروید مناسب.

*حجم.

*لینک دانلود.

*لینک کمکی اول.

*لینک کمکی دوم.

*لینک دیتای اول.

*لینک دیتای دوم.

*لینک در سایت اصلی.

*قیمت واقعی.

*قیمت برای شما.

*سایر اطلاعات (جهت درج توضیح نصب یا مسیر انتقال دیتا).

*بارکد با لینک مستقیم اپلیکیشن جهت اسکن و دانلود مستقیم فایل APK اپلیکیشن بر روی موبایل یا تبلت بدون باز شدن صفحه سایت.

+باکس "شاید برایتان جالب باشد:

*شامل 6 اپلیکیشن مشابه همراه با تصویر و افکت خاص.

-بخش نظرات.

فوتر.

اپلیکیشن ساز داخل پکیج:

حتما تا به حال اپلیکیشن گوگل مارکت یا "بازار" یا "مایکت" و یا "کندو" را دیده اید. این اپلیکیشنها به منظور ارائه آخرین اپلیکیشنهای درج شده در وب سایت رسمیشان بر روی گوشی ها و تبلتهای اندرویدی تهیه شده اند.

شما هم می توانید برای سایت خود این چنین اپلیکیشنی بسازید و در اختیار بازدیدکنندگان سایتتان قرار دهید تا به صورت مستقیم از طریق گوشی یا تبلتشان از آخرین بروز رسانی های سایت شما مطلع شوند...

فکرش را بکنید...

یکی از کاربران سایت شما، اپلیکیشن مخصوص سایتتان را دانلود و نصب کرده است و اکنون در یک مهمانی حضور دارد.

شما سه اپلیکیشن جدید برای دانلود در سایتتان قرار می دهید.

بلافاصله گوشی کاربر شما در داخل جیبش زنگ و ویبره میخورد و شخص مورد نظر گوشی خود را چک می کند...

در قسمت نوار اعلانات گوشی یا تبلت، نوشته شده: 3 اپلیکیشن در سایت ...

با لمس این متن، وارد اپلیکیشن شما می شود و توضیحات اپلیکیشن ها را خوانده و آن ها را دانلود و نصب می کند.

به همین راحتی، همیشه و همه جا سایت شما در دسترس مخاطبانتان خواهد بود :)

نظرتون درمورد این پکیج چیه و اگه قرار باشه برای فروش توی فروشگاه پرشین اسکریپت قرار داده بشه، ارزش ریالیش چقدر میتونه باشه.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoomi

کاربر عضو
ینی سرعت فعالیت انجمن پرشین اسکریپت به حدیه که این تاپیک من در کسری از ثانیه شوت شده بود اون پائیین پائینا :D

این پست رو هم صرفا جهت بالا آوردن این تاپیک دادم. البته با اجازه :D

mahdiali35

کاربر عضو
درود....شما خودت فکر میکنی چقدر ارزش داشته باشه ؟!

masoomi

کاربر عضو
اگه خودم میخواستم قیمت تعیین کنم که بدون اینکه از شما اساتید نظر بخوام، میذاشتم تو فروشگاه یا خودم میفروختم یا توی بازارچه همین انجمن قیمت میدادم میفروختم :D

mahdiali35

کاربر عضو
اگه خودم میخواستم قیمت تعیین کنم که بدون اینکه از شما اساتید نظر بخوام، میذاشتم تو فروشگاه یا خودم میفروختم یا توی بازارچه همین انجمن قیمت میدادم میفروختم :D
نشد دیگه....من میخام بدونم شما برای قالبی که طراحی کردی چقدر ارزش قائلی و ارزش این زحمتی که کشیدی رو چقدر میدونی ؟!

Ehs@n

کاربر عضو
درود!

با قیمتش و اینا کار ندارم ولی نظر شخصیم رو در باره قالب میگم!

زیاد برام خوش آیند نبود! ترجیح می دادم که یه قالب گرافیکی ببینم تا این! خیلی ساده است. به نظرم گرافیکش می تونست خیلی بهتر باشه.

ولی هر کس یه نظری داره و نظر شما محترم ه :53:

خسته نباشی رفیق :41:

masoomi

کاربر عضو
نشد دیگه....من میخام بدونم شما برای قالبی که طراحی کردی چقدر ارزش قائلی و ارزش این زحمتی که کشیدی رو چقدر میدونی ؟!
صادقانه گفتم که قالب روی یکی از محصولات

WPzoom یعنی "زنکو" بازطراحی شده.

انقدری برام ارزش داشته که برای تست، حتی براش یه هاست و دامین و هاست دانلود گرفتم (که بعدا هاست دانلود رو که یک ماهه پولشو داده بودم، بیخیال شدم).

تعداد ساعت کاری که برای بازطراحی و سفارشی سازی و تنظیم اولیش صرف شده، چیزی بین 60 الی 72 ساعت بوده. بعد برای ویرایش و اصلاح چیزی حدود 20 ساعت و برای تست هم تقریبا 20 روز صرف شده + هزینه های جانبی.

راستشو بخواین، میخواستم اینو مجانی منتشر کنم.

اما دیدم چیز مجانی، از نظر ایرانیا اینطور قلمداد میشه که براش هیچ زحمتی نکشیده شده و مزخرفه.

ارزشی که من بخوام روی این کار بذارم، شاید (نه حتما)، چیزی بین 15 هزار تومن الی 50 هزار تومنه.

نظر شما چیه؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
پوسته ی خوبیه خسته نباشی! ولی همونطور که احسان عزیز گفتند رابط کاربری مناسبی نداره و بهتره هنوز روش کار کنی چون کاربران همیشه دنبال پوسته های مدرن هستند...

اگر یک مقدار بیشتر روش کار کنی و از Framework های استاندارد استفاده کنی جالب تر میشه!

:53:

masoomi

کاربر عضو
درود!با قیمتش و اینا کار ندارم ولی نظر شخصیم رو در باره قالب میگم!

زیاد برام خوش آیند نبود! ترجیح می دادم که یه قالب گرافیکی ببینم تا این! خیلی ساده است. به نظرم گرافیکش می تونست خیلی بهتر باشه.

ولی هر کس یه نظری داره و نظر شما محترم ه :53:

خسته نباشی رفیق :41:
احسان جان، حرفتون متین.

اما به عنوان یه کاربر سایتهای دانلود، چه خارجیش و چه ایرانیش، از شلوغی سایت + سرعت کمشون خوشم نمیاد.

همین پرشین اسکریپت رو میبینید؟ چقدر سادست. بقول ممد: نمیخوام کاربرا توش گم شن و نتونن چیزی رو که میخوان پیدا کنن.

mahdiali35

کاربر عضو
منظور دوستان این نیست که قالب جوری باشه که شلوغ بشه و کاربر توش گم بشه... فک کنم منظورشون این باشه که با همین امکانات و حجم قالب میشه قالب گرافیکی تری ساخت...!!! در کل رو گرافیکش بیشتر کار بشه.... اما از لحاظ امکانات خوبه....

شاد باشید... :67:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا