نظر خواهی در مورد محتوای این سایت

hamid_00a

کاربر عضو
سلام به همه

دوستان این سایت منه

6 ماهه دارم شبانه روز روش زحمت می کشم ، تمام مطالب اختصاصی هست، تمام مطالب ترجمه اختصاصی دارن کلا محتوا اختصاصی هست دوست دارم نظر شما رو در خصوص سایت و محتواش بدونم به چه صورت هست و هر چیزی که ممکنه به بهتر شدنش کمک کنه بگید خیلی میتونه کمک کنه ممنون

یه سوال دیگه الان سایت من تو سایت پیوند ها لینک شده همون سایتی که وقتی صفحه ای پیلتر باشه باز میشه ایا این خوبه و میتونه تاثیر گذار باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehs@n

کاربر عضو
مطالب سایتت خوب بود ، به عنوان مثال 2 تاش رو نگاه کردم! (یکی از ویژه ها و یکی از رایگان ها ) خوب بودند !

به نظرم بهتره ویدیو ها رو در سه سطح دسته بندی کنی ،

1- پایه 2- متوسط 3- حرفه ای !

در مورد پست های ویژه هم بهتره تایم دانلود رو بیشتر از 48 ساعت کنی ! 48 ساعت به نظرم کمه! (واسه این هم که دزدی نشه از سایت بهتره فقط واسه ای پی های ایران اجازه دانلود بدی ! )

و اینکه گاهی اوقات پکیچ های ویژه بسازی و چند ویدیو رو با یه قیمت مناسب بفروشی (اینطوری حتما فروشت میره بالا )

یکی از نقاط قوت کارت قرار دادن خلاصه پست های ویژه به صورت ویدیویی بود. متن پست ها هم نه اونقدر زیاده که آدم خسته بشه و نه اونقد کم که کلا آدم نخونه!

تو پست ها حتما کیفیت ویدیو ها رو هم ذکر کن

یکی از آموزش هاتون رو هم به صورت شانسی دانلود کردم ! کیفیتش خوب بود فقط تنها چیزی که به نظرم کم بود تو ویدیو اینه که وقتی از دکمه های میانبر استفاده میکنید تو تصویر اصلا چیزی نمایش داده نمیشه ، بهتره این مورد رو به ویدیو هاتون اضافه کنید (در آینده)

یکی هم لازم نیست که تو ویدیو سایت رو باز کنید و توضیح در موردش بگید ، همین که لگوی سایت توی ویدیو هست کافیه به نظرم....

چیز خاصی دیگه به نظرم نمی رسه ! این نظر منه ، بهتره منتظر نظر دوستان هم باشی ! صد در صد میتونند بهتر از من نظر بدن چون حرفه ای تر اند.

یه فکری هم در مورد قالب تون بکنید ! قالب ساده است ولی واسه سایتی مثل سایت نسبتا قدرتمند شما ، به نظرم بهتره قالب اختصاصی داشته باشید یا یه قالب با کمی گرافیک بیشتر.

در مورد پیوند ها هم بگم، خیلی روش حساب باز نکنید ، شاید کمی روی گوگل رنک اینا تاثیر بذاره ولی رو ورودی تاثیری نداره ، حداقل من خودم که تا به امروز هیچ کدوم از سایت های پیوند ها رو باز نکردم!

موفق باشید

hharddy

کاربر عضو
سایت خوبیه خسته نباشی :41: :41:

به نظر منم به فکر یه قالب حرفه ای باش :)

پیوندهام سایت منو لینک کرده هیچ تاثیری تو رنک هم نداشته باشه حداقل روزی چندتا بازدید کننده میفرسته :d:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا از کجا فهمیدین که تو پیوندها لینکین ؟ :|

داداش سایت خوبه ولی راست میگن قالبت باحال نیست . نه اینکه باحال نیستا باحال هست ولی اختصاصی نیست . تو خیلی از سایتها داره استفاده میشه . اگه مطالب خاص هستند ظاهرش رو هم خاص کن.

hamid_00a

کاربر عضو
من دیدم از اونجا داره بازدید میاد رفتم دیدم لینک کرده تو قسمت فناوری :دی
منم همینوری فهمیدم ولی از من تو قسمت گرافیک بود

سایت خوبیه خسته نباشی :41: :41:به نظر منم به فکر یه قالب حرفه ای باش :)

پیوندهام سایت منو لینک کرده هیچ تاثیری تو رنک هم نداشته باشه حداقل روزی چندتا بازدید کننده میفرسته :d:
منم همینوجوری هستم ولی روزی میانگین 20-30 تا ورودی دارم که کم و زیاد میشه

مطالب سایتت خوب بود ، به عنوان مثال 2 تاش رو نگاه کردم! (یکی از ویژه ها و یکی از رایگان ها ) خوب بودند !به نظرم بهتره ویدیو ها رو در سه سطح دسته بندی کنی ،

1- پایه 2- متوسط 3- حرفه ای !

در مورد پست های ویژه هم بهتره تایم دانلود رو بیشتر از 48 ساعت کنی ! 48 ساعت به نظرم کمه! (واسه این هم که دزدی نشه از سایت بهتره فقط واسه ای پی های ایران اجازه دانلود بدی ! )

و اینکه گاهی اوقات پکیچ های ویژه بسازی و چند ویدیو رو با یه قیمت مناسب بفروشی (اینطوری حتما فروشت میره بالا )

یکی از نقاط قوت کارت قرار دادن خلاصه پست های ویژه به صورت ویدیویی بود. متن پست ها هم نه اونقدر زیاده که آدم خسته بشه و نه اونقد کم که کلا آدم نخونه!

تو پست ها حتما کیفیت ویدیو ها رو هم ذکر کن

یکی از آموزش هاتون رو هم به صورت شانسی دانلود کردم ! کیفیتش خوب بود فقط تنها چیزی که به نظرم کم بود تو ویدیو اینه که وقتی از دکمه های میانبر استفاده میکنید تو تصویر اصلا چیزی نمایش داده نمیشه ، بهتره این مورد رو به ویدیو هاتون اضافه کنید (در آینده)

یکی هم لازم نیست که تو ویدیو سایت رو باز کنید و توضیح در موردش بگید ، همین که لگوی سایت توی ویدیو هست کافیه به نظرم....

چیز خاصی دیگه به نظرم نمی رسه ! این نظر منه ، بهتره منتظر نظر دوستان هم باشی ! صد در صد میتونند بهتر از من نظر بدن چون حرفه ای تر اند.

یه فکری هم در مورد قالب تون بکنید ! قالب ساده است ولی واسه سایتی مثل سایت نسبتا قدرتمند شما ، به نظرم بهتره قالب اختصاصی داشته باشید یا یه قالب با کمی گرافیک بیشتر.

در مورد پیوند ها هم بگم، خیلی روش حساب باز نکنید ، شاید کمی روی گوگل رنک اینا تاثیر بذاره ولی رو ورودی تاثیری نداره ، حداقل من خودم که تا به امروز هیچ کدوم از سایت های پیوند ها رو باز نکردم!

موفق باشید
ممنون از توضیحات جامع و دوستانتون خیلی لطف کردین که انیقدر دقیق شدین و اینجوری بررسی کردید، در خصوص قالب من تا بالان نزدیک 3-4 تومن خرج سایت کردم پولش هم بوده که بخوام یه قالب اختصاصی تهیه کنم چندبارم برای سفارش رفتم ولی قالب صحیفه رو از هر زاویه که نگاه کردیم دیدم خیلی به درد کارم میخوره همه اون امکاناتی که میخوام رو داره گفتم فعلا دست نگه دارم یه مدتی بگذره بعد قالب رو اختصاصیش کنم فعلا همین 1 تومن بابت طراحی هم 1 تومنه ، من باهمین 1 تومن نزدیک 25 ساعت فیلم آموزشی برام زیرنویس کردن که خیلی متونه تو جایگاه سایتم تاثیر گذار باشه ، در خصوص قالب ما که تو این زمینه ها کار میکنیم و وبمستریم میدونیم قالب اختصاصی نیست ولی اکثر کاربرای عام اینو نمیدون ، ولی میدونم قالب سایت میتونه خیلی تاثیر گذار باشه انشاالله تا چند ماه اینده قالب رو اوکی میکنم ، در خصوص قیمتا بخدا قیمتای آموزشای ویژه من خیلی کمن الان یه سری از رقبا آموزش میزارن برای هر پارت اندازه یکی از اموزشا من پول میگیرن، من آموزش جامع آخرین نسخه فتوشاپ رو گذاشتم نزذیک به 6 ساعت اموزشه با همه چی با فایل تمرین کلش رو 4800 میدم ولی اونا هر پارت از اموزششون روی 2000 تومنه حالا ببینید یه اموزش جامع چند قسمت میشه اگه 30 قسمت باشه مثل من برای یه اموزش شما داری 60 تومن میدی ولی من کلی گذاشتم 4800

بازم ممنون از همه دوستان منتظر نظرات بعدیم هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohand.ES

کاربر عضو
1 . پوسته سايت يك پوسته عمومي و پر استفاده است ، اگر يك پوسته اختصاصي استفاده كنيد بهتر است .

2 . محيط سايت كمي شلوغ است ، كاربر تمركز روي قسمت هاي مختلف را ندارد .

3 . مي توانيد از سايت هاي محبوب در همين زمينه الگو برداري كنيد .

4 . فونت و رنگبندي به همراه تصاوير كار شده در پست بسيار روي ذهنيت كاربر تاثير دارد .

در مورد لينك هم بد كه نيست اگرم خوب نباشه حداقل مي دوني سايتت يجا لينك شده ، من 84 توي پرشين وبلاگ ، يكي از وبلاگ هام لينك شد تقريبا روزي 20 نفر ازش بازديد دارم .

amirrobin76

تازه وارد
قالب سایت باعث سردرگمی میشه

alihesari

کاربر عضو
چیدمان قالب رو بیشتر روش فکر کنید.

بهتر میشه اگر فتوهای مربوط به عناوین مطالب هم Byekan باشه الان فوتهای tahoma هستند

hosein71

تازه وارد
قالب سایتتون خذ شده! (البته من خودم دارم هنوز استفاده میکنم :hosein71.ir)

سایت الکی شلوغه... یعنی انگار که خواستید از هر دسته و هر نوع مطلبی، زورکی یه نمونشو به بازدیدکننده نشون بدید. بنظرم اگر طوری باشه که در عین سادگی و شلوغ نبودن کاربر بتونه مطلب یا موضوع دلخواهش رو پیدا کنه خیلی بهتره.

hamid_00a

کاربر عضو
ممنون از همه دوستان، لطفا بگید چیکار کنم ، میگید سایت شلوغه، کاربر سردرگم میشه من برای همین تاپیک زدم بگید چیکار کنم مطالب رو چطور نشون بدم باید کل محتوا مشخص باشه وقتی چند بخش هست محتوای سایت من چاره ای ندارم اینجوری محتوا رو تفکیک شده نمایش بدم

hosein71

تازه وارد
بازم تاکید می کنم که قالب سایت رو عوض کن.

دسته بندی اصلی و فرعی داشته باش. (با این حرف حتما منو ها و زیر منو ها میاد تو ذهنت اما منظورم این نیست)

ببین کاربرا چی نیاز دارن، یطوری باشه که بتونن راحت به اون مطلب برسن.

بالا