نظرسنجی درباره وبـسایت فروش محصولات وبمستران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sir-mahan

تازه وارد
سلام دوستان ، من ی سایت فروش دارم که کاربرا میتونن در اون اسکریپت ها ، قالب ها ، افزونه هاشون رو بفروشن
تسویه هفتگی هستش و 17% پورسانت میگیرم که از اکثر جاها کمتر میگیرم و کمتر از این درصد نیست !
سایت رو با edd راه اندازی کردم و قالب رو اختصاصی کار کردم تا از تم فارست استفاده کنم !
hamyarkasb.com
ممنون میشم مشکلات سایت رو بگین و اینکه چجوری فروشنده جذب کنم؟​

alikamankesh

تازه وارد
سلام.

سایت خیلی قشنگ و کاربردیه.

من مدت ها بود که دنبال این جور سایت ها می گشتم چندتا پیدا کردم که به درد نمی خوردن.من هم طراح قالبم

منو می شناسی؟

همونی که توی تایپک بقلی پرسیدم چه سایتی بزنم.

ممنون

راستی می تونی بری توی سایت دهوند بری توی بخش استخدام طراح سایت بعد ایمیل بهشون بزنی و بگی که بیان قالب درست کنن بزارن توی این سایت

alikamankesh

تازه وارد
ببخشید چطوری باید محصول جدید توی سایتتون بزارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sir-mahan

تازه وارد
ببخشید چطوری باید محصول جدید توی سایتتون بزارم

این فرم رو کامل و دقیق پرمیکنید ! بعد 24 ساعت به عنوان فروشنده تایید میشید و این طریق hamyarkasb.com/wp-login.php وارد بشید و از منو محصولاتتون رو بفرشید .. سوالی داشتید تلگرام در خدمتم telegram.me/mahanazr

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن گفتگوی ازاد

اولین مشکل شما ، فروش محصولات دیگران هست

کاری به محصولات خارجی ندارم که کپی هست اما محصول کانی شاپ ، یک محصول ایرانی هست... و فروش اون بدون اجازه غیر مجاز است.

sir-mahan

تازه وارد
انتقال یافت انجمن گفتگوی ازاد

اولین مشکل شما ، فروش محصولات دیگران هست

کاری به محصولات خارجی ندارم که کپی هست اما محصول کانی شاپ ، یک محصول ایرانی هست... و فروش اون بدون اجازه غیر مجاز است.
کانی شاپ رو اقای ابراهیمی که طراحش هست رو توی بیگ تم توی پک قالب های فروشیشون گذاشته بودن و نوشته بودن مجوز فروش داره ، میخواین لینک بدم؟
من محصول ایرانی مثلا افزونه هارو خودم فارسی سازی میکنم میزارم ولی قالب هارو اگه بزارم مجوز میگیرم از طراح

sir-mahan

تازه وارد
احتراما،
ایجاد مارکتپلیس با EDD محکوم به شکسته.
بعدا میتونم به ووکامرس ارتقا بدم ! فعلا هر امکاناتی رو که کم داشتم به طراح دادم و حالت پلاگین نویسی کردیم و خودمون به edd اضافه کردیم ! برای شروع با این سیستم کار میکنم و بعد به ووکامرس ارتقا میدم ، فعلا برای شروع با edd کار کردم + امکانات ارسال پست و دسترسی کاربران مثل ووکامرس کردم پس مشکلی نیست !

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام حنان جان،

چون پلاگین های جانبی خود EDD به شدت ناکارآمده. اوایل مشکلی نیست اما اگه فروش یکم بالا بره همش باید تراکنش ها رو تایید کرد. (منظورم Front End Submissions)

هزاران مارکت با EDD ساخته شده ولی یکیشون شاخص نشده ، چه تو وب ایران چه خارج. تو ایران یا ووکامرسن یا Wpforest تو خارج هم که شاخص ها کلا اختصاصی ان ، envato , mojo , creative

---

راستش قدیما خیلی باهاش حال می کردم ولی ووکامرس بی نظیره.

پ ن : البته هیچ چیز غیرممکن نیست ولی وقتی بزرگ فکر می کنید EDD بدرد کار بزرگ نمیخوره از نظر من. وقتی بهترش هست ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام حنان جان،

چون پلاگین های جانبی خود EDD به شدت ناکارآمده. اوایل مشکلی نیست اما اگه فروش یکم بالا بره همش باید تراکنش ها رو تایید کرد. (منظورم Front End Submissions)

هزاران مارکت با EDD ساخته شده ولی یکیشون شاخص نشده ، چه تو وب ایران چه خارج. تو ایران یا ووکامرسن یا Wpforest تو خارج هم که شاخص ها کلا اختصاصی ان ، envato , mojo , creative

---

راستش قدیما خیلی باهاش حال می کردم ولی ووکامرس بی نظیره.

پ ن : البته هیچ چیز غیرممکن نیست ولی وقتی بزرگ فکر می کنید EDD بدرد کار بزرگ نمیخوره از نظر من. وقتی بهترش هست ...
سلام برادر

ووکامرس که خوبه بحثی توش نیست ولی این جمله که مارکت edd محکوم به شکسته به هیچ وجه قابل قبول نیست. این pippin خط به خط پلاگین هاش از هوک تشکیل شده و هر کم و کسری که حس بشه میشه با هوک هایی که داره براش پلاگین جانبی نوشت.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام برادر

ووکامرس که خوبه بحثی توش نیست ولی این جمله که مارکت edd محکوم به شکسته به هیچ وجه قابل قبول نیست. این pippin خط به خط پلاگین هاش از هوک تشکیل شده و هر کم و کسری که حس بشه میشه با هوک هایی که داره براش پلاگین جانبی نوشت.
داداش کیه که توسعه بده.

با شرایط موجود و جانبی های ناقصش پروژه شکست میخوره.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
داداش کیه که توسعه بده.

با شرایط موجود و جانبی های ناقصش پروژه شکست میخوره.
مشکل اینجاست که طراحی سایت شده درست کردن پازل ... همه میخوان پلاگین ها رو کنار هم بچینن سایت بیاد بالا... هرجا هم گیر کنن میگن سیستم مثلا وردپرس یا حالا edd مشکل داره.

منظورم با تو نیست چون با توانایی هات آشنا هستم ولی طرز تفکرت به نظرم در این مورد اشتباهه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا